Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet pantalonu daraltılabiliyor mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    Merhaba 1 yıl önce 450 liraya richa everest kışlık pantalon almıştım o zaman çok kiloluydum 3xl olmuştu.Şu an xl- xxl arası bir bedenim var.Pantalonun fiyatı da 700 lirayı geçmiş.Bu pantalonu daralttırma ihtimali var mı ? hiç kullanmadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Çift taraflı daralttırırsanız korumaların yerini kaydırmadan hallolur. Hem bacak içi hem de bacak dışındaki dikiş yerlerinden eşit miktarda daralttırın.
    topgun1111 bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Salurbey'in konularına bak onun gittiği bir terzi vardı öyle hatırlıyorum memnun kalmıştı konuda açmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
    topgun1111 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Terzi halleder bunu.
    topgun1111 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hornet 650
    Rüzgar ve su geçirmez ise kaybın olacaktır.
    topgun1111 bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    evet su geçirmez nasıl bir kayıp olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Cart diye yırtılsın sonra ne guzel havan olur dar pantolonlu !

Motosikleti
    DavidmipAJ
    işini iyi bilen bir terziye yaptırman lazım, özellikle bul, araştır, gerekirse başka şehirlere kargo ile gönder ama işini iyi bilen birine yaptır. 30-40dk yağmura maruz kaldığın zamanda küçücük bir delikten giren su çıldırtır adamı.
    topgun1111 bunu beğendi.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Ben 45 kilo verdim . Benim yeni pantolon alacak durumum yoktu eskisini her iki taraftanda daralttırdım. Şuan çok iyi oldu. Adam da belki bu durumda bilemeyebiliriz. Benim pantolonda da su geçirmeme özelliği vardı. Şuan galiba yok. Ancak yağmurluğum olduğu için çok da önemli değil benim için.
    topgun1111 bunu beğendi.

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet kotlarında dikişlerde kullanılan ip kevlar olduğu ve terzilerde aynı ip bulunmadığı için daraltıldığında eskisi kadar dayanıklı olmayacaktır. Kot dışındaki kumaşlar konusunda bilgim/tecrübem yok. Tadilat öncesi bu konuyu bir araştırmanın faydalı olacağı kanaatindeyim.
    tiawern bunu beğendi.

HayabusaJR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman UH200 (HayabusaJR)
    Önemli olan dikişin kaza anında oluşacak gerilme kuvvetine dayanıklı olması. İplik ve dikiş kalitesi kritik olur, sıradan tekstille uğraşan terzi yeterli olur mu bilemedim.
    topgun1111 bunu beğendi.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Terzilerde spor şekildeki ikili - üçlü dikiş yapabilen makineye rastlamadım. Belki vardır araştırmak lazım.

O nedenle uzun pantolonlarda şekli bozulmasın diye kotların en ucundaki kısmı kesip kısaltınca tekrar ekliyorlar.
    Benim kevlar kot uzundu, tek katı kısaltıp dikerken bile iğnesi kırıldı.

Dolayısı ile çok ümitli olamadım.
    topgun1111 bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Aslında satıp bedeninize uyan ölçüsünü almak en mantıklısı. Daraltacak terzi bulursanız da arkadaşın dediği gibi sakın kestirmeyin. Bel ve iç bacak bölgelerinden İçeriye kıvırıp diksinler. Yine de kalça bölümü biraz büyük kalacaktır.
    topgun1111 bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında satıp bedeninize uyan ölçüsünü almak en mantıklısı. Daraltacak terzi bulursanız da arkadaşın dediği gibi sakın kestirmeyin. Bel ve iç bacak bölgelerinden İçeriye kıvırıp diksinler. Yine de kalça bölümü biraz büyük kalacaktır.
    450ye almıştım 300 tlye ilana koydum kargo bana ait olacak şekilde indirim isteyen var.3xl olduğu için satması da zor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pantalonun kumaşı çok kalın içeriye kıvırıp dikseler komik durur mu bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

pantalon bu

Cok belli olmaz sanirim. Terze goturup fikrini sorun bakalim ne diyecek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)