Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha R125 Almak Ne Derece Mantıklı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba üstadlar,

10Bin Bütçem Var , Zamanında 600rr-MT09-z800-z750 Kullandım ve Bir Sıkıntıdan Dolayı Düşük CC Almak Zorundayım , Kendi Şehrimde 2014 Model 15Bin KM de , Rosso II Lastikli Bi YZF R125 i inceledim Bugün , Görüntüsü Beni Çok Cezbetti Açıkçası , Fakat Önceki Bindiğim Motosikletlerden Buna Geçersem Bunalıma Girermiyim 8.900TL Fiyat Çekti ve Bu Paraya Değermi ?

Teşekkür Ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    hocam öncelikle bir r125 kullanıcısı birisi olarak şimdi ne aradığına bağlı öncelikle küçük bir motor yani 250lilik yada daha büyük bir makinelerle kıyaslama 125liklerin içinde bence en iyilerinden birisi yani cbr 125r ybr 125 gibi modellerden daha çevik ama sokakta bir cbf150 sizi geçtiğinde yada yeni model bir araba sizi görüp gaza gelip kapışınca moreliniz bozulabilir apaçileri saymıyorum bile fakat tek kişiyken yine çok fena gitmeyen bir alet rahat bir şekilde 115 120yi çok dengeli bir alettir çoğu arabayı ve 250lilik motoru virajda zorlanmadan geçersiniz görürsünüz fiyat ve parça konusunda acayip uçuk bir alet yani ybr cbr falan bakarak diyorum kendi fiyatıda yüksek ama yani elinizden çıkarırkende değer kaybeden bir alet değil ki yani 8900e aldığın bir motoru en kötü 8 buçuğa satarsın yine kaliteli bir marka olduğu için temel bakımları haricinde çok bir sıkıntı çıkarmaz km de 10 12 kr falan yakar haftalık 20 30 lira bir yakıt aşırıya kaçmadıkça sana rahat yeter birde alacağın motorun yaşı kaç bu fiyata 2014 ve üstü modelleri bulabilirsin daha altına verme bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

pardon 2014 kısmını görmemişim km orjinalse bence gayet uygun ama yine de bir pazarlıkla biraz daha aşağıya alabilirsiniz

Alıntı H_H_A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam öncelikle bir r125 kullanıcısı birisi olarak şimdi ne aradığına bağlı öncelikle küçük bir motor yani 250lilik yada daha büyük bir makinelerle kıyaslama 125liklerin içinde bence en iyilerinden birisi yani cbr 125r ybr 125 gibi modellerden daha çevik ama sokakta bir cbf150 sizi geçtiğinde yada yeni model bir araba sizi görüp gaza gelip kapışınca moreliniz bozulabilir apaçileri saymıyorum bile fakat tek kişiyken yine çok fena gitmeyen bir alet rahat bir şekilde 115 120yi çok dengeli bir alettir çoğu arabayı ve 250lilik motoru virajda zorlanmadan geçersiniz görürsünüz fiyat ve parça konusunda acayip uçuk bir alet yani ybr cbr falan bakarak diyorum kendi fiyatıda yüksek ama yani elinizden çıkarırkende değer kaybeden bir alet değil ki yani 8900e aldığın bir motoru en kötü 8 buçuğa satarsın yine kaliteli bir marka olduğu için temel bakımları haricinde çok bir sıkıntı çıkarmaz km de 10 12 kr falan yakar haftalık 20 30 lira bir yakıt aşırıya kaçmadıkça sana rahat yeter birde alacağın motorun yaşı kaç bu fiyata 2014 ve üstü modelleri bulabilirsin daha altına verme bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

pardon 2014 kısmını görmemişim km orjinalse bence gayet uygun ama yine de bir pazarlıkla biraz daha aşağıya alabilirsiniz
    Hocam 10Bin TL Bütçem var , 3-4 Bin Koyup R25 Alsam Sizce Büyük Fark Görürmüyüm R125 İle ? Hani Sırf Şekil İçin Alınan Bir Makina Gibi Geliyor Nedense , 130 KMH Geçmiyormuş Sanırsam , Yanlış Anlamayın Motoru Gömmüyorum Görüntü Çok Hoş Fakat gitmiyor diyorlar ve Ben Hep Artçıyla Uzun Yol Yapacağım Doğrumudur
    H_H_A bunu beğendi.

