Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet Terimleri Sözlüğü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    .
    Maalesef açılmıyorr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti hafife alanlar uzun yıllar süremezler zaten bi şekilde erken emekli olurlar.

Viraj sanatı benzeri ileri sürüş eğitimleri ve hatta yarışları izlemek motora yeni başlayana faydadan çok zarar getireceği kanısındayım.

Bu daha faydalı

https://youtu.be/oLbU_UdLI5g

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef açılmıyorr
    https://youtu.be/7g_RAeloA_A

Motosikleti
    .
    Amacım motor yarışçısı olmak değil..sadece bütün teknikleri,kontrol türlerini öğrenebilmek.küçük bir şehirdeyim ileri sürüş tekniklerini uygulayacak yol bile yok :-)

İnanırmısın biz İstanbul içinde bile viraj için Şile nin darlık köyüne ve Tekirdağ ın uçmakdere köyüne gidiyoz. Araba kullanırken Parıl Parıl parlayan yol gördüğünde oh kaymak gibi yol dediğin yola motorla gitmeye tiksineceksin emin ol...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

Bizim de yarışçı olmak gibi bi gayemiz yok. Fakat yarışçı olmak için ne gerekiyor biliyoruz.Bu forumda bulunma amacım motosiklet kültürünün memlekete yayılmasına yardımcı olmak.

Motosikleti
    .
    Bütün forum elbirliği motosiklet hayatım başlamadan bıraktırmaya çalışıyor:-) :-) :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Yollar kötü,kilo az,keith code sevilir mi:-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

Bakın bir üye ile fikir alışverişi yapıyoruz yarın dikkatle izleyin sabah konunun üç sayfa olduğunu gören üyeler bayyyan konu açtı 3 sayfa oldu diye haykırıcak :-)

Bütün forum elbirliği motosiklet hayatım başlamadan bıraktırmaya çalışıyor:-) :-) :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

Bakın bir üye ile fikir alışverişi yapıyoruz yarın dikkatle izleyin sabah konunun üç sayfa olduğunu gören üyeler bayyyan diye haykırıcak :-)
    Öğrenmeye yanlış yerden başlıyorsun.Ondan tantana çıkıyo.

Örneğin eğitimlere örnek verirken honda GS1 gs2 den bahsediyoz. Hiç merak edip araştırdın mı? Bu eğitimlerin içeriği nedir diye?

Motosikleti
    .
    Buralarda honda sürüş akademileri yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

Eksiklerimi motoru alınca video ve kitaplarla tamamlıcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

Şimdilik forum savaşlarına devam..Arkadaşlarda bir gün olucak alışacak bana.sabır.

Buralarda honda sürüş akademileri yok.
    Eğitimin içeriği ile alakalı bilgi dedim.Eğitim al demedim.

Kilo ile boy ile birilerini sevmenle bu işin alakası yok.

Kadın olman benim açımdan değil memleketteki motosiklet kültürü açısından önemli.Genç bir kadın geleceğin annesidir.Düşünsenize Motorcu bir annenin çocukları bu işe nerden başlar?

İtalyada anneler çocuklarını sabah okula Vespa sının arkasına bindirerek götürüyor.

Hayal edin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

Honda GS1 de motora binmeden önce gidonundan tutarak motoru alan içinde yarım saat gezdirmeni isterler.Motosikletin ağırlığına ve dengesine alışabilmen için...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kitaptan okuma farklı eğitime gitmek farklı çok hevesli isen İstanbula git gel eğitim için

Video izlemekle olsa şimdi prof olmuştum

Bu hanımefedinin videolarını izlemeni tavsiye ederim

https://youtu.be/ATp-hLaQu0Y

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:03 ----------

Bakın bir üye ile fikir alışverişi yapıyoruz yarın dikkatle izleyin sabah konunun üç sayfa olduğunu gören üyeler bayyyan konu açtı 3 sayfa oldu diye haykırıcak :-)
    Tüy siklet hanımlara örnek İpek Süleymanoğlu var bi de onu araştır derim şuan Ninja 300 kullanıyo. Yanlış hatırlamıyorsam ilk motoru duke 200 dü.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    aman ne komik. benim tepkim konunun rağbet görmesi değil; forumda doğru dürüst mesajını göremediğim, nadiren varlığını hissettiren adamın bile iş "bağyana yardım" meselesine gelince değişmesi.

sen ezberden motor öğrenecen de, ehliyet alacan da, motor alıp binecen de, ölme eşeğim ölme.

sen motor falan zaten almazsın da; işte neyse
    Jemand bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Mevcut konu başlığı
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)