Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj sorunsalı ( sonuç)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Merhaba arkadaşlar
    Daha önce hatırlarsanız ayıplı Bajaj Discover f 150 motorumun tripmetre düğmelerinin olmadığı ne servisin ne bayinin nede Kuralkan ın bu durumla ilgilenmediğini ve yüzüstü bıraktığını paylaşmıştım.
    Tüketici hakları na bayramdan önce verdiğim dilekçe hafta içi Kuralkan ın beni araması ile sonuçlandı. Göstergeyi komple olarak gönderdiler ve bugün serviste takıldı. Sonunda km sayarım sıfırlayabiliyorum.
    3000 liraya kadar mahkemesiz üzeri mahkemeye gidilerek aldığınız ayıplı mal değiştirilebiliyor.
    Hakkınızı her zaman arayın arkadaşlar
    Motosiklet hem alırken hemde Aksesuar olarak pahalı bir hobi. Elimizdeki üç beş kuruşla yatıştırmaya çalıştığımız bu hevesi kursağımızda bırakmasına izin vermeyin
    Bir de ne olursa olsun biraz daha sabredip kaliteli japon ya da muadil Avrupalı motosikletler bilmenizi tavsiye ederim..
    Saygı ve sevgilerimle
    Tekeriniz düz yolunuz açık olsun
    murat 60, RAMİREZ, IRau ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Bence gittiğin serviste iş bitiyor biraz. Yoksa bozuk bir şey bir şekilde yapılmak zorunda zaten.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    İş sadece serviste bitiyor.Düzgün servis bulursan iyi bulamazsan sıçtın
    burdurlu1985 bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    0 aldıysan ,tripmetre düğmesi yok ise bu kuralkanın ayıbı ,servisin felan değil.Montajı kim yaptıysa yuh lan deve diyebilme lüksüne sahip olmak gerekir.Ama şöylede birşey var.Ekrem ata gibi bir sosyal insan bu kurumun başında.Garantisi biten insanlara bile yeni km saati yolladığını çok iyi biliyorum.Ufak aksaklıklar her zaman her malda olabilir .Keşke bu kadar uzamadan ufak şeyleri çözselermiş.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Ekrem Bey in birşeyler için çabaladığını biliyorum. ya görmedi ya da fırsat bulamadı işi uzatmadan görüşmek istedim.
    msj attım ama dönüş olmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş sadece serviste bitiyor.Düzgün servis bulursan iyi bulamazsan sıçtın
    servis işi çoğu zamaan sıkıntı.. 3. sıfır motosikletim her seferinde ilk bakımı servise yaptırdım.
    diğer bakımlarını kendim yaptım.. diğer iki motor da yaklaşık 30000 km yaptım bir sıkıntı yaşaamadım.
    ama haklısınız bunu da belirteyim..
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)