Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

RS 200 hakkındaki görüşlerim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim oluyorsunuzda size birşeyler kanıtlamam gerekiyor bende bunu anlamadım. Konuyu açtım size mantıksız geliyorsa yazmazsınız olur biter. Konuya yorum yapma zorunluluğu yok. Evet 30 küsür motosiklet geçti elimden ama 2 haftada abs ile 3 kazadan kurtuldum. Abs yok diye abanmıyordum ama artık abanıyor dilediğim anda duruyorum.
    SS tarzı motora Enduro lastik takmışsın..sanırsam Mitas E08,yani yanlış seçim,lastik tabanını bir büyük boy büyütsen(140) fazla bi sıkıntı olmaz ama 2 büyük boy acemiliğini ve gösteriş merak 'ının ipucu'dur.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak arkadas, buraya gelip sıkıp sıkıp gidiyosunuz, bilmeyen adamda inaniyo, yalan yanlis bilgiler vermeyin artik. Ayrica o motosiklette kombine fren sistemi bulunmuyor. Bi tavsiyemde lastiklerinin ikisinide ayni markanin ayni deseninden fabrika boyutlarinda baska birseyle degistirmen. Kolay gelsin
    Güleceğim yoktu neyine sıkıyorum ya . Bu kendini anlatma ispatlama problemi durumu neden ? Ya ben 15 yaşımdan bu yana motosiklet üzerinde olan biriyimde şunu bunu kullandım demenin bir manası var mı ? Ben olanları ve yaşadıklarımı yazdım. Yalan yanlışsa yorum yapmazsın olur biter zor birşey değil dilini tutmak bence. Önerin içinde teşekkür ederim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SS tarzı motora Enduro lastik takmışsın..sanırsam Mitas E08,yani yanlış seçim,lastik tabanını bir büyük boy büyütsen(140) fazla bi sıkıntı olmaz ama 2 büyük boy acemiliğini ve gösteriş merak 'ının ipucu'dur.
    Lastik mitas değil Metzeller . hiç gülesim yoktu haha

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Ben sana kendini ispatla demedim, "YANLIŞ BILGI VERME" dedim, yalan yanlissa yorum yapma demissin ,ilk bastada yazdim simdide yineliyorum; burasi forum sitesi, acemi insanlar arastirmalarini buradan yapiyolar, senin gibi arkadaslarda yanlis bilgi verince acemi insanlar yanlis bilgileri dogruymus gibi algiliyo ve buna göre hareket ediyor .

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    [QUOTE=webingo;4021883]Güleceğim yoktu neyine sıkıyorum ya . Bu kendini anlatma ispatlama problemi durumu neden ? Ya ben 15 yaşımdan bu yana motosiklet üzerinde olan biriyimde şunu bunu kullandım demenin bir manası var mı ? Ben olanları ve yaşadıklarımı yazdım. Yalan yanlışsa yorum yapmazsın olur biter zor birşey değil dilini tutmak bence. Önerin içinde teşekkür ederim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Sen kendine gül arkadaş-çakma ''SS'' motoruna çıkma ENDURO lastik alan ben değilim.... Metzeler Tourance modeli hangi çeşit motosikletler içinmiş önce bi araştır-sonra kendi kendine gülmeye devam edersin.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    [QUOTE=dyavol-77;4021891]
    Güleceğim yoktu neyine sıkıyorum ya . Bu kendini anlatma ispatlama problemi durumu neden ? Ya ben 15 yaşımdan bu yana motosiklet üzerinde olan biriyimde şunu bunu kullandım demenin bir manası var mı ? Ben olanları ve yaşadıklarımı yazdım. Yalan yanlışsa yorum yapmazsın olur biter zor birşey değil dilini tutmak bence. Önerin içinde teşekkür ederim .

