Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Bayan için tavsiyeleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jawa350TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 350 ts / Yuki yk-250-4
    Scooter'la bi trafik deneyiminizin olması daha iyi olur diye düşünüyorum nacizane fikrim bu şekilde benim.
    Kübra006 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    .
    Alıntı yayan-bay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Patlamış mısır la meşrubat imi aldim,sizleri dikkat le takip ediyorum.
    niyet önemli vereceğim cevabı belirleyen

iyi niyetli dediyseniz:buyrun sizde fikrinizi paylaşabilirsiniz,katılımızı bekliyorum

kötü niyetli dediyseniz:trenin geçme saatine daha çok var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Ablacığım 7300 nufuslu ilçede işin gücün mü yok, Bir çok konuya cevap yazıyorsun..

Sen motoru aldığında çekirdeği alıp teyzelerin sana vereceği izlemek isterdim filim gibi olurdu , Almayı bırak düşünmesi bile büyük cesaret ..

Sana daha öncede söylemiştim bulunduğun yere o yazdığın motorların hiç birisi gitmez ...Ne scoter gider nede sert amartisörlü racing tarzı motor , bunların hepside seni motordan sogutur..Yolların alayı çakur çukur patika gibi...

Temizinden 2004-2006 arası GS650 boyuna göre müsait kiloyu o kadar dert edicek bir şey değil ..
    Kalın tekerlekli bisiklet olur.
    Cup olur,2-2,5 bin Tl (hem ucuz hem tecübe kazanmış olursun tayinin buyuk şehirlere çıkınca daha buyuk bir şey alırısın zaten tercüben de olmuş olur).
    Bajaj boxer olur oda 3-4 bin tl gibi bir şey
    Motoran crayz denen model var o da olur..
    Yada sele boyu 80 cm geçmeyen yumuşak amartisörlü tel jantlı endruo tarzı motor olur...(ama böyle bir motor bilmiyorum)

Akıl var mantık var senin bulundugun bölgeye benzer yerlerde aç youtube seyret hiç o sayılan tarz motorlara binen var mı?

Hafta sonu Cbr500R ile az bozuk asvaltda sürdüm pulsar ile gitmediğime bin pişman oldum çünkü amatisör sertliğinden içim dışıma çıktı,

Sana tavsiye verenlerin çogu ya buyuk şehirde yada ona yakın yolu olanlarda , çok çok azı senin durumunda ..
    O sayılan motorların hiç birisi ilçede bozuk dağ yollarında sürmeye motorlar değil o araçlar kaymak gibi asvalt ister..
    Senin bölgeye pulsar bile gelmez daha yumuşak amartisörlü bir şey bakman lazım.

Motosikleti
    .
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablacığım 7300 nufuslu ilçede işin gücün mü yok, Bir çok konuya cevap yazıyorsun..

Sen motoru aldığında çekirdeği alıp teyzelerin sana vereceği izlemek isterdim filim gibi olurdu , Almayı bırak düşünmesi bile büyük cesaret ..

Sana daha öncede söylemiştim bulunduğun yere o yazdığın motorların hiç birisi gitmez ...Ne scoter gider nede sert amartisörlü racing tarzı motor , bunların hepside seni motordan sogutur..Yolların alayı çakur çukur patika gibi...

Temizinden 2004-2006 arası GS650 boyuna göre müsait kiloyu o kadar dert edicek bir şey değil ..
    Kalın tekerlekli bisiklet olur.
    Cup olur,2-2,5 bin Tl (hem ucuz hem tecübe kazanmış olursun tayinin buyuk şehirlere çıkınca daha buyuk bir şey alırısın zaten tercüben de olmuş olur).
    Bajaj boxer olur oda 3-4 bin tl gibi bir şey
    Motoran crayz denen model var o da olur..
    Yada sele boyu 80 cm geçmeyen yumuşak amartisörlü tel jantlı endruo tarzı motor olur...(ama böyle bir motor bilmiyorum)

Akıl var mantık var senin bulundugun bölgeye benzer yerlerde aç youtube seyret hiç o sayılan tarz motorlara binen var mı?

Hafta sonu Cbr500R ile az bozuk asvaltda sürdüm pulsar ile gitmediğime bin pişman oldum çünkü amatisör sertliğinden içim dışıma çıktı,

Sana tavsiye verenlerin çogu ya buyuk şehirde yada ona yakın yolu olanlarda , çok çok azı senin durumunda ..
    O sayılan motorların hiç birisi ilçede bozuk dağ yollarında sürmeye motorlar değil o araçlar kaymak gibi asvalt ister..
    Senin bölgeye pulsar bile gelmez daha yumuşak amartisörlü bir şey bakman lazım.
    işim çıksa yazmam değil mi kendiniz cevap vermişsiniz sorunuza
    cvp için teşekkürler

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Konu bomba

Motosikleti
    .
    elinde motorsikletlerin tüm sanayi özelliklerini,parça,yakıt sistemi,soğutma sistemi,bakım bilgileri tüm teknik bilgileri açıklayan açıklamalı doküman olan var mı bizimle paylaşabilecek.

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar da yardımsever bir forum
    Gözlerim yaşararak katılımcıları ;dikkatle ve büyük bir bilgi ve görgü öğrenme arzusu ile izliyorum.O kadar yardım sever bir forum ki son actigim bir konuya yaklaşık 45 izlenme den sadece 1 cevap alabildim.

Motosikleti
    .
    Arkadaşlar ben artık konu filan açmıyorum
    Bu kadar tepki alacağını bilseydim erkek üye olarak giriş yapardım.Cvp veren tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum.
    Kıyaslamalar,karşılaştırmalar başlamadan bitsin.Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara ayıp olmaya başladı çünkü.
    //Konuyu Burada Kapatıyorum //konuyu başlatan olarak.verilecek olan her cevap bu konu yerine erkek forum üyelerinin fazla cevap almamış sorularına verilebilir.Ortada sorun kalmamış olur böylelikle.

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Benim açtığım hiçbir konu 5 sayfa olmadı o kadar mı saçma konular açmışım ?

gSol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150 İnşallah :)
    Alıntı agris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değişik... Ama yine de birşey yazacağım. Motosiklet sürmenin kiloyla ilgisi yok. Eğer herkes kendi kilosuna oranla taşıyabileceği bir motosiklet alsaydı şu an piyasada motor olmazdı. Motosikletin yükü bir tarafa verildiğinde tek bacağa biner ağırlık. O bacağın amacı da o ağırlığı taşımak değil DENGEDE TUTMAKTIR! Ben 110 kiloyum ama motosiklet bir tarafa devrilecek olsa ve ben onu tek bacakla taşımaya çalışsam: 110 kg beden ağırlığı + 180 kg yakıt dahil yaklaşık motor ağırlığı = 290 kg eder. Ben de 187 cm boyunda ve 110 kg ağırlığında biri olarak tek bacağımla 290 kiloyu taşıyamam. Yani kilonuz size motoru taşıma gücü vermez. Onu dengede tutmayı öğrenin taşımayı değil.
    Aslında söyledikleriniz çok mantıklı ama, ben spacyden biraz ağır fizy i bile sürerken endişe ve konforsuuzluk yaşıyorum. Bu da tecrübesizlikten kaynaklanıyor sanırsam ?
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine...

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    vay be, 5 sayfa olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

olum barodi sen misin? sensen çık ortaya milleti uğraştırma
    Nathan bunu beğendi.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be, 5 sayfa olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

olum barodi sen misin? sensen çık ortaya milleti uğraştırma
    Ahahaha bu konu 2. sayfaya düşmez sonsuza kadar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)