Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Neden Motosiklet Kullanıyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Arabanın önü kalkmıyor :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurr25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R 25
    Tutku,Aşk

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Ben arabadan geçenlerdenim. İzmirli bir arkadaşım var ilk pcxi aldığımda zehri aldın geçmiş olsun demişti. Hakkatten öyle birşey sanırım. Gerek sigorta vergi park ve ulaşım kolaylığı gerekse kullanırken verdiği keyiften ötürü değişmez oldu benim için. Bazıları var ya şurada olsak buna binerdik diyen ben sanırım onlardan değilim. Abd'ye de gitsem 1 tane motorum olur diye düşünmekteyim.. Üstünde geçirdiğim vakitten çok keyif alıyorum. Yorgun argın işten gelince 1-2 saat dinlenip onunla 20dk gezince + dinlenmiş gibi hissediyorum misal.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ben ayağımı yerden kesicek bir araba almayı düşünüyordum biraz kredi çekip, sonra biraz motor ilanlarına baktım dedim neden kredi çekiyorum ehliyeti alıp 150cc bir motor alıyım işimi görür kredi ilede uğraşmam. Motora alıştıktan sonra işler değişti tabi şuan dominarın kredisini ödüyorum

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV950 Bolt (2016)
    Bana hayat enerjimi veren tek şey motosiklet sürmek. O olmazsa hayattan soğurum. Pulsar ı sattım 10 gün motorsuz kaldım kafayı yemek üzereydim ER6 F i alınca yeniden hayata tutundum :D

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Unutmak !

Zaman-pratiklik diye adım attım, kendimi bildim bileli hep severdim fakat başka bişeye dönüştü. Herşeyi unutturuyor ve rahatlatıcı. Galiba motosiklet dışinda sadece uyurken unutabilirsiniz sorunlarınızı ve hayallerinizi ve hesabı kitabı ve amaçlarinizi ve sağlığınızı ve yenilen kazıkları ve planlarinizi ve boşa yiten zamanlarınızi ve insanları ve işsel kaygılarınızı ve akşam ne yenileceğini ve tatile ne zaman nereye çikilacağinı ve kahpelikleri ve ekonomiyi ve siyaseti ve dünya ahvalini ve yanlışlarınızı ve doğrularınızı ve bazen kendinizi ve yağmur vizore carparken unutturur ve yanlarken unutturur ve rüzgar unutturur ve yola atlayan herhangi bişey ve bazen bile isteye risk almak ve insan yapımı bir makinenin parçanmış gibi olması unutturur ve işte o yuzden kontak kapatıldığında dünyaya aninda bir karanliķ çöker hafiften ve eski dünya geri gelmiştir artık. Bikac sebebi var fakat en onemlisinini yazdım, sanirım maddi ikinci bişey yok benim için yerine geçebilecek..
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Galiba dış dünya ile direk temas halinde olduğumuzdan mı yoksa insanların eskiden beri ata binme olayından mı emin değilim ama model marka ne olursa olsun motosiklete binince dünyadan sıyrılır gibi oluyorsun ama aynı zamanda onun bir parçası gibi oluyorsun , soğan yerken ayran tadı alıyorsun :D öyle acayip duygular içine sokuyor adamı :D

Motosikleti
    sym fiddle 3
    Bence bi çeşit tedavisi olmayan bir rahatsızlık.42 yıldır müptelasıyım.yapacak bişey yok belki bırakabilirim diye Scotter e geçtim cc küçülttüm ama yine fayda etmedi.her gün kullanıyorum.gençlere tavsiyem hiç bulaşmayın.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Çocukluktan beri sürekli hayalini kurduğum nadir şeylerden bir tanesi olduğu için

Motosikleti
    Dominar 400
    Motosikleti almadan önce benim için bir hevesti.
    Motosikleti aldıktan sonra viraj ve tutkuya evrimleşti.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)