Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzine 14, Mazota 12 kuruş ZAM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok, "Dokunuyorsa bana dokunuyor. Sana ne oluyor?" diyenler de var.
    tabiri caizse;
    https://galeri2.uludagsozluk.com/322...rim_416251.jpg
    H_H_A, oxus ve Metehan07-70 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    bence gayet iyi yani hatta çok çok aşırı güzel yani şimdi ucuz olsa millet benzini boşa harcardı kendini yakacak falan olurdu şimdi böyle adamın kendini yakabilmesi için 10 ltlik bidonda benzin alsa cebinde parası olmadığı için yakamayacak kendini dolayısıyla intihar etmeyecek dolayısıyla günaha girmemiş olacak dolayısıyla öbür tarafta yanmayacak
    böyle bizi düşünen güzel mi güzel bir devletimiz var yoksa ne olacaktık yani benzini bol bulup sapıtacak kişiler olurduk
    sonra demeyin dövlet bize bahmıyı diye

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ayıp oldu şimdi bu

Dizele gelsinde benzine gelmesin dizel araclar cok az yakiyo xd arabalarim dizel kendim icin demiyorum yani

Motosiklet_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    bu algıyı indirim olduğu zamanda görmek isteriz.
    Motosiklet Ci

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Olaya şöyle bakın daha iyi oluyor pahalı benzin alıyor gibi değil , paranın büyük kısmını hükümete veriyormuşsunuz gibi düşünün yani verdiğiniz para boşa gitmiyor , ülkede kalıyor

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11.07.2016'da BP'den 4.35TL'den benzin almışım. Şimdi baktım 4.91TL olmuş litresi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı H_H_A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence gayet iyi yani hatta çok çok aşırı güzel yani şimdi ucuz olsa millet benzini boşa harcardı kendini yakacak falan olurdu şimdi böyle adamın kendini yakabilmesi için 10 ltlik bidonda benzin alsa cebinde parası olmadığı için yakamayacak kendini dolayısıyla intihar etmeyecek dolayısıyla günaha girmemiş olacak dolayısıyla öbür tarafta yanmayacak
    böyle bizi düşünen güzel mi güzel bir devletimiz var yoksa ne olacaktık yani benzini bol bulup sapıtacak kişiler olurduk
    sonra demeyin dövlet bize bahmıyı diye
    Yakarak değil acından ölsün diyorsunnn
    H_H_A bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Az daha zam isteriz bukadar yetmez.Öyle bir zam yapınki apaçiler piyasadan silinsin trafik rahatlasın. Bu ne böyle kuruş kuruş zammı olur dalga geçer gibi 3 lira 5 lira yapmaları lazım yoksa zam ciddiyetini yitiriyor.

Motosikleti
    gt250r
    Sadece İstanbul'a özel 10tl olmasını isterim hemde çok isterim.Trafikte 100aracın 80i sadece şöförden ibaret,kmlerce araç kuyruğunda elde telefon 3km yolu 1saatte gitmeler ve hergün aynı trafiğe bile bile giren o kadar insan,toplu taşımaya binmeyecek kadar ağır abi olup hergün trafik yaratan denyolar vs vs. İstanbul için bana göre 4.81tl ucuz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece İstanbul'a özel 10tl olmasını isterim hemde çok isterim.Trafikte 100aracın 80i sadece şöförden ibaret,kmlerce araç kuyruğunda elde telefon 3km yolu 1saatte gitmeler ve hergün aynı trafiğe bile bile giren o kadar insan,toplu taşımaya binmeyecek kadar ağır abi olup hergün trafik yaratan denyolar vs vs. İstanbul için bana göre 4.81tl ucuz..
    Aynen öyle en az 10 lira olmalıki toplu taşımadan inip banka kredileriyle ülke ekonomisininde kendi hayatınında anasını s... kapitalizm köleleri saatlerce trafikte bekleyip tek başına araç kullanamasın. Mecbur kalsın toplu taşımayı kullansın yada tek kişi sürecekse gitsin motosiklet alsın.İzle gör birazdan taş atanlar başlar bu görüşe.
    VESPERA bunu beğendi.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Yetmez ama ALLAH BELANIZI VERSİN...
    ERCEYLAN bunu beğendi.

iduzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03
    benzin 10 tl olsun istanbulda trafik rahatlasın diyen arkadaşları görüyorum, ve bir kez daha ülkem için adalet kavramı için umudumu yitiriyorum.. Bir şeyleri düzeltmek için ulaşılmaz kılmak doğru bir çözüm değildir, önemli olan bilinçli ve örgütlü bir toplum olabilmektir. toplu taşıma sisteminin iyi işlediği ülkelere bakın ne olur, hangisinde benzin bizimkisi kadar pahalı? Hindistan hariç toplu taşımanın yoğun kullanıldığı bütün ülkelerde bu bilinçlendirme ile sağlanır...
    computeus ve carsvegas bunu beğendiler.

Pompacılar nanayı yedi. 3-5 gün gider bu daha. Herkes pompacıya soruyo arkadaş zammı biz mi yapıyoz anasını satıyım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı iduzen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin 10 tl olsun istanbulda trafik rahatlasın diyen arkadaşları görüyorum, ve bir kez daha ülkem için adalet kavramı için umudumu yitiriyorum.. Bir şeyleri düzeltmek için ulaşılmaz kılmak doğru bir çözüm değildir, önemli olan bilinçli ve örgütlü bir toplum olabilmektir. toplu taşıma sisteminin iyi işlediği ülkelere bakın ne olur, hangisinde benzin bizimkisi kadar pahalı? Hindistan hariç toplu taşımanın yoğun kullanıldığı bütün ülkelerde bu bilinçlendirme ile sağlanır...
    Bunun adaletle alakası yok bu toplumunda bilinçleneceği yok. Bazı şeyler ulaşılmaz kılınmalıki herkez ayağını yorganına göre uzatsın. Tüketim çılgını manyak bir toplum olduk.Faiz ortadan kalksa bu problemlerin hiçbiri kalmayacak, aslında en büyük problem faiz .Bu sisteme dur demek yerine ön ayak olup ekmeklerine yağ süren adamlar 10 liralık benzinle rahat rahat gezemiyorsa tek kişi işe gidip geldiği 4 kapı otomobilinide alsın köyüne gitsin.Hatta satsın faiz borcunu kapatıp üstüylede küçükbaş büyükbaş hayvan alsın.Köyünde otlatırken temiz havadan zihnide açılır bahaneyle trafikte açılır. Genellemeye tabi gibi olmasın benim kızdıklarım borç harç son model araç alıp köle gibi çalışan faiz ödeyen,çalışmanın dışında kalan süresinide saatlerce istanbul trafiginde geçirenler(istanbulun %60 belkide daha fazlası).Adalet kirli atlet bankalar faizler kurutemizleme olmuş sen bendenmi adaletli düşünce bekliyorsun.Ne diyecektim benzin bedava olsun ipini koparan gelsin cirit atsınmı yok ya cirit köyde at üstünde güzel orda trafikte yok hem.
    zabuzaretta bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakarak değil acından ölsün diyorsunnn
    aynen hiç olmazsa intihar etmemiş olurlar
    serkany bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Eskiden arabasında tek başına yolculuk yapan adama kızardım. Toplu taşımayı kullansa hem trafiğe hem kendine hemde memleketine faydası olur derdim. Yok arkadaş, İstanbul da kullanacak toplu taşıma yok. En çok ulaşımı iş yerinizden evinize, evinizden iş yerinize giderken kullanıyorsunuz. Sabahları ve akşamları kim toplu taşımada insan gibi gidebildiğini iddia edebilir. O yüzden adam 3 kuruş fazla olsun, trafik olsun ama en azından rahat şekilde gider gelirimin derdinde. Şu anda işimle evim arası yakın ve trafiğin tersine gidip geliyorum. İnanın bırakın arabayı motoru bile çıkarmıyorum çoğu zaman. Biniyorum otobüse. Yani meraklanmayın toplu taşıma gerçekten iyi seviyelere gelirse büyük çoğunluk arabasını çıkarmaz. Bu iş benzine ve araçlara zamla da çözülmez. Sen ne kadar zam yaparsan yap, o araçlar alınır ve trafiğe çıkılır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden arabasında tek başına yolculuk yapan adama kızardım. Toplu taşımayı kullansa hem trafiğe hem kendine hemde memleketine faydası olur derdim. Yok arkadaş, İstanbul da kullanacak toplu taşıma yok. En çok ulaşımı iş yerinizden evinize, evinizden iş yerinize giderken kullanıyorsunuz. Sabahları ve akşamları kim toplu taşımada insan gibi gidebildiğini iddia edebilir. O yüzden adam 3 kuruş fazla olsun, trafik olsun ama en azından rahat şekilde gider gelirimin derdinde. Şu anda işimle evim arası yakın ve trafiğin tersine gidip geliyorum. İnanın bırakın arabayı motoru bile çıkarmıyorum çoğu zaman. Biniyorum otobüse. Yani meraklanmayın toplu taşıma gerçekten iyi seviyelere gelirse büyük çoğunluk arabasını çıkarmaz. Bu iş benzine ve araçlara zamla da çözülmez. Sen ne kadar zam yaparsan yap, o araçlar alınır ve trafiğe çıkılır.
    Sence bu millet bankaya köle olup son model araç sevdasından vazgeçmedikçe devlet toplu taşımada iyileştirme yoluna gidermi?Bu millet birtek kavgada birlik olabiliyor gerisi faso fiso.
    VESPERA bunu beğendi.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normaldir daha alışamadınızmı.
    Doğalgazda indirime gittiler ya göz boyamak için.
    Ben acısı elektrikten çıkar demiştim benzinden çıktı.
    Yine bi indirim olursa hazırlanın bu defa 5tl..

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    indirim oluncada bunu görmek isteriz diyen arkadaşlar
    ülkede ne zaman indirim oldu da biz gördük ne zaman ardı ardına 10 krluk 20 krluk indirim oldu da ben duydum ne zaman benzinimiz dünyanın en pahalı benzini olmaktan çıktı da ben duydum bunu şimdi şahsi bugünün hükümetine söylediğimi zannedip olayı siyasete çekenler olacak bu sadece bu hükümet döneminde olan bir durum değil daha öncesinde de böyleydi sadece tablo değişmedi o kadar hani düzelen bir durum olmadı birde ham petrolün varil fiyatı 110 dolarken benzin 4.20 4.30larda falandı varil fiyatı 35 dolara kadar düştü en fazla 4.1 a kadar geriledi bir ara ama şimdi 50 dolar seviyelerinde nerde daha ucuz benzin mi alıyoruz 5 liraları görürüz bu gidişle artarsa

Birde benzin fiyatı trafik sıkışıklığı durumu var burada asıl sorun benzin fiyatı değil burada ki asıl durum trafiğe çıkan araçların sıfır ve 2. el fiyatları ve milletin kolay ulaşılabiliyor olması tabi yol ve alt yapı çalışmalarından bahsetmiyorum bile şimdi çıkıp birisi arabada mı almayak yani demesin bana alalım tabi ki ihtiyaç sonuçta fakat bilinçli kimseler olmadıkça trafikte araç kullanmak ihtiyaçtan çok eziyete dönüşüyor hem kendisi için hemde diğer sürücüler için önüne gelen herkes trafiğe fırlamamalı bence
    Thracian bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)