Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS TİTANİC 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

Saygıdeyer forum üyeleri abilerim yaşım 18 nasipse rks titanic 150-s almayı düşünüyorum motor hakkında bilgisi olan arkadaşlara sorum olacak cevaplarsalar sevinirim.

1-Rks titanic 150 modeli ile bi abi 1500 km yol yaptı yemek molası 6 saat uyuku molası haricinde durmadı full dipgaz gitti motor tık demedi benim merak ettiğim rks nin yenimodeli titanic 150-s modeli eskisi kadar sağlammıdır.

2-Bu sorum ise motor sizce alınırmı ve kullanan arkadaşlar varsa top speed nedir youutube de 1 video bulabildim.

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    150 cc motor ve sen top speed soruyorsun? Avuç kadar motordan 150 - 200 kmh görmeyi beklemekten ne zaman vazgilecek. çok merak ediyorum.

Öyle bir beklentim yok 150cc motorun yapabileceği son hız yokmu cbf 150 ile cbr 125 arasında hiç hız farkı yokmu 150-200 yaparmı dediğimi gördünmü kardeş verdiğin cevaba bak kimisi 110 der kimisi ben 140 yaptım der 30 km çöpe atılacak bi km değil.

UPP ......................

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ofz159 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygıdeyer forum üyeleri abilerim yaşım 18 nasipse rks titanic 150-s almayı düşünüyorum motor hakkında bilgisi olan arkadaşlara sorum olacak cevaplarsalar sevinirim.

1-Rks titanic 150 modeli ile bi abi 1500 km yol yaptı yemek molası 6 saat uyuku molası haricinde durmadı full dipgaz gitti motor tık demedi benim merak ettiğim rks nin yenimodeli titanic 150-s modeli eskisi kadar sağlammıdır.

2-Bu sorum ise motor sizce alınırmı ve kullanan arkadaşlar varsa top speed nedir youutube de 1 video bulabildim.

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
    Beklentilerinin ne olduğuna bağlı, ben ilk motor olarak aldım, benim beklentilerimi karşılıyor, İstanbul trafiğinde bana yetiyor. Henüz 1500 km.deyim, rodajı özenli yaptığımı düşünüyorum. Depoyu fullediğimde 400 km.yi biraz aşıyorum. 100'e çok rahat ulaşıyor. 100-115 arası nazlı nazlı hızlanıyor. Geçen gün Çevreyolunda yokuş aşağı 1 defa 126 gördüm. Ama bu sözümden de motor sürekli 126 gidiyor anlamı çıkmasın. O kadar uzun süre dipgaz kullanmadım, kullanmam da. Titanic S'in forumunda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Kardeş forumda bu tür sorularına pek cevap bulamayabilirsin.. Çünkü forum olarak bu tür sorulardan herkes bıkmış durumda..

Bahsettiğin motor öncekinin aynısı sadece biraz tipi değişti.. Gençsin motosiklet alırken motosikletin tipine çok önem verirsin haklısın anlıyorum seni fakat rks ile uğraşma kardeşim..
    Bahsettiğin motor 1-) Honda cbf150'nin 2-) Yamaha ybr125'in ve 3-)Tvs apachenin yanından bile geçemez sürüş keyfi olarak kalite olarak ve sağlamlık sorumsuzluk olarak..
    Bu bir..

İkincisi de şimdi heves edip alacaksın yarın sıkılıp satmak istediğinde hem çok bekleyeceksin satılsın diye hem de yok paraya satmak zorunda kalacaksın.. Bahsettiğim 3 motordan herhangi birini al rahat et zaten bunlar başlangıç motorları olduğu için motosiklet sürmeyi biraz öğrendikten sonra sana yetmeyecek cc büyütmek isteyip satacaksın elinde patlamasın.. Son olarak sürüş olarak rks ler mondial drift ile aşağı yukarı aynıdır.. Rks den ve mondial drift den sonra Bahsettiğim 3 motordan herhangi birini kullandığında ben daha önce motora binmemişim diyeceksin.

Cevabın içi çok teşekkür ederim bi ara tvs yi baya bi araştırdım ama tanıdık 1 abi 30.000 km deki rks dipgaz ile 1500 km yol yaptı motorda hiç bir sıkıntı çıkarmamış rahatlık konusunda tvs den daha rahat olduğunu duydum o konu hakkında ne düşünüyorsun. Sanırım Tvs kullanıcısın titreşim farkı yeni başlayan için sıkıntı olurmu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler