Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletteyken otostopçu alır mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Alırım hatta akşam felan minübüs saatleri bittiyse ne tarafa gidiyon diyip yolumun üstüyse bıraktığım çok kişi olmuştur, hatta Adamın birinin pantolonu patlamıştı onu bile işyerine bıraktım insanlık öldümü yani, bi defada bayanın biri beni durdurup şuraya bırakırmısınız demişti bayana yazılmak hiç aklımdan geçmedi çünkü kafasını komple atkı ile kapatmıştı ve kiloluydu çingene tarzı biraz ama götürdük yinede..
    hasmet ve bursalıali bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Hİkayelere bak :D:D:

jimi_hendrix ve fenerbahceli bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi defa benden iki kat büyük (63 kiloyum) bi çocuğu "abi açık öğretim sınavına yetişicem benide atar mısın caddenin sonuna kadar" dediği için almıştım. Motosikletle tüpçülük yapıyordu zaten malum küçük yerdeyiz simalardan tanıyor insan birbirini.
    Başka da otostop çeken olmadı. Olursa düşünürüz
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Hiçbir şartta, hiçkimseyi asla almam.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayan olursa alırım, isterse dünyanın öbür ucuna bile götürürüm. yol bitmeye 5 km kala ışıklarda dururken bi gs1200 yanıma yanaşırda ona atlarsada şaşırmam.. yani yoluda fazla uzatmamak lazım
    bursalıali bunu beğendi.

Yazın Alaçatı liman yolu üzerinde şöyle bir turlayın bakalım. Böyle manzaralar var:

Görelim bakalım kimmiş o "Almam, bindirmem, döverim." diyenler.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Ben kimseyi almam neyin nesi belli mi?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    xmax ile aydından, izmire giderken almıştım.
    aydından otoban yoluna girdiğimde bi çocuk otostop çekiyordu, bende otostop çeken biri olduğum için yedek kask taşıyordum xmaxte. meraba merabadan sonra verdim kaskı taktı, izmire doğru gidiyorum. baya gittim. izmir gişelerinin oraya geldiğim de, dürttü beni. sağa çektim. aha diyalog hiç abartmadan;

-kardeşim izmir değil mi burası?
    +aynen dostum girdik işte
    -e ben muğlaya gidecektim?
    +iyi de izmir yönünde bekliyordun.
    -bana öyle dediler
    +e sorsaydın binerken keşke.

velhasıl kelam, çocuk izmirden, muğla akyakaya gidecekmiş; izmirden normal eski yoldan otostopla aydına kadar geliyor. aydında "otobandan otostop çek ordan daha kolay gidersin, zaten muğla yönünden başka bi yere gitmez o yol, bin direk. en kötü çineye kadar götürür" falan diyip bunu otobana yönlendiriyorlar. buda bilmiyor, izmir yönünde bekliyor. karşı şeride geçmesi gerekirken. adamlar öyle söyleyince de, sormadan biniyor. bende hiç sormadım açıkçası.
    izmirde çocuğu bornova'ya evine kadar bırakmıştım
    ayna639, scorpions_59, MD.Murat ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Birgun perpa nin orada em2 hatli otobusu bekliyorum bir pizzaci durdu durakta on kisi rahat var bir tek bana sordu abi gidecegin yere birakayim mi diye. Hala neden sordu anlam veremiyorum.
    fenerbahceli ve Darkfriairs bunu beğendiler.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Bundan 2 ya da 3 yıl öncesi, 2. köprüde trafik durmuş kaçacak yer de yok bekliyorum.

Önümdeki otobüsten bi genç indi, abi dedi sınavım var götürür müsün? Yedek kask da yok olmaz bırakamam dedim.

Sonra çok geç kaldım sınava dedi bu trafikte yetişemem. Aldım götürdüm Çağlayan'da bi okula kıl payı yetiştik. Çok sevinmişti çocuk ama bir daha kasksız korumasız kimseyi almadım.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Geçenlerde şirinevlerde metrobüs üst geçit çalışması için E5 trafiği tamamen kesilmiş trafik yan yola verilmişti bilenler bilir. Trafik öyle bir şişmiş ki haliç köprüsünün oralara kadar. Tabi motorlular aralardan tın tın bir şekilde gidiyor bende dahil. Adamın birisinin motorlulara ısrarla el ettiğini fark ettim ama önümde giden hiçbir motorlu durmadı. Ben durdum sordum hayırdır ? Adam elindeki ilaçları gösterdi bunları acil yetiştirmem lazım. Baktım adam anlatmaya çalışıyor dedim anlatma atla gidelim. Bindikten sonra adam adresi tarif ediyor evimin çok yakını. Tesadüfe bak dedim kendi kendine iyi olacak hastanın ayağına doktor kendisi gelir. Önümdeki motorculardan birisi alsa belki adresi bilemeyecekler vakit kaybedeceklerdi. Adamı tarif ettiği adresin önüne götürdüm bıraktım. Vedalaştık yolumuza gittik
    fenerbahceli ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    .
    Seri katile veya psikopata denk gelinebilir.korku filmlerindeki gibi 30 metre gidince boynunuza bıçak tutup,in aşağı diyip sizi orada bırakıp,motosikletinizle size by by yapabilir.
    fenerbahceli bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    - valla abi viraj vardı motoru yatırdım. artçı panik yaptı sanırım ve düştük. Ne olduğunu anlamadım bile.
    - uff dizi ve dirsekleri çok pis soyulmuş yaa.

alın siz alın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seri katile veya psikopata denk gelinebilir.korku filmlerindeki gibi 30 metre gidince boynunuza bıçak tutup,in aşağı diyip sizi orada bırakıp,motosikletinizle size by by yapabilir.
    Eğer motorcu saf biriyse, psikopat hayatının hatasını yaptı diye manşet olur.
    Motorcu saf değilse 3. sayfa haberlerinde motosiklet kazası, 1 ölü ( artçı ), 1 yaralı olarak geçer.

Motorcu biraz dengesizse ve 600+cc, sıralı 4 çocuk babasıysa , psikopat kahverengi pantolon giymeli.

Akıllı hırsız/psikopat o koltuğa oturmadan önce yapması ne gerektiğini bilmeli.
    jimi_hendrix, mchi ve bursalıali bunu beğendiler.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son cümleye katılıyorum kimin ne olacağı belli olmaz.
    bursalıali bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Otostop degilde mototaxi yaptigim oluyor zaman zaman mesela daha bu gun birtane adayi motosiklet sinavina goturup sinavinin bitimini bekleyip geri goturdum 40 km yol 50 lirasini aldim taxi 100 120 civari tutuyor hava alanina otogara goturdugum oluyor bazende motor aliyorlar evlerine goturuyorum sisliden halkaliya goturdugum oldu arada iyi oluyo denk gelince
    GezeGeze ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX150 ve XMAX250
    Aşırı mantıksız geliyor bana nedense.

Dezavantaj
    1- güvenim yok
    2- arkada artçı hiç sevmediğimbir konu
    3- sürüş zevki diye bir şey kalmıyor
    4- yakıt artıyor performan düşüyor

Avantaj
    1- iyi ve ihtiyaç sahibi biriyse mutluluğunun tarifi sınırı yoktur. O aşamanın bana nail olacağınıda düşünmüyorum. O yüzden aklın varsa tek takıl şu dünyada.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Motosiklette artçı güvenlik açısından büyük önem taşıyor.

Tecrubesiz ve motosikletten korkan bir artçı kazaya sebebiyet verebilir.

Bu yüzden motosikletime tanımadığım birini almak istemezdim sanırım.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Ulan millete neleri denk geliyor.

Mersin'e motosikleti servise götürüp işlerimi bitirdikten sonra Adana'ya doğru yola koyuldum. Mersin çıkışında çantalı bir genç el kol hareketleri zar zor durdurdu. Çocuğun eli yüzü de temiz olunca ilk izlenim kötü olmadı. 3 km ileri de bir yer tarif etti bırakmamı istedi. Ok dedim.

O anda Allah belamı vermiş demek ki. 1 km daha gitmeden bu temiz yüzün nedenini öğrendim. Meğer topişe denk gelmişiz Ne zaman sağa çektim , ne zaman ve nasıl yumoşu motosikletten indirdim hatırlamıyorum. İlk petrole girip motosikletimi kırklayıp çıktım.ilk ve sonkez otostopçu kabulü konusunu kapattım. Daha da tövbe
    fenerbahceli bunu beğendi.

Motosikleti
    Hornet 650
    Tanımadığım birini almam.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otostop çeken rus kızları. Sen in ben bunları götüriyim lan

eskiden forumda üye olan barodi nickli arkadaş.

mchi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)