Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Kadın motosiklet sürücülere bayılıyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    wiseguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Alıntı mucahit_44 adlı üyeden alıntı
    motor kullanmak onlarında hakkı onlar erkeklere göre daha dikkatli kullanıyorlar daha bilinçliler ve surat yapmazlar

Ben de onu diyorum ya...o yüzden 600'luk race neylerine ? Alsınlar birer tane Piaggio...pıtı pıtı yollarına gitsinler...hem şirin, hem estetik, hem de milleti yolundan etmesinler ... ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    ahhh ahhh benimde şöyle motosikletli bir kız arkadaşım olmayacak mı?gerçi motosikleti olmasa da olur ben ona kendi motorumu sürdürürdüm.ama yok...
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    abı bende kadın surucu gorunce tam tersı ayılıyorum
    Yeni yine yeniden

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    benım kız arkadsımmın motoru bıle var arkadslar gerci tarzlarımız bıras farklı ben supermotocuyum o ise racing ben virajlarda yanlıyorum oda motoru oyle bır yatırıokı benım yuregım agzıma gelıo nede olsa erkeklık koruma ve sahıplenme duygusu iste ıdare edıoz artık durumu napalımmaasallah ıyıde kullanıo allah kaza bela vermesın ona yoksa ben naparım onsuz
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    hakikaten bayan sürücü gördüm mü hoşuma gidiyor ama bide şu trafikteki dört tekerli ayılar olmasa daha çok bayan göreceğiz
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

STEPHANOE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motomax Keeway Arn 125
    Valla biz kadın sürücüleri taciz etmeseler ve yüzümüzü görecekler diye dibimize kadar girmeseler daha iyi olucak ama bazıları anlamıyor nedense ben racing hastasıyım ama başlangıç olarak scooter aldım işe gidip gelirken kullanacağım genelde.
    Biz kadınlar evet erkeklerden daha dikkatliyiz.
    Motorların önünde 20 kg. su taşıyanlar
    motorla giderken sigara içenler hatta geçende biri hem sigara içip hem cepten konuşuyordu
    İşte biz bunları yapmayız....
    Yaşasın kadınlar yaşasın özgürlük

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı:
    clint´isimli üyeden Alıntı
    Bayanlara bayılmak yerine onlara yardımcı olup hayata daha fazla katılmalarını sağlarsak, sapıkça bayan sürücüleri sıkıştırma, sokak aralarında peşine takılma, laf atma gibi olayları da azaltabiliriz sanırım. Ben ehliyeti ve motoru aldıktan sonra eşime de öğretip A2 almasını sağlıycam, o da istekli zaten. Önyargıları bırakıp artık şu memlekette kadınların da daha fazla sosyal hayata katılmasını sağlamak lazım, bi ülke nüfusunun yarısı sosyalleşemiyorsa bunda en büyük suç erkeklerin unutmayalım. Bu kafa değişmedikçe AB falan da hikayedir bize beyler.

Alıntı kumkum adlı üyeden alıntı
    alkış,alkış en hararetlisinden alkııış
    bizim buralardan hiç bahsetmiye bile gerek yok. burda motorlu birini bulmak mücizeee

Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Benim bir endişem de bayan sürücülerin sayılarının artmasıyla, uzun saçlı chopperli arkadaşların da aynı tacize uğrayabilecekleri yönünde... Ne de olsa ayu bakıyo, arkadan uzun saçlı bir tipleme....

Sonrasını düşünemiyorum

marques - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vstrom 800DE
    bende büyük motor kullanan bayanlara imreniyorum.
    özgürlüğün tadına onlar daha iyi bakıyo.
    ama akşam eve geç kalmasınlar yemeklerin hazır olması lazım dimi

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı
    uzun saclılardan herzaman korkarım . Direksiyon basında hep tehlikedirler. Bayanların iyi bir surucu oldugunada katılmıyorum . Ama kullanan ve gercekten iyi surus yapanlarıda yok degil. Benim kız kardesım 17 yasında ve yamaha bws scoterı mukkemmel kullanır .
    bence yanılıyorsun kardeş...dört teker ile iki teker arsındaki farktan söz etmeye gerek yok herhalde...acemi bir otomobil sürücüsü bir bayan iyi kötü trafiğe çıkma cesareti gösterebiliyor ama motor için aynı kural işlemez...bunu onlar bizden daha iyi biliyor...onun için kötü motor kullanan bir bayana rastlamadım...ancak şu çok önemli,dört teker üstündeki bir bayandan,hele hele motor üstündeyseniz KAÇIIIIIN !!!!

Alıntı STEPHANOE adlı üyeden alıntı
    Valla biz kadın sürücüleri taciz etmeseler ve yüzümüzü görecekler diye dibimize kadar girmeseler daha iyi olucak ama bazıları anlamıyor nedense ben racing hastasıyım ama başlangıç olarak scooter aldım işe gidip gelirken kullanacağım genelde.
    Biz kadınlar evet erkeklerden daha dikkatliyiz.
    Motorların önünde 20 kg. su taşıyanlar
    motorla giderken sigara içenler hatta geçende biri hem sigara içip hem cepten konuşuyordu
    İşte biz bunları yapmayız....
    Yaşasın kadınlar yaşasın özgürlük
    BİRDE OTOMOBİL KULLANIRKEN AYNI DİKKATİ GÖSTERSENİZ ÇOK SEVİNİRİZ...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    şunu anlamakta güçlük çekiyorum; neden sokağa çıktığımızda mesela alışveriş yapan bir bayan görüdüğümüzde hayrete gark olmuyoruz da motor kullanan birini görünce bu kadar hayretler içinde kalıyoruz?? doğal karşılamak lazım ve motorun üstündekinin kim olduğu değil motorun nasıl kullanıldığıdır önemli olan

bayan sürücülere...herzaman bay veya bayan olsun hayrandır zaten.............
    bayan sürücülere bi tavsiyem...motoru bayan gibi sürmeyin.....
    alonesx@

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı
    Alıntı:
    Bayanlara bayılmak yerine onlara yardımcı olup hayata daha fazla katılmalarını sağlarsak, sapıkça bayan sürücüleri sıkıştırma, sokak aralarında peşine takılma, laf atma gibi olayları da azaltabiliriz sanırım. Ben ehliyeti ve motoru aldıktan sonra eşime de öğretip A2 almasını sağlıycam, o da istekli zaten. Önyargıları bırakıp artık şu memlekette kadınların da daha fazla sosyal hayata katılmasını sağlamak lazım, bi ülke nüfusunun yarısı sosyalleşemiyorsa bunda en büyük suç erkeklerin unutmayalım. Bu kafa değişmedikçe AB falan da hikayedir bize beyler.

çok haklısın walla çok güzel tespit bravo

Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Ben geçen gün gördüm...bir tane köpek karşıdan karşıya geçiyordu...Kadın sürücü de köpeğe selektör yapıyordu...Daha ne diyeyim ?

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı speedygonzales adlı üyeden alıntı
    çok haklısın walla çok güzel tespit bravo

o tespit benimdi ama neyse...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

STEPHANOE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motomax Keeway Arn 125
    BİRDE OTOMOBİL KULLANIRKEN AYNI DİKKATİ GÖSTERSENİZ ÇOK SEVİNİRİZ...[/QUOTE]

Ya arkadaşlar şöyle bir gerçek var iş burda kadın erkek olmak değil iyi kullanmakla alakalı kadın sürücüler kötü olduğu gibi çok kötü kullanan erkek sürücülerde bulunuyor kadın erkek yerine iyi veya kötü kullananlar diye ayırmak lazım Ben 12 senedir araba kullanıyorum ve hiç kaza yapmadım yaptırmadım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    mombohunter ve C@LiMeRO bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlığı görünce bir an "yok artık" dediydim

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Biz de size bayılıyoruz şapşikler: )))

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayanlar 4 tekerde pek iyi olmasada 2 tekerde çok iyiler.Motoru okadar dikkatli kullanıyorlar tebrik ederim kendilerini.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler