Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çalınan motoru bir saat içinde hırzın elinden almak..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vakit geçirmeden sayısal loto piyango vb oynayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    geçmiş olsun başkan.
    viyk viