Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bayram Gezisi - 4 Bölge - 28 Vilayet - 3.880 km.

Motovento
    REKLAM ALANI
    musclegent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kim bilir kaç kişinin hayali sizin yaptığınızı yapmak ben dahil ... inşallah bize de kısmet olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Çok güzel bir gezi olmuş tşk
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Adam bafra pidesi yemis yav.. Yaninda da tursu.. Fasulye tursusu gorseydim kahrolurdum Cok guzel bi gezi olmus tebrik ediyorum hocam

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Motorla uzun yol bana korkutucu geliyor. Nedeni ise onarılamayacak bir lastik veya arıza durumu.
    Dağ başında lastik yarılsa ne yapacaksın? Normal oto lastikçiler anlamıyor ve ellerinde de motor lastiği olmuyor. Ya da motor arızalandı ciddi parça değişimi gerekiyor. Cidden bu konular çok kafamı kurcalıyor. Uzun yola çıkacak olsam yol üstunde ki tum moto tamircilerin listesini çıkartırım herhalde.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @musclegent / aonal, typhoon eyvallah...

Fasulye turşusunu Rize ve Trabzon'da yedim

@wind16;gezi öncesi tüm bakımları eksiksiz yapıp, yine de oluşabilecek aksiliklere karşı gerekli yedek parçaları yanıma aldığımda riski de en aza indirdiğimi düşünerek çıkıyorum yola. Her zaman yanımda tam bir alet edavat takımı da olur. Yağ yakmaya başlayan,debriyajı sıyıran vs bir motorla zaten uzun yola çıkılmaz. Gezi öncesi ben zincir dişli takımını değiştim mesela. Lastiklerim "tubeless", böylece ancak bir mola verdiğimde müdahale etmem gerekir ki bu noktada da artık önlemi alıp gerisini Allah'a bırakmak durumundayız. Yoksa şehir dışı gezi diye bir şey olmaz

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Gerçekten çok güzel fotoğraflar.Çin malı motosiklet sayfalarına dadanan soytarılar bu başlığı da kirletmez umarım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)