--------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Sen kendine gül arkadaş-çakma ''SS'' motoruna çıkma ENDURO lastik alan ben değilim.... Metzeler Tourance modeli hangi çeşit motosikletler içinmiş önce bi araştır-sonra kendi kendine gülmeye devam edersin.
    Lütfen önce bir alıntı yapmayı öğrenin sonra detaylı şekilde konuşabiliriz
    Ayrıca Çakma SS demişsiniz benim motorum kime çakmış ki ? Lütfen böyle saçma yorumlarda bulunmayın Daha önceki motosikletimde Cbr 250R'di bu arada yani bilmediğim motosiklet değil Honda'da Yamaha'da.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya ben 15 yaşından beri motosiklet üzerindeyimmmm )))
    webingo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben 15 yaşından beri motosiklet üzerindeyimmmm )))
    Ya tenzih ediyorum ama ne kadar boş beleş insan bulunmakta. Sizi konuda ne bu kadar rahatsız etti bilmiyorum bu mesajı yazmanızdaki gaye nedir onuda anlamadım. Siz 15 yaşınızdan beri motosiklet üzerinde olduğunuzdan eminmisiniz ?

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Kardes bende rs 200 2. El buldum 7800 e vercek.cizikvar bide ekzos takmis kalitesiz bitane.sanirim otoyikamaci.alsammi bilemedim.sikintisi varmi acaba fiyat uygun duruyo.bilemedim.siz ne dersiniz?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    lastikle ilgili "yere daha iyi basıyor" tarzı yazdıkların komik. bilgilenmen gerek bu konuda. motosikletini tebrik ederim lâkin 2 haftada 3 kaza atlattım diyorsun, bu kötü. senden ricam, daha çok pratik yap ve trafiğe daha az gir. 2 haftada 3 kaza atlatmak aman diyeyim..
    webingo bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bajaj, scrambler tracker tarzı bişey üretse iyi olurdu. bu arada egzozun içinden çıkan boru..

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    teknik detaylarını bilmem.motoru gösteren lastiklermiş onu tekrar anlamış olduk.Ayrı bi hava katmış.Kazasız belasız binersin inşallah.
    3 kaza atlattım demişsin.Abs olmasaydı kaza yaparmıydın,yapma ihtimalin daha mı yüksek olurdu?

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Jant lastik degisimi kaca patlar ki

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Adamın konusunu beğenmiyorsanız yorum yapmayın. Kimseyi yermeye hakkınız yok. Adam gibi yapın yorumunuzu. Çakma makma hoş olmamış. Adam gibi açklamanızı yapın.
    webingo bunu beğendi.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın konusunu beğenmiyorsanız yorum yapmayın. Kimseyi yermeye hakkınız yok. Adam gibi yapın yorumunuzu. Çakma makma hoş olmamış. Adam gibi açklamanızı yapın.
    Sizinde yaptığınız diğer uç aslında. İnsanların forum ortamında nasıl davranacağına karışmış olmuyor musunuz? Birde böyle düşünün.

Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu bir kenara, bende RS için çakma ss diyorum. Hatta cbr içinde çakma ss diyorum, RC içinde çakma diyorum. 125 ve 250 cc makinalar BANA GÖRE ss değil. Herkesin görüşüne saygılıyım tabii ki.
    webingo bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    30 kadar motor sahibi olan bir insan 2 haftada abs sayesinde 3 kazadan nasil kurtulur hissedemiyorum...
    Bugraaa bunu beğendi.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    30 kadar motor sahibi olan bir insan 2 haftada abs sayesinde 3 kazadan nasil kurtulur hissedemiyorum...
    Ben bu kadar sığ bir beyin görmedim. Bir motogp pilotu vardı otobüsün altına girip ölmüştü skuterle neden olmasın? Tecrübeli olunca o beyinsiz auidi gelip üzerine kırmıyor mu? Aaa bak bu çok tecrübeli birine benziyor bunun üzerine kıramam ya(!) mı diyor ?
    webingo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Obs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu kadar sığ bir beyin görmedim. Bir motogp pilotu vardı otobüsün altına girip ölmüştü skuterle neden olmasın? Tecrübeli olunca o beyinsiz auidi gelip üzerine kırmıyor mu? Aaa bak bu çok tecrübeli birine benziyor bunun üzerine kıramam ya(!) mı diyor ?
    Ya sonunda oksijenli bir beyine rastladım eyw. benimde anlatmak istediğim bu . sanıyorlarki sadece biz hata yapmayınca kaza olmaz. Yaşadığım şehirde yaşasalar günde kaç kaza atlatırlar kendileri hesaplayamaz. Burda ehliyetli adam bulmak az ama motosikletli apaçhi çok

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

Paul Walker nasıl ölmüştü ya hemde o mükemmel arabayla ve o kadar tecrübesiyle . Çocuk gibi şeyler atmışsınız ancak gülünür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizinde yaptığınız diğer uç aslında. İnsanların forum ortamında nasıl davranacağına karışmış olmuyor musunuz? Birde böyle düşünün.
    İnsanların nasıl davranacağını söylemek gibi haddim yok ama saygılı davranmak zorundalar bu bir zorunluluktur. Beni sevmek yoruma konu atmak motosikletimi sevmek zorunda değil kimse ama saygı duymak zorunda ben nasıl herkesin yaşam tarzına konusuna saygı duyuyorsam bu konudada o olmalı. Bana görede Cbr ve r25 itici geliyor mesela çoluk cocugun altında geziyor o nedenle illa gittim bu motosikleti aldım. Aldığımada çok memnunum

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Ya sonunda oksijenli bir beyine rastladım eyw. benimde anlatmak istediğim bu . sanıyorlarki sadece biz hata yapmayınca kaza olmaz. Yaşadığım şehirde yaşasalar günde kaç kaza atlatırlar kendileri hesaplayamaz. Burda ehliyetli adam bulmak az ama motosikletli apaçhi çok

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

Paul Walker nasıl ölmüştü ya hemde o mükemmel arabayla ve o kadar tecrübesiyle . Çocuk gibi şeyler atmışsınız ancak gülünür.
    Ben çok üzülüyorum ya böyle belirli bir yaşa gelmiş bu tip insanlara... Thug life falan ne 15 16 yaşında yaptığım şeyler onlar büyüyemiyorlar maalesef hep çocuklar bu gibi insanlar... Neyse konumuza dönelim hocam şu stickerları sök bence güzel bi pasta cila ile nefis görünüm olur.Arka frenide yokuşta kalınca kullan bir de kombine et olabildiğince... Sorum var bir de! : Cbr 125 sonrası ovvv hızlıymış la bu oluyor mu? Yoksa mehh cbr dan hallice mİ ? Hız olarak sormuyorum anlarsın ya o hissiyatı soruyorum...
    webingo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Obs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çok üzülüyorum ya böyle belirli bir yaşa gelmiş bu tip insanlara... Thug life falan ne 15 16 yaşında yaptığım şeyler onlar büyüyemiyorlar maalesef hep çocuklar bu gibi insanlar... Neyse konumuza dönelim hocam şu stickerları sök bence güzel bi pasta cila ile nefis görünüm olur.Arka frenide yokuşta kalınca kullan bir de kombine et olabildiğince... Sorum var bir de! : Cbr 125 sonrası ovvv hızlıymış la bu oluyor mu? Yoksa mehh cbr dan hallice mİ ? Hız olarak sormuyorum anlarsın ya o hissiyatı soruyorum...
    Cbr 125 ve Bir sürede Cbr 250 kullanma şansım oldu . Cbr 125den daha hızlı ve atik. Hatta Cbr 250den daha iyi ivmeleniyor desem yeridir. Ama konfor cbr kadar yoktu . Ama bilmiyorum lastik kalınlaşınca sanki konforlandı makine yada bana öyle geliyor. Ha şimdi yine önüme 250r mi bumu deseler bunu alırım. Rahat rahat istediğim gibi abanıp istediğimde tak durabiliyorum Cbr 250rde böyle bi şansın ve lüksün yok malesef.

Ha birde sesi gerçekten süper. Yani mükemmel ses var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)