Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorumu Çalmaya Gelenler ve Disk kilidi

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle yapacağınıza elinizdeki kumandasında gösterge paneli olan motosiklet alarmları var onlardan alın bi tane rahat edin aşağı yukarı aynı para, ben yurtdışından getirtmiştim 5km açık alan mesfesi olduğu söyleniyodu motoru biri elledimi oynattımı hareketmi ettirdi hepsini ayrı ayrı gösteriyodu ve hepsindede ayrı ayrı ötüyodu internetten araştırın tavsiye ederim, en azından kafanız rahat olur anında kumandadan titreşimle ve sesle haber veriyo, yerinizden kalkmadan susturabiliyorsunuzda...
    Mehmet bey şimdi inceledim dediğiniz alarmı 10 numara harbiden teşekkür ederim. Sanırım kaan elektronik satıyor bu ürünü ama ben hepsiburada.com da buldum kargo bedava fiyatı 325 tl. Zaten hepsiburadada kaan elektronikten temin ediyormuş.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Zincir neden takmıyorsunuz?

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Benimde motorumda spy 5000 var tavsiye ederim kesinlikle, montajı da öyle çok zor bir şey değil. Forumdan birkaç arkadaşın alarmını takmışlığım oldu zamanında.

Spy 5000'e ek birde disk kilidi takarsanız gözünüz arkada kalmaz..
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet bey şimdi inceledim dediğiniz alarmı 10 numara harbiden teşekkür ederim. Sanırım kaan elektronik satıyor bu ürünü ama ben hepsiburada.com da buldum kargo bedava fiyatı 325 tl. Zaten hepsiburadada kaan elektronikten temin ediyormuş.
    spy5000'den bahsediyorsan aşağıda ki linkte 325 tlden daha uygun,gene ücretsiz kargo

http://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/spy-5000-m-akilli-motosiklet-alarmi-P68135892
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    mts den disk kilidini bır gun takarken bastırdığımız yer fırladı gıttı yaylı olan parça vay be dedim motorumu sana emenet ediyordum tüü sana yazıklar olsun dedim ve abus aldım.şuan ektra olarak spy 5000 kullanıyorum montaj dahil 300 liraya takan arkadaş var üsküdarda adam gibide adamdır.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bende Spy kullanıyorum, oldukça etkili, montajı pratik, bazen şirkette arkadaşlar sigara içerken motora yaslanıyorlar, anında zırzır bağırmaya baslıyo ve otomatik olarak motordan uzaklasıyorlar.

Tavsiye ederim, bir de abüs disk kilidi almak oldukça fayda sağlar.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ama bi de n11'e bakın derim, yukarıda linkini paylaşmıştım orada 278 tl yazıordu belki dahada ucuzu vardır n11 içinde aratmak lazım bir de şunu söyleyeyim motorunuza mutlaka forumdada konusu paylaşılan turkcell'in motorum nerede uygulamasını alın derim aylık 15 tl'mi neydi, Allah korusun olurda çalınırsa motorun nerede olduğuna dair nokta atışı yapıyor diyorlar, küçücük bişey ve motorun görünmeyen biryerine yapıştırırsanız hırsızların bulması da güçleşir çok faydalı bir uygulama, 50 tl'lik bir alarm ve bu uygulamada fazlasıyla işinizi görebilir bu da bir alternatif...

tcourb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f700 gs
    Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mts den disk kilidini bır gun takarken bastırdığımız yer fırladı gıttı yaylı olan parça vay be dedim motorumu sana emenet ediyordum tüü sana yazıklar olsun dedim ve abus aldım.şuan ektra olarak spy 5000 kullanıyorum montaj dahil 300 liraya takan arkadaş var üsküdarda adam gibide adamdır.
    iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz ?

Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 250
    Bu tarzda insanlar gördüğünüzde en akıllıcası motorda bir sıkıntınız mı var yardım edeyim mi tarzında yanaşıp, eğer ki kendininmiş gibi yaparsa direkt kafa atmak olabilir

Motosikleti
    Tmax 530
    1600 tl ye kasko yaptirdim.
    Ne kadar onlem alsanizda en azindan benim icimde hep bir endise oluyordu.
    Kokten cozumu kasko yaptirarak buldum..
    Meblag biraz yuksek ama acaba motor yerinde mi endisesi yasamiyorum en azindan..
    obarey bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Abi en iyi önlem motorunun gözünün önünde olması.

Ben çok görüyorum. Ortalığa bırakıp gidiyorlar motorları.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    ben bu spy alarım diğer modelini kullanıyorum. ekranı filan yok. sade kumanda. ufak titreşimleri filan alıyor baya iyi. + olarak da securage markalı alarmlı disk kilit kullanıyorum. dışardaysam eğer alarm+direksiyon kilit+ disk kilit kullanıyorum.

akşamları ise alarm+direksiyon kilit+ disk kilit + onguard beast zincir ile mazgala zincirliyorum. bu kadar önlem alıp yine de hırsız götürebiliyorsa helal olsun. dicek başka bişey yok.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    0544 343 12 04 cemo garaj çok iyi bir arkadaş ayhan'dan aldım diyebilirsiniz.aramadan gitmeyin

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ön tekerin altına kaykay koymak.. Çok zekice.

Motosikleti
    .
    bende ileride motorsiklet alıcam..çok yabancı tanımadık bir yere parkettiğimde ne kadar bu güvenlik sistemlerinden yapsamda ben olsam yine güvenemem.görünür bir şekilde bir kartona polisten satılık filan yazıp üstüne koymak gerek en azından çalmaya cürret edemezler diye umuyorum belki saçma ama en azından anı kurtarır

Urban disk kilidim var. Motosikletimin gidonuna dokunman yeterli oluyor çalması için. yani hareket etmesine gerek yok.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    motoru gören bir kamera ayarla
    her oynayanı internete ver cümle alem tanısın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)