Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Genç öğretmenin motosiklet tutkusu sonu oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Allah rahmet eylesin, ailesine sabırlar versin. Evet ne yazık ki böyle bir tutku işte!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nagash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erkek arkadası iş arkadasım,haberi en gec ona verdiler.Bu gun defin için Bozuyukteydi birim arkadaslarıyla.Yıkılmıştı.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Yol zemini iyi olmasa da ne kadar güzel bir yol , hızı kaçtı acaba ve o araba benim tahmin ettiğim gibi o sapaktan doğrudan yola mı daldı , motor kullanan arkadaşta yolun ıssız olmasından dolayı virajı biraz geniş almış olabilir, kesin bir şey söylemek güç sadece tahmin , inşallah kamerası kayıttadırda olay netleşir tabii bu gideni geri getirmez.

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Meslektaşıma Allah'tan rahmet diliyorum.
    Anladığım kadarıyla: otomobil yandaki çakıla girmemek için yolu biraz ortaladı. Motosiklette virajı biraz geniş alınca çarpışma gerçekleşti.
    Çok üzücü bir durum.
    Zaten dar olan bu tür yollarda bide kenarlar çok bozuk olunca arabalar çoğu zaman yolu ortalıyor. Defalarca şahit oldum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah rahmet eylesin fotalari kaldirin bence, bagırsakları akmıs fotoda, bu siteye boyle fotograflar koymayin.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.Tanımasa bile bu şekilde zamansız ölümleri görünce insanın içi parçalanıyor.

gSol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150 İnşallah :)
    Allah gani gani rahmet eylesin inşallah.. Geride kalanlarına da sabırlar versin rabbim.. :(

Motosikleti
    .
    Allah rahmet eylesin.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Allah rahmet eylesin ailesine Allah sabır versin
    Yıllardan beri bursa- bilecik yolundan sürekli geçerim özellikle yenişehir bilecik yolunu çizen mühendisin okuduğu mektebin ................ o kadar saçma bir yol olmaz yolda ışıklandırma yok ayrıca yol çok dar ve virajlı özellikle akşamları traktörler o yolda römorklarında hiçbir ışıklandırma yok tamamen kazaya sebebiyet veriyorlar

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok üzücü.
    Allah rahmet eylesin...

Motosikleti sevmek ve kullanmak bir sonun başlangıcıdır algısı çok yanlış bir algı. Kafalarda motosiklete başlamak hayata veda etmektir fikri oluşuyor. Onu da bağrımıza basalım demiyorlar! Dikkat edelim demiyorlar. Motora bindiği için öldü diyorlar. Daha önce başka bir arkadaş da bahsetmiş, motora binen öldü de arabaya binen ölmedi mi? Araba sizin ölüm sebebinizdir, binmeyin! diye bir kampanya falan başlatmak belki arabacıların bu çarpık zihniyetlerinin farkına varmalarına sebep olur mu acaba? Trafiği araba ile tanımlamak hatasından devlet de halen dönmedi. Bunun çarpık bir göstergesi de onu birçok yerde yok sayıp aynı anda yaptığı hatalara göz yummaktır (emniyet şeridi, hgs ogs, filtering, park) Halbuki var sayıp ona göz yumduğu haklarını vermek daha güzel olurdu. Yani emniyet şeridi kullanımı, hgs geçişlerindeki kaçak geçişler, filtering yapmaya göz yumma, kaldırıma park edebilme gibi konular yasalarda geçse, biz de Fransa da ki yeni filtering uygulamasına özenip burnumuzu sızlatmasak. Ben ölürüm siz görürsünüz.
    Metehan07-70 ve Salurbey bunu beğendiler.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Allah rahmet eylesin yeni gordun cok uzuldum ah ya.. yol ne kdr kotu bir yol ne fren ne bisey isler orda

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    Haberi dün okudum, çok üzüldüm. Hayata dolu dolu bakan kocaman, umut dolu gözleri hep aklımda kalacak. Kendisini tanımıyorum ancak bi arkadşımı kaybetmiş kadar üzüldüm. Gencecik bi genç hanım bir anlık dikkatsizlik sonucu aramızdan ayrıldı. Bu kadar basit işte herşey. Sevgili meslektaşım mekanın cennet olsun. Yakınlarına başsağlığı ve sonsuz sabır dilerim.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Allah rahmet eylesin, Allah ailesine sabır versin.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.. full ekipman olmasına rağmen ölümlü bir kaza olması. Çok üzüldüm, olacakla öleceğe çare yok

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi Türkiye nin en meşhur gazetelerinden birinin başlığına bakar mısınız ya! ''Motosiklet tutkusu sonu oldu''. Bu başlık bile ülkemizde motora nasıl bir gözle bakıldığını ortaya koyuyor. Sabah evden çıkıp kaldırımda yürürken, lavuğun biri gelip kaldırımda beniz ezse, işe gitmek, ya da yürümek benim tutkum mu olmuş oluyor, yine aynı başlık atılacak mı?
    Bu olayda ki sürücüyü tenzih ederim, nasıl olduğunu bilmiyoruz, fakat deyyusun biri arabam kirlenmesin yoldaki su birikintisinden kaçarken motorluyu ezince de başlık aynı oluyor, yorumlarda aynı; -motor tehlikeli yaaa... Ulan sanki ben bilmiyorum motorun tehlikesini, ama sendeki niyet şu sanki; ulan nasıl olsa bu birgün motor üstünde ölecek, ha gitmiş duvara vurmuş, ha ben ezmişim. Sonuçta ''motor tehlikeli'' dimi.
    söyleceğim daha çook şey var ama, forum kurallarını geçtim, aramızda ki bayanlara ayıp olmaması adına yazmıyorum.

Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.

Yazmim diyorum ama insan dayanamıyor.Allah rahmet eylesin.Öyle zor bir durum ki. Bazen kendime bu tutkudan vazmı geçsem diye soruyorum eşim bir oğlum sevdiğim insanlar var arkamda.Öbür tarafta da yıllar sonra beni gerçekten mutlu eden,kendimi bulmamı sağlayan nefes alabilmemi sağlayan tek şey iki teker... Vazgeçemiyorum.
    2000 yılların sonlarında görev yaptığım ilçede sürekli ölümlü motor kazalarına giderdik.Onların bir tanesinde gencecik bir çocuğun kolundaki "annem" dövmesi nedense çok yüreğime dokunmuştu ,hala motora dair korkularımın sembol resmidir o genç beden ve kolundaki dövme.Motor sevgisi,motor tutkusu her yönüyle zor iş zor...
    hasmet bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Motor isi sakat is bu alet egitimde olsa riskli.. en iyisi zevk icinse zevki alip tadinda birakmak.. is icin kullaniyorsan pur dikkat olmak hafife almamak lazim..

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Gazetelerede çıkmış Allah rahmet eylesin
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Gurnarsson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmim diyorum ama insan dayanamıyor.Allah rahmet eylesin.Öyle zor bir durum ki. Bazen kendime bu tutkudan vazmı geçsem diye soruyorum eşim bir oğlum sevdiğim insanlar var arkamda.Öbür tarafta da yıllar sonra beni gerçekten mutlu eden,kendimi bulmamı sağlayan nefes alabilmemi sağlayan tek şey iki teker... Vazgeçemiyorum.
    2000 yılların sonlarında görev yaptığım ilçede sürekli ölümlü motor kazalarına giderdik.Onların bir tanesinde gencecik bir çocuğun kolundaki "annem" dövmesi nedense çok yüreğime dokunmuştu ,hala motora dair korkularımın sembol resmidir o genç beden ve kolundaki dövme.Motor sevgisi,motor tutkusu her yönüyle zor iş zor...
    hccam ben deyim yerinde ise kaka ya motorla giderdim 5. motorum taşa çarpıp paket olmadan "toto" korkusu ile kendimi sola doğru salmam neticesinde 25-30 metre sonra tırnağım kırılmadan ayağa kalktım hala hala hayret ederim nasıl diye, neticede 5. motorumu küçük bir scooter aldım ve sadece ama sadece ayak işlerimi çabucak görmek için kullanıyorum,

İşin diğer kısmına gelirsek motoru çalışltırıp biraz sürünce kan akışım normale dönüyor, mutlu oluyorum fıtı fıtı sesin verdiğin huzuru henüz bir kız dahi verebilmiş değil, başka bir açıdan bakacak olursak yolda yürüyen adam kalp krizi geçirip ölüyor, ecel nerede geleceği belli olmaz biz emniyetli sürelim gerisi nasip gerisi kısmet, doğal seçilim, tesadüf,

2 teker hayattır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)