Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

KTM RC 8 1190 2008 Alınırmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne gibi destek teknelojisi?
    ABS, Çekiş kontrol, Quickshifter gibi özellikler mevcut değil. Makina ciddi anlamda torklu tecrübesiz adamı yok eder o motor. Üstelik 2011 sonrasında gelen gaz kolu ve motor karakteri şikayetleri üzerine motor daha pürüzsüz hale getirildi. Kısacası pek yol motoru değildir kendisi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    herşeyi bir kenara bırak
    arkadaşım sen bu motoru kullana bilecekmisin.o kadar tecrüben varmı?
    bu motor hiç 200 ns e benzemez.yavaş yavaş öğrenirim diyorsan hiç girme derim.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    ilan başlığına gel. "makinanın kralı hastasına" akıllanmazsınız siz yaa.
    Shamy bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Ben Üniversiteyi bitireli 3 sene oldu.3 senedir ilanda bu motor.
    Shamy ve leon99 bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    ABS yoksa almayin zaten.

Bir de eski modellerin enjeksiyonu cok dengesizmis, ozellikle dusuk hizlarda. Yeni nesil ride-by-wire teknolojisi kullaniyor ve motor 600cc cruiser yumusakliginda gazi acmayinca. Acinca da SS gibi.

KTM RC8 kesinlikle Ducati'den iyi dayaniklilik konusunda. BMW ile karsilastiramayacagim. Ama Japonlar kadar da iyi degildir.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Daha gecen ay 1700km de 2010 model 6 yillik ninja250r aldım. Eğer km'nin orjinal oldugunu bir sekilde ispat edebilirse alinabilir. Sahsen ben en az 3 tane resmi faturalı kaydı görerek ve motosikletin kondisyonuna bakarak buna ikna oldum.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Olur da maddi yönden sıkışırım diyorsan, motosiklet sevdamdan vazgeçer satma kararı alırım diyorsan uzak dur. Birde şunu söyeyeyim, olur da yan yatarsan vs, naked olarak kullanmaya devam etmek zorunda kalabilirsin. Yada bir arıza yaparsa muhtemelen basit bir parça için aylarca bekleyebilirsin.. tabi o arızayı bulacak usta bulabilirsen..

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur da maddi yönden sıkışırım diyorsan, motosiklet sevdamdan vazgeçer satma kararı alırım diyorsan uzak dur. Birde şunu söyeyeyim, olur da yan yatarsan vs, naked olarak kullanmaya devam etmek zorunda kalabilirsin. Yada bir arıza yaparsa muhtemelen basit bir parça için aylarca bekleyebilirsin.. tabi o arızayı bulacak usta bulabilirsen..
    sanırım vazgeçtim almaktan. ktm rc 390 lara bakacağım. Onalrda var mı böyle parça sıkıntısı?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    sanırım vazgeçtim almaktan. ktm rc 390 lara bakacağım. Onalrda var mı böyle parça sıkıntısı?

RC390 çok güzel, ABS,yol bilgisayarı, süspanyion sistemi,kaydırmalı debriyaj vs ile rakipsiz fakat benim grenaja alerjim var.. Konu KTM olunca doğrudan Spormoto ile ilişkiniz oluyor ve genel olarak Spormotodan kullanıcılar memnun değil.

Şunu da söylemeden geçmiyorum, Duke 390 ın debriyaj balata seti vs gibi yedek parçaları SYM Wolf 250 den daha ucuzdu (ben geçen yıl baktığımda). Gerçekten ilginçtir, mesela bir parça lazım oldu 390 için ve ben en az 400tl dir dedim ama 71 tl çıktı, üstelik spormoto da =) orjinal kutusunda kapıma kadar geldi faturalı vs ama parça üzerine boya hatası vardı.. Kargoyu alır almaz spormotoyu aradım ama kabul etmedi =) üstelik eski parça motorun üzerinde idi ve yeni gelen sıfır parçanın üretimden dolayı hatalı olduğunu 15 yaşında çocuğa gösterseniz anlardı ama kabul etmedi..

Duke serisinde şöyle bir güzellikte var, çok fazla sattı hem TR de hem yurt dışında, bu yüzden parçası bol ve nispeten ucuz. Yurt dışı sitelerde envayi çeşit yedek parça,sarf malzemesi,aksesuar(power parts) bulmak mümkün. Duke 125,duke200, duke250, duke390 ın bir çok parçası birbirine uyuyor hatta bajajların bile çoğu parçaları uyumlu.. Bu yüzden naked düşünürsen duke öneririm.. Yanlış anlama, bugun yamaha YZF R25 in parça fiyatları için de isyanda insanlar, yada kawasaki ninja300 parça fiyatları deyince çoğu kişinin rengi değişiyor.

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RC390 çok güzel, ABS,yol bilgisayarı, süspanyion sistemi,kaydırmalı debriyaj vs ile rakipsiz fakat benim grenaja alerjim var.. Konu KTM olunca doğrudan Spormoto ile ilişkiniz oluyor ve genel olarak Spormotodan kullanıcılar memnun değil.

Şunu da söylemeden geçmiyorum, Duke 390 ın debriyaj balata seti vs gibi yedek parçaları SYM Wolf 250 den daha ucuzdu (ben geçen yıl baktığımda). Gerçekten ilginçtir, mesela bir parça lazım oldu 390 için ve ben en az 400tl dir dedim ama 71 tl çıktı, üstelik spormoto da =) orjinal kutusunda kapıma kadar geldi faturalı vs ama parça üzerine boya hatası vardı.. Kargoyu alır almaz spormotoyu aradım ama kabul etmedi =) üstelik eski parça motorun üzerinde idi ve yeni gelen sıfır parçanın üretimden dolayı hatalı olduğunu 15 yaşında çocuğa gösterseniz anlardı ama kabul etmedi..

Duke serisinde şöyle bir güzellikte var, çok fazla sattı hem TR de hem yurt dışında, bu yüzden parçası bol ve nispeten ucuz. Yurt dışı sitelerde envayi çeşit yedek parça,sarf malzemesi,aksesuar(power parts) bulmak mümkün. Duke 125,duke200, duke250, duke390 ın bir çok parçası birbirine uyuyor hatta bajajların bile çoğu parçaları uyumlu.. Bu yüzden naked düşünürsen duke öneririm.. Yanlış anlama, bugun yamaha YZF R25 in parça fiyatları için de isyanda insanlar, yada kawasaki ninja300 parça fiyatları deyince çoğu kişinin rengi değişiyor.
    valla naked düşünmüyorum racing ve spor oturuşlu bişeyler bekliyorum. Ben en iyisi 2017 2018 i bekleyip yeni çıkacak modelleri kovalayım. 4 silindirli zx 25 r gibi

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    bu motoru alıcan, salonun başköşesine bi stand yaptırıp oraya yerleştiricen, sonra da kanepeye kurulup karşısında kahve keyfi yapıcan, öyle bi motor bu.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    26 temmuzda bak bu konuyu açmışsın dostum

acelen ne acaba, hayır bahsettiğin motosiklet çok güçlü bilmiyorum farkındamısın temmuzdan bu yana böyle geliştirdinmi kendini?

çamur atmıyorum yanlıs anlama, fazla yüksekten ucuyorsun.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Motosikleti
    Alıntı dovahhkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    26 temmuzda bak bu konuyu açmışsın dostum

acelen ne acaba, hayır bahsettiğin motosiklet çok güçlü bilmiyorum farkındamısın temmuzdan bu yana böyle geliştirdinmi kendini?

çamur atmıyorum yanlıs anlama, fazla yüksekten ucuyorsun.
    Eğitimlerimi filan aldım da direkt alıp hop üzerine binip süreceğim motor değil.Fakat elimde şu an para varken alıp kenera koymak istediğim için bakıyorum.Yoksa bana fazla zaten bu motor.

bence alma, tipini beyenmedim, yürüyen bidona benziyor..

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Ne satması hocam ya? 1000 lik bu makıne! Adam alıp kullanacak ama pulsar 200 rs ve bu:( BI cıft sılındır naked alsan ?

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    valla naked düşünmüyorum racing ve spor oturuşlu bişeyler bekliyorum. Ben en iyisi 2017 2018 i bekleyip yeni çıkacak modelleri kovalayım. 4 silindirli zx 25 r gibi
    Aslında piyasada en ideal fiyat/performans modeli Honda CBR500R var. Tam ara geçiş modeli. 2. ellerini bilmiyorum ama sıfırı 26 bin civarı bir şeydi. İstersen biraz da onu incele. Teknik detaylarına girmeyeceğim ama görüntü olarak gayet güzel spor bir motosiklet.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Ben bu motoru almazdim. Almak icin bir suru sey lazim. Ama en onemlisi tecrube lazim.
    Bu motoru alabilecegini dusunmuyorum. Maddiyat yetse bile guven, ozveri ve tecrube eksigin var. Saka bir yana bence hazzilhar abimiz dogru soyluyor. 500r mantikli duruyor.

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Hiç kullanmadığı motorlr hakkında fütursuzca sallayan " Shamy " yine kendisinden beklenen cevabı vermiş

Bir tane KTM kullancısı konuya yorum yazmamış, bu modeli kullanan özellikle..
    omeraydin bunu beğendi.
    Straights are for Fast Bikes, CORNERS are for FAST RIDERS !

omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690smc-R
    Uzatmaya gerek yok alınabilir.
    tiawern bunu beğendi.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Ondan sonra şikayet edip duruyorsunuz vay efendim neden bilmem ne markası bilmem ne modelini getirmiyor diye !!!

Kalıbınızdan çıkıp farklı hiçbişeye yakın olamıyorsunuz ki.
    Varsa yoksa 3-5 model içinde dönüp duralım sizin kafanıza göre.
    SS binecek adam gitsin CBR 1000rr alsın sadece. Servisi fazla satarken zarar etmez bir de Ducatinin SS leri pancar motoru gibi ses çıkarıyor diye!!
    Scooter isteyen PCX alsın. Çünkü her köşebaşında var. aman gidip Piaggio almayın satamazsın elinde kalır.
    Orta sıklet makine isteyen MT-7'den başka bişeye bakarsa dayaklıktır zaten.
    Chopper alacak olan da Yamaha Bolt alsın. fiyatı en uygun olup en hızlı giden de o. Harley alan da züppe olsun.

Ben Honda Türkiye Motosilet CEO'su olsam cbf150, spacy bir de 600rr 1000rr getirir keyfime bakarım. Orjinal bişey getirsen zaten talep yok. getirdiklerim de seve seve satılacak bana ne der otururum bu müşteri profilinde.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)