Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

600 F KULLANICILARI.!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim selam ,35 yaşında olduğum için kardeşim yazdım yanlış anlamani istemem. Bende 15 km r25 kullandım ilk motorum şimdi 2016 gsxr 600 veya 2017 son kasa r6 alicam, hala forumda olursan tecrübelerimi paylaşırim senle. 70 k çok çok iyi tecrübe kim bilir kaç saat sürdün. Alırsın 1 saat sonra alışırsın ben sıkıntı çekicegini hiç sanmıyorum. Şahsen 70k motor kullanmış birine alma tecruben yetmez demem. Tertemiz kullanırsın, kontrol,hakimiyet tek mevzu yaşın genç kanın deli akar onu kontrol et gerisi tamamdır
    Abi özele bakar mısın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben 15k km 250 cc karışık tecrübemle ilk 600 cc motorumu aldım. 600f gaz kolunu çevirmenle doğru orantılı tehlikeli bi motor. 70k tecrübeyle gayet tabi alınır binilir sıkıntı yok bence.

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 15k km 250 cc karışık tecrübemle ilk 600 cc motorumu aldım. 600f gaz kolunu çevirmenle doğru orantılı tehlikeli bi motor. 70k tecrübeyle gayet tabi alınır binilir sıkıntı yok bence.
    Teşekkür ederim cevabınız için. Motorunuz ne peki 600 cc olup? ☺ 600 f mi?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bende para yok. yoksa 2 bin km vitesli motor tecrübesiyle çoktan yzf r1 almıştım. artık helvamı mı yerdiniz yoksa ben 150cc arkadaşların helvasını mı yerdim orasını Allah bilir.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir takim teknik bilgiler:

MT-07 surdum diyorsun. Simdi MT-07 ve benzeri torklu makinelerin gucu dogrusal gelir. Yani gaz actikca tepkisini anlar reaksiyon gosterirsiniz.

Ancak 600f gibi ya da supersport karakterli motosikletlerde guc ani gelir. Yani 5000 devre kadar lunaparkta gezermis gibiyken bir anda matrix oluverirsin.

Simdi sen buna cok buyuk ihtimalle hazir degilsin. E olmadigin icin o motor bi tarafina kacabilir. Yasin da genc. Kacma ihtimali yuksek yani.

Sen mesela bir r25 falan alsan biraz surup ya bu az geldi o yuzden yukseltiyim desen. Nasil?
    dyavol-77 bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    R6 i kullanan bir arkadaşıma r25 imi verdim kullandiktan sonra söylediği şey suydu , ayni karakter daha az güç. 7 bin sonrasi birden ekstra giden birden karakter degistiren bir motor. Bende r6 yi kullandım ve gercekten ayni şeyleri hissettim. Hiçbir yabancılık çekmedim. Gaz tepkisini ve güç bandını anlamak benim için çok kolay oldu. Her kullanici için durumu bu kadar trajik hale gelmemeli. Uzay aracı değilmiş r6 gayet rahat 7 bin e kdr fiti gezdigim bir motor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)