Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

600f e geçiş bakarsanız sevinirim yardımınıza ihtiyacım var!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır... Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır

Mücizemi bekliyorsun anlamadımki

http://i.hizliresim.com/yVEnB9.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=p3sNMx7UNjw

İla helva diyosun yane
    Tamam öyle olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Test sürüşü günlerine git. Daha çok tecrüben olur. Meselam Harley tecrüben gördüğüm kadarıyla yok. Yamahanın test sürüşlerine git oradan da bir kaç model yazarsın. Yarım saatten fazla sürmene gerek yok. CV çok model ve farklı CC olsun yeterli.
    cıbırlover1 bunu beğendi.

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Test sürüşü günlerine git. Daha çok tecrüben olur. Meselam Harley tecrüben gördüğüm kadarıyla yok. Yamahanın test sürüşlerine git oradan da bir kaç model yazarsın. Yarım saatten fazla sürmene gerek yok. CV çok model ve farklı CC olsun yeterli.
    Harley tecrübem yok sadece regal raptor sürdüm bir ay falan 150 cc lik

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Cıks olmaz. Harley olması lazım. Yamaha, Kawasaki gibi matorları da kullan yarım saat, 15 dakika filan.

Cıks olmaz. Harley olması lazım. Yamaha, Kawasaki gibi matorları da kullan yarım saat, 15 dakika filan.
    Sebep ne peki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mt07 de grubumda var , canim sıkıldikca biniyorum, 3 cu viteste tekere kalkmiyor oda ama banami anlatiyorsun gel ogret nasil kaldiriyon, bizde sebeplenelim.

Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt07 de grubumda var , canim sıkıldikca biniyorum, 3 cu viteste tekere kalkmiyor oda ama banami anlatiyorsun gel ogret nasil kaldiriyon, bizde sebeplenelim.
    Sendede her motor var da bilgi yok be kardeş 😂

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Ahahahaha Yurdumun zeki insanlarına bayılıyorum .. Inceden inceden dalga gecmeler.. Harikasiniz

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    70 km tecrübe. Alip hemen limitlerde kullanmayacak bilgiye sahipsin. Motoru tanıman bence kısa sürer.Sonra motorun keyfini çıkart. Benim her zaman yaklaşımın adım adım eğitimle olmalı bu isler şeklinde fakat her adama bu soylenmez 70 km çok iyi rakam. Ss 4 silindir makinalar veya kuvvetli makinalara geçerken standart bir yaklaşım var,bunu biraz karşıdaki kullanıcıya göre gözden gecirerek akıl vermek çok daha doğru olur düşüncesindeyim. Genç kardeşimiz ilk vitesli motorum 600f alicam mi yazmış?

Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahahaha Yurdumun zeki insanlarına bayılıyorum .. Inceden inceden dalga gecmeler.. Harikasiniz
    Boşver takma kafay herkesin kendi adamlığı kendi kişiliği her konuyu dalga konusu yapacak olan dallama çok burda adam yerine koymamak lazım boşverin eğlensinler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:43 ----------

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70 km tecrübe. Alip hemen limitlerde kullanmayacak bilgiye sahipsin. Motoru tanıman bence kısa sürer.Sonra motorun keyfini çıkart. Benim her zaman yaklaşımın adım adım eğitimle olmalı bu isler şeklinde fakat her adama bu soylenmez 70 km çok iyi rakam. Ss 4 silindir makinalar veya kuvvetli makinalara geçerken standart bir yaklaşım var,bunu biraz karşıdaki kullanıcıya göre gözden gecirerek akıl vermek çok daha doğru olur düşüncesindeyim. Genç kardeşimiz ilk vitesli motorum 600f alicam mi yazmış?
    Öncelikle teşekkür ederim düşünceniz için. Ne yazıkki buraya cevap vermek yerine dalga geçmeye gelen cahil arkadaşlarımız çok. Ve soruları gözleri ile okumadığı açıkca ortada insan gibi sorulara insan dışı varlık gibi cevap yazmak sanki kendileri profesyonel motorcuymuş gibi ezmeye ve dalga konusu yapmaya çalışan çok olduğu için umursamamak lazım tekrar teşekkür ederim.

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    600 f dedigin motor cigerli makina 49.950 km de diye ilanlarin kralidir o motoru ustaya goster yoksa usta sana japonyanin parca foyatlarini gosterir
    MOTOSTONE SİNİRLİ TAMİRCİ
    ( ----SCOOTER DÜŞMANI----- )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)