Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KARARSIZLIK ve ŞANSSIZLIK

Motovento
    REKLAM ALANI
    SONSiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok :(
    KARARSIZLIK ve ŞANSSIZLIK

Hep bir isteğim vardı fakat artık bunu hayata geçirmek için çalışmalara başladım

2 Yıl önce aileme söyledim tabi ki KARŞI ÇIKTILAR
    Daha sonra bir şekilde ikna ettim ve şuan ilk ehliyet dediler. Tamam dedim ehliyetten sonra gerisi gelir elbet
    Ehliyet aldık Motosiklet tehlikeli ehliyetin kalsın ama boş ver dediler
    Şimdi Motosiklete de ikna ettim bilin ne gibi sorun çıktı

KARARSIZLIK

Kısa ve zayıf olsam bir çok motosiklet var ama 185 CM Boy 105 Kilo Şimdi 250cc Bir motosiklet ile başlamam gerekiyor ama bir çok motosiklette aynalardan Arkanızı değil kolunuzu görürsünüz kolu her 10 Saniyede bir çekip arkaya bakmak ayrı bir olay tabi ki

185 CM
    110 Kilo

ya uygun bir 250cc önerir misiniz ?

Çin malı olmazsa sevinirim

Başka artık türüne bakmıyorum o derece :D

İyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Tek sorun ayna ise problem yok.

Motosikleti
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek sorun ayna ise problem yok.
    İlk başlayacak birisi için önemli ama profesyonel olsak tamam neyse de 10 saniye de bir kolu kırmak ya da geriyi görmek için saçma hareketler yapmak sıkıntı oluşturur.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Okadar abartma bu durumu.

Ben 1.86 yım aşağıda sayacağım 250 ccleri sürdüğüm zamanlar 107 kilo civarıydım.

Cbr250 , ninja250 , xmax250 , pulsar 200 , hyousung gtr250, crf 250l, duke 200 hepsini sürdüm. R25 i sürme imkanım olmadı.

Hiçbirindede sorun yaşamadım. Ayarlayınca gayet güzel görebildim arkamı. Sadece yanlış hatırlamıyorsam pulsarın ve duke 200 ün aynası çok yeterli değildi ama sorun yine yaşamamıştım.

Ama sen öyle tamamen yol göriyim omuz hiç olmasın vs dersen o olmaz işte. V-stromun orjinal aynası bile omzumu illaki gösteriyordu.

Motosikleti
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okadar abartma bu durumu.

Ben 1.86 yım aşağıda sayacağım 250 ccleri sürdüğüm zamanlar 107 kilo civarıydım.

Cbr250 , ninja250 , xmax250 , pulsar 200 , hyousung gtr250, crf 250l, duke 200 hepsini sürdüm. R25 i sürme imkanım olmadı.

Hiçbirindede sorun yaşamadım. Ayarlayınca gayet güzel görebildim arkamı. Sadece yanlış hatırlamıyorsam pulsarın ve duke 200 ün aynası çok yeterli değildi ama sorun yine yaşamamıştım.

Ama sen öyle tamamen yol göriyim omuz hiç olmasın vs dersen o olmaz işte. V-stromun orjinal aynası bile omzumu illaki gösteriyordu.

Ya tamamen demiyorum ama en azından omuzu sağa sola bükecek kadar olmasın

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ayna uzatma aparatları var, araştırınız...
    Pahalı gelirse, tornavida yaptırınız..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı SONSiyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başlayacak birisi için önemli ama profesyonel olsak tamam neyse de 10 saniye de bir kolu kırmak ya da geriyi görmek için saçma hareketler yapmak sıkıntı oluşturur.
    Naked motorların öyle bi sorunu var. Profesyonel olmak da fark ettirmiyo. Garip hareketler yapmadan arkayı göremiyosun. Commuter tarzı al rahat et. Onların sele alçak ve aynalar yüksek olur arkayı rahat görürsün.

Motosikleti
    asya as150
    bende bı 250cc alıyorum ınsallah ve boyuna gore 250ccler altında kucucuk durabılır ben hyosung alacam ınsallah dıger 2500 cclerden daha buyuk bı 600 cc ıle nerdeyse aynı buyuklukte arastırıp bakarsan baya kaslı bı motor 250 cclereın en buyugu dıyebılırım bende kaslı gorunusune dayanamadım ondan alıyorum boy ve kılo dan baska ıclerınde en ucuzlarından fıyatı oldukca uygun hyosung gt250r alderım ben hem boy kılo hem malıyet bugun bı gsx kullanıcısıyla konusma sansım oldu oda racınge ılk hyosungla baslamıs nazık kullandıktan sonra hıc bı sorun cıkarmaz dıyor ısıklarda felan durdugunda ona kaclık oldugunu sorup duruyorlarmıs 600 cc sanıyorlarmıs gercekten 250cc ler ıcınde buyuk bı motor ben tavsıye ederım yedek parca bakım olarak bakmıyorum sadece buyukluk olarak bılgı vermek ıstedım

Motosikleti
    Alıntı mustafaztrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bı 250cc alıyorum ınsallah ve boyuna gore 250ccler altında kucucuk durabılır ben hyosung alacam ınsallah dıger 2500 cclerden daha buyuk bı 600 cc ıle nerdeyse aynı buyuklukte arastırıp bakarsan baya kaslı bı motor 250 cclereın en buyugu dıyebılırım bende kaslı gorunusune dayanamadım ondan alıyorum boy ve kılo dan baska ıclerınde en ucuzlarından fıyatı oldukca uygun hyosung gt250r alderım ben hem boy kılo hem malıyet bugun bı gsx kullanıcısıyla konusma sansım oldu oda racınge ılk hyosungla baslamıs nazık kullandıktan sonra hıc bı sorun cıkarmaz dıyor ısıklarda felan durdugunda ona kaclık oldugunu sorup duruyorlarmıs 600 cc sanıyorlarmıs gercekten 250cc ler ıcınde buyuk bı motor ben tavsıye ederım yedek parca bakım olarak bakmıyorum sadece buyukluk olarak bılgı vermek ıstedım
    Güzel bir makine :D

Sıfırını bulmak imkansız mı (Bakmak için) hiç bir yerde göremedim :/

Motosikleti
    asya as150
    Güzel bir makine :D

Sıfırını bulmak imkansız mı (Bakmak için) hiç bir yerde göremedim :/
    son donemlerde s&t motor olarak gecıyor olabılır ama sıfırıda var bayılerı var ankarada yasıyorsan adres verebılırım ben ıkıncı el almayı dusunuyorum ılk racıng olacagı ıcın cunku sıfır almak bana zarar verır ne kadar ıyı sursende mıhakkak motoru devırır yaralarsın ıkınccı el al bı mıktar sur sonra aldıgın fıyata yakın satar sıfıra gecersın

Motosikleti
    Alıntı mustafaztrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son donemlerde s&t motor olarak gecıyor olabılır ama sıfırıda var bayılerı var ankarada yasıyorsan adres verebılırım ben ıkıncı el almayı dusunuyorum ılk racıng olacagı ıcın cunku sıfır almak bana zarar verır ne kadar ıyı sursende mıhakkak motoru devırır yaralarsın ıkınccı el al bı mıktar sur sonra aldıgın fıyata yakın satar sıfıra gecersın

Bir kaç şeyine bakacaktım fakat incelemelerde FREN sıkıntısından bahsediyorlar :/

Motosikleti
    asya as150
    Bir kaç şeyine bakacaktım fakat incelemelerde FREN sıkıntısından bahsediyorlar :/
    ben uzun suredır bu motorla ılgılenıyorum bı mıktar para kaldı onu tamalayıp alacam ınsallah fren olarak on fıren cıft dısk yanı yuksek cc racınglerde olan sıstem on frende sıkıntı yok arka fren basınca hemen frenı kıtlıyormus bıraz nazık olman gerekıyor fren yagı balatası olsun bakımı ıyı yaptıktan sonra sıkıntı yok bu motoru apacıler kaslı ve buyuk dıye alıyor zorluyor bakımını yapmıyor dıskler sıcakken su tutuyor tabıkı ften sıstemı sahane dıyemem ama motoru durduracak bı fren sıstemı var yanı bır cok kullanıcısıyla ıletısıme gectım motora apacılık yapmazsan hıc bı sıkıntı cıkarmaz

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Iki benzer yorum daha gorursem asiri klişe hastaligindan olecegim

tek çözüm van van 200

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Tabiki İnazuma !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler