Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KARARSIZ Ben ve Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    SONSiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok :(
    Bu zamana kadar

Cruiser/Chopper olarak sizlerden ya da başkalarından hep bilgi aldım fakat seçenekler arasında

Kıyafetlerin parasını falan çıkardığım zaman motosiklet için elimde kalan son para En fazla vereceğim 12.000 TL olarak kalıyor.

Şimdi Cruiser/Chopper modellerinden geri adımda durma sebebim uzunluk, genişlikleri şuan yer için düşündüğüm yere fazla geliyorlar o yüzden farklı türlere yöneldim.

Sizin önereceğiniz ne olabilir ?

1. Alacağım motosiklet başlangıç motosikletim olacak
    2. Alacağım motosiklete 2,3 yıl bineceğim
    3. Alacağım motosiklet için parça vs. sorunsuz olmalı yani
    4. Alacağım motosikletin fiyatı için elimde bir kaç kuruş kalırsa denemelerimden ve ilk korumalık vs falan takmam da kolaylık sağlar.
    5. Alacağım motosiklet hakkında araştırmalar yaptım halen yapıyorum bahsettiğim gibi KARARSIZLIK bilgi rica ediyorum kullanan varsa tecrübelerini aktarabilir.
    6. Alacağım motosiklet Commuter, Scooter, Touring, Sport Touring, Enduro, Super Sport (Fazla sevmiyorum ama), Naked, Cross türleri olabilir.
    7. Hız aramıyorum sadece üstünde bana o zevki versin yeterlidir. Ben basayım 100,200 Aralardan geçeyim demiyorum uzun zamandır (Epeyi bir uzun zamandır) hayalini kurduğum 2 teker sevdasına geçmek istiyorum
    8. 12 Yıldır bisiklet kullanıyorum
    9. 1 Yıldan fazladır çok aktif olmasa da araba kullanıyorum.
    10. Vitesli ya da otomatik hiç fark etmez. Durmadan sıkıntı çıkaracak bir şey olmasın.

Şimdiden herkese teşekkürler
    İyi günler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Konuyu öldürmeyelim 67 Görüntülenme 1 cevap gelebilir :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Bende KARARSIZDIM. Cbr 250r ve benelli tnt 25 arasinda kalmistim. Cbr a karar verdim. Simdi honda dan geliyorum. Pazarligimi yine yaptim 14.100 e anlastim. Nasipse pazartesi ehliyetimi alip motosikletimi alicam. Tnt 25 e bak istersen incele. Naked motor. 9250 ye pazarlikla alabilirsin.

Motosikleti
    asya as150
    öncelıkle gercekten hangi tarzı istedigine karar ver oyle motor konusunda tavsıye vermemiz daha kolay olur eger naket istiyorsan daha ucuz olan bajaj pulsar ns 200 e bı bak baslangıc ıcın hem ıdeal hem ucuz

Bence Benelli TNT 25 al derim. Bajaj200 lük TNT 250lik hemde fiyatıda çok uygun.Hem başlangıç hem devam motoru.Satış sonrasıda çok hızlı. İkisini de karşıma alıp bir bak görüntü olarak ta tercih edeceğini düşünüyorum.Tabi karar sende...Forum sitelerinden ikisi ile ilgili yorumlara bakmışsındır zaten
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı pitho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende KARARSIZDIM. Cbr 250r ve benelli tnt 25 arasinda kalmistim. Cbr a karar verdim. Simdi honda dan geliyorum. Pazarligimi yine yaptim 14.100 e anlastim. Nasipse pazartesi ehliyetimi alip motosikletimi alicam. Tnt 25 e bak istersen incele. Naked motor. 9250 ye pazarlikla alabilirsin.
    Ehliyet almadın daha galiba benim 1 yıllık olacak TNT 25 geçen gün karşıma nereden çıktı anlamadım ama bir yerden çıktı şuan Akşam TNT 250 var bir de onun incelemelerini izleyeceğim.

Alıntı mustafaztrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelıkle gercekten hangi tarzı istedigine karar ver oyle motor konusunda tavsıye vermemiz daha kolay olur eger naket istiyorsan daha ucuz olan bajaj pulsar ns 200 e bı bak baslangıc ıcın hem ıdeal hem ucuz
    İncelemesini izleyeceğim olmadı test için başvuru yapacağım..

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Benelli TNT 25 al derim. Bajaj200 lük TNT 250lik hemde fiyatıda çok uygun.Hem başlangıç hem devam motoru.Satış sonrasıda çok hızlı. İkisini de karşıma alıp bir bak görüntü olarak ta tercih edeceğini düşünüyorum.Tabi karar sende...Forum sitelerinden ikisi ile ilgili yorumlara bakmışsındır zaten
    Hatta arkasin yazdiklarina sunuda ekleyeyim. Tnt 25 i calisirken gormek icin foruma yazdim ve yardimci oldular.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Dosyami aldim randevum pazartesi gunu. Eger tnt bakicaksan Maltepedeki servis inanilmaz ilgili bilgin olsun. Cok samimi insanlar.

Motosikleti
    Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok şeyi google yazıyorum bakıyorum kullanım hissiyatlarını, değerlendirmelerine bakıyorum ürün seçeneğinde ve ilk motorda patlamak istemiyorum bu konular birazcık ta şans kimisi sıfır alır sıkıntı olmaz kimisi sıfır alır ama servisle her dakika konuşur işte benim genelde 2. oluyor ve artık bu şansı bari iyi seçimle değiştirmek istiyorum 105 Kilo bir HAYVANI çekmesini isterim benimle yolda kalırsa öyle kalırız :D :D :D

Alıntı pitho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatta arkasin yazdiklarina sunuda ekleyeyim. Tnt 25 i calisirken gormek icin foruma yazdim ve yardimci oldular.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Dosyami aldim randevum pazartesi gunu. Eger tnt bakicaksan Maltepedeki servis inanilmaz ilgili bilgin olsun. Cok samimi insanlar.

Benim almam mart ayını bulacaktır. Fuara gidersem güzel olur, olur da gidemezsem en azından çıkacak malzemeleri bilirim ona göre 250 cc lik bir arayış yaparım şuan için tartıp biçiyorum TNT 250 Ucuz bir alet sıfırı 4 Bin Hondanın 2. Eller 6,7 Bin bilmiyorum servisi az malzemesi güzel bir ürün tercih etmeliyim aman ucuza motosiklet aldık derken sıfır bi motosiklet parası vermeyelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)