Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ALIŞ-VERİŞ NEREDEYSE BİTTİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tulumların fiyatları 3500 tl den başlıyor.resimlerini inceledim plastik içerikli gibi düşmelerde ne derece zarar görür,araştırmak lazım.
    Dün tulumumu yeniledim, dainese veloster 2pc. 2300TL (kargo+yurtdışı vergisi dahil) muhtemelen 1 hafta sonra elimde.
    Senin hesaba göre en az 1300TL kardayım.

Not: sağlam deri tulum nispten en iyi korumayı sağlayan ekipmandır.
    Kübra006 bunu beğendi.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Tulumların fiyatları 3500 tl den başlıyor.resimlerini inceledim plastik içerikli gibi düşmelerde ne derece zarar görür,araştırmak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Bence çok pahalı daha uygun fiyatlı iyi bir araştırma ile bulunabilir..marka tavsiyesi olanlar yazabilir.
    2800 tl. http://www.motorcudanmotorcuya.com/f...aris-tulumlari telefondan yazdigim icin link yapamadim
    Kübra006 bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Marketlerde bile 50 tl üstü alışverişe bir sürü kampanya fırsat ürünü sunuluyor.ne otomobilde ne motosiklette yok :-)mesela sıfır motosiklet alana kask yüzde 40 indirimli gibi dikkat çekici kampanyalar yapılabilir :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Birde sorum olucak yorumların altında alıntı simgesinin yanındaki alıntı simgesinin benzeyen altında + işareti olan işaret nedir

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Marketlerde bile 50 tl üstü alışverişe bir sürü kampanya fırsat ürünü sunuluyor.ne otomobilde ne motosiklette yok :-)mesela sıfır motosiklet alana kask yüzde 40 indirimli gibi dikkat çekici kampanyalar yapılabilir :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Birde sorum olucak yorumların altında alıntı simgesinin yanındaki alıntı simgesinin benzeyen altında + işareti olan işaret nedir
    1. ve 2. sorunun ortak cevabı, sen yenisin sanırım.
    2. sorunun özel cevabı : çoklu alıntı.

Motosikleti
    .
    Evet forumda yeniyim.ama motosiklet araştırmam uzun zamandır var.yeniyıldan sonra bir aksilik olmazsa almayı düşünüyorum.ama o zamana kadar çok iyi bir kalite ve fiyat araştırması yapmam gerek çok.motosiklet,kask,ekipman,tulum,korumalıklar çanta,bot..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Evet forumda yeniyim.ama motosiklet araştırmam uzun zamandır var.yeniyıldan sonra bir aksilik olmazsa almayı düşünüyorum.ama o zamana kadar çok iyi bir kalite ve fiyat araştırması yapmam gerek çok.motosiklet,kask,ekipman,tulum,korumalıklar çanta,bot..
    tabi ilk motor 600cc yada 1000cc süpersport olacağı için, diğer tercihleri yapmak oldukça zor oluyordur sizin için. Daha bunun sigortası, kaskosu, plakası ruhsatı var.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün tulumumu yeniledim, dainese veloster 2pc. 2300TL (kargo+yurtdışı vergisi dahil) muhtemelen 1 hafta sonra elimde.
    Senin hesaba göre en az 1300TL kardayım.

Not: sağlam deri tulum nispten en iyi korumayı sağlayan ekipmandır.
    Hocam aynı tulumu bende düşünüyordum Motoin.de 3 Ekim tarihine kadar %20 indirim kodu ile kargo dahil 1870 TL ye geliyor. Oraya bakmış mıydınız?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aynı tulumu bende düşünüyordum Motoin.de 3 Ekim tarihine kadar %20 indirim kodu ile kargo dahil 1870 TL ye geliyor. Oraya bakmış mıydınız?
    Ordan aldım zaten, sanırım sen gümrük vergisini eklemeyi unuttun. Bide yapıkredi kur dönüşümü yaparken 100TL çakıyor onuda ekle

Ordan aldım zaten, sanırım sen gümrük vergisini eklemeyi unuttun. Bide yapıkredi kur dönüşümü yaparken 100TL çakıyor onuda ekle
    Ben oradaki akrabalara teslim şeklinde yaptırıyorum genelde, gümrük vergisi, kur farkı, kargo (19€ gerçekten pahalı) olmadan halletmek için. Gelen giden birileriyle gönderiyorlar. Belki bir iki hafta daha fazla beklerim ama baya fark var arada. Ben bedenden emin olamadığım için tereddütte kaldım.
    Siz oradan kupon indirimi şeklinde almışsanız sorun yok belki fark etmediniz diye bildirmek istedim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben oradaki akrabalara teslim şeklinde yaptırıyorum genelde, gümrük vergisi, kur farkı, kargo (19€ gerçekten pahalı) olmadan halletmek için. Gelen giden birileriyle gönderiyorlar. Belki bir iki hafta daha fazla beklerim ama baya fark var arada. Ben bedenden emin olamadığım için tereddütte kaldım.
    Siz oradan kupon indirimi şeklinde almışsanız sorun yok belki fark etmediniz diye bildirmek istedim.
    Bildirdiğin için çok ama çok teşekkür ediyorum sana. Bu tip bildirimler çok fazla işe yarıyor

bende sana yardımcı olayım, Mdem bi iki hafta bekleyeceksin, ürün geldiği zaman giyer bi iki gerçek fotosunu atarım sana. Almadan önce bi fikrin olur 2 parça tulumun dışarıdan nasıl göründüğüne dair.

Benim boy: 180 kilo:72 dainese: beden 50.
    Akhunturk bunu beğendi.

Bildirdiğin için çok ama çok teşekkür ediyorum sana. Bu tip bildirimler çok fazla işe yarıyor

bende sana yardımcı olayım, Mdem bi iki hafta bekleyeceksin, ürün geldiği zaman giyer bi iki gerçek fotosunu atarım sana. Almadan önce bi fikrin olur 2 parça tulumun dışarıdan nasıl göründüğüne dair.

Benim boy: 180 kilo:72 dainese: beden 50.
    Özelden mail adresimi yolladım size.

Boyumuz aynı fakat benin kilom farklı olduğu için sanırım 54 beden olacak diye tahmin ediyorum. Boy aynı olduğu için gerçek fotolar tulum nasıl duracağı hakkında çok işime yarayacaktır.

Bir sonraki indirimi bekleyeceğim. Belki fcmoto da indirim yapabilir sezon sonu olduğu için onu da takip ediyorum.

Teşekkür ederim.

Motosikleti
    .
    tabi ilk motor 600cc yada 1000cc süpersport olacağı için, diğer tercihleri yapmak oldukça zor oluyordur sizin için. Daha bunun sigortası, kaskosu, plakası ruhsatı var.
    600 ve 1000 cc düşünmem tabiki.250 cc bile çok yüksek benim için :-)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Şimdi hemşire hanım, troll sanmıştım kusura bakmayın. Kısaca özetleyeyim.

Normal şartlarda 250cc ideal başlangıç motorudur. Ancak o motosiklet düşecek, devrilecek, sürüklenecek. Türkiye'de 28$lık karenajın 300TL, 8$lık peg in 150TL olması sebebi ile motosikleti işletme masrafı (basit bir sürüklenme 1000TL ) uçuk oluyor. Bu yüzden yeni başlayanlara sağlamlığı kanıtlanmış, yedekparçası pahalı olmayan, yakıtı az, servis ağı yaygın motosikletler önerilir. ( örn: ybr 125in muhabbeti çok olur. Eşek gibidir YBR. verdiğin her işi yapar, sesi soluğu çıkmaz. )

Ekipman mevzusuda yukarıdaki durum ile hemen hemen aynı TR'de fiyatlar yüksek ve çeşit yok. Normalde TR için ayırdığınız takım ekipman bütçesi ile yurtdışından alışveriş yapıp, ehliyeti yada özel sürüş eğitimini bedavaya getirmiş olursunuz. Buda yeni başlayan için altın sayılır sanırım.

Ekleme: Yurtdışından alınan ekipmanın ölçülerine dikkat. Ürün elde patlayabilir.
    Kübra006 bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Benim internet alışverişi ile aram pek iyi değil maalesef:-( birde deneyip almak daha güvenilir ben daha önceki konudada söyledim.standart vücut ölçüm yok.44 kiloyum 167 kadar boy.bu sebeple uygun ekipman bulmam daha zor.tulum düşme ve darbelere karşı korur ama neon bir yelek veya montta şart diye düşünüyorum motorsiklete takılacak yanıp sönen bir ışık,reklektörde olabilir..bin çeşit insan trafikte,hızlı giden var göz problemi olan var acelesi olan var.önlem ve güvenlik tedbiri şart bu sebeple.bence ekipmanın dayanıklı olması kadar karanlıkta farkedilir olmasıda önemli.bunuda detaylı tartışabiliriz.öneriler varmı?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin için ideal olan 50 cc sepetli mobilet kübra

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)