900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    hocam sen önceki motorlarından bahsedince bana bir gülme geldi.sonra birde r125 deyinceeeeeee al sen onu al.motorada başla.ama dikkatli ol olurmu.
    serkany bunu beğendi.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Bu çok saçma geldi bana piyasıda ki üst düzey motorları sıralamışsınız sonra 125 ? Nasıl bir sıkıntı ile karşı karşıyasınız ? Yaşınız kaç acaba merak ettim, o motorları kullanıp bilen bir bireyin bu soruyu sorması bana çokta mantıklı gelmiyor. Ama sorunuzun cevabı ise r125 ile ne yapacaksınız nerede kulanacaksınız? Bu sorunun cevabı sizde aslında.

Motosikleti
    R25
    R25 e gitmiyor diyen kimse gelsin yanıma 150 lik mi la bu 130-140 yapıyormuş 250 laikler arasında en iyi kaçanı r25 tir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı 900rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen önceki motorlarından bahsedince bana bir gülme geldi.sonra birde r125 deyinceeeeeee al sen onu al.motorada başla.ama dikkatli ol olurmu.
    Hocam baksana üyelik tarihine ,
    BAYANIMMmmmm trolügünden sonra bu tip yeni yeni trolük tiplemeleri çıktı
    MT09 kulanmış ,600rr,z800 baba baba ,

Ama olabilir ataride kulanmıştır..

Sonra R125 nasılmış

neden yalan söyleyeyim anlamadım 3,5 çakala artislik mi yapacağım sanaldan

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı kkanamur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 10Bin TL Bütçem var , 3-4 Bin Koyup R25 Alsam Sizce Büyük Fark Görürmüyüm R125 İle ? Hani Sırf Şekil İçin Alınan Bir Makina Gibi Geliyor Nedense , 130 KMH Geçmiyormuş Sanırsam , Yanlış Anlamayın Motoru Gömmüyorum Görüntü Çok Hoş Fakat gitmiyor diyorlar ve Ben Hep Artçıyla Uzun Yol Yapacağım Doğrumudur
    hocam r25 almanız tabi ki sizi daha mutlu edecektir sonuçta bir 15 beygir diğeri 36 beygir ivmelenmesi falan r25 çok çok iyi benim böyle bir şansım olsa direk r25 alırım olumsuz yönü olarak r25 biraz yakıyor yani bide sigorta fiyatları falan fazla çıkabilir ama bunun dışında r125 max 137 görüyor ama 120 125ten sonra yavaş kalıyor r25 bence hız konusunda daha tatmin eder sizi

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N 2014 - HONDA CRF250L 2013
    Hocam, bu dediğiniz motorları Anamur'da mı kullandınız. Eğer öyleyse ben küçücük ilçemizde sizi nasıl tanımıyorum. Bu arada r125 bence o paraya değmez. Selamlar, kolay gelsin.

PetyrBaelish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Suzuki GSXR125 tanıtıldı onu bekle.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kadar kral makina sürdükten sonra bize ne sorarsın ki anlamadım

Motosiklet_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    ss motorların küçük cc'lerini almak bide o kadar güçlü motorlara binmiş görmüş geçirmişken sanada azıcık mantıksız gelmiyormu ? bence deneme bile fazla komik olur.
    Motosiklet Ci

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalansa sadece kendini kandırır...

10bin tl varsa git 2.el cbr250 al. Uzun yıllar her işini görür. Son derece yeterlidir. Ekonomiktir.

Anamur a selamlar.

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    al bi xmax 250 gitsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)