Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankarada Egitim ve Cbr125 Hakkinda

Motovento
    REKLAM ALANI
    Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Ankarada surus egitimi alabilecegim onerdiginiz kurslar var mi ? Kaliteli bi egitim alip Honda Cbr125 ile motosiklet hayatina ilk adimi atmak istiyorum. Cbr125 2011-2015 arasinda hep ayni mi uretildi yoksa farkliliklar varmi ? 2015 model 2.El dusuk km almayi dusunuyorum dikkat etmem gereken hususlar nelerdir ? Simdiden Tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arayışta
    Daha önce cevap vermiştim oradan alıntı;

Ankara'da Kaan Tuna 0544 324 8090
    atom karınca Soner Tanrıkulu 0533 474 3891
    arkadaşın bahsettiği ulusan motor(0312) 440 1717
    motto akademinin Ankara şubesi(0312) 492 0840
    osocan riders Okan Sinan OCAN hocamız ( sitemizde çok değerli bilgiler paylaşan önemli bir büyüğümüz ki benim için tercih sebebi olur )+90 533 590 4838

Ehliyet yoksa a2mtsk var. Hatta ucreti mukabili kaan tuna ile kombo imkani sunuyorlar.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Yorumunuz icin tesekkur ederim numaralari kaydettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet yoksa a2mtsk var. Hatta ucreti mukabili kaan tuna ile kombo imkani sunuyorlar.
    A2 ehliyeti yaklasik 1 yil once aldim fakat suan icin bana guzel egitim verebilecek bir yer lazim. Kaan Tuna'nin egitimi nasildir ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Eğitim alacaksanız Ankara için özel olmalı kesinlikle bu. Tam gaz giderken sağa makas atıp frenleyip köprü altına nasıl dönülür. Bakar kör şöförlere karşı trafikte nasıl konumlanılır. Şehir asfaltında off-road tadında sürüşte motordan nasıl düşmeyebiliriz gibi konularda eğitim gerekli

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim alacaksanız Ankara için özel olmalı kesinlikle bu. Tam gaz giderken sağa makas atıp frenleyip köprü altına nasıl dönülür. Bakar kör şöförlere karşı trafikte nasıl konumlanılır. Şehir asfaltında off-road tadında sürüşte motordan nasıl düşmeyebiliriz gibi konularda eğitim gerekli

Kesinlikle katiliyorum. Ankarada ki arac kullanim sekli sasilacak cinsten. Ayriyetten kirmizi isiklarin anlamida fakli, "dur" "kontrol edip gec" olarak algilamiyor malesef.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Kaan Tuna hoca eski enduro şampiyonlarından. Ben hem ehliyet hem de Adac kapalı alan eğitimi aldım. Kaan hoca şuan Amerikada telefon ile ulaşamayabilirsin, 1-2 haftaya gelecek türkiyeye. İşin acilse Murat Hoca'dan ders alabilirsin, o da düzgün kaliteli bir eğitmen.

http://a2mtsk.com/iletisim.html

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Alıntı CemoKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaan Tuna hoca eski enduro şampiyonlarından. Ben hem ehliyet hem de Adac kapalı alan eğitimi aldım. Kaan hoca şuan Amerikada telefon ile ulaşamayabilirsin, 1-2 haftaya gelecek türkiyeye. İşin acilse Murat Hoca'dan ders alabilirsin, o da düzgün kaliteli bir eğitmen.

http://a2mtsk.com/iletisim.html
    Murat hocayla Kaan hoca ikiside a2mtsk' de mi ders veriyor yoksa bagimsiz olarakmi veriyorlar dersi ?

Yani attiginiz link Murat hocayla ilgili olan mi ? Yorumunuz icin tesekkur ederim ayrica.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Kaan + Murat + A2mtsk hepsi beraber çalışıyor. Murat Turgut 0 532 441 29 15

Alıntı Exectus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaan Tuna'nin egitimi nasildir ?
    Cok iyi. Benim tavsiyem o olur. Yukarida yazildigi gibi murat hoca'yla birlikte calisiyorlar. alpha motosiklet akademisi.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok iyi. Benim tavsiyem o olur. Yukarida yazildigi gibi murat hoca'yla birlikte calisiyorlar. alpha motosiklet akademisi.
    Evet KMT showroom'unda kartlarini vermisledi sonradan hatirladim sagolun arayip bilgi alacagim.

*Ayriyetten Cbr125 hakkinda fikirlerini paylasan olursa sevinirim. Ilk mesajimdaki sorular benim icin onemli.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ilk motorum cbr 125 ile okan hocanin egitiminine gidisimi ve aksam donusumu hatirliyorum... arada korkunc fark vardi... tavsiye ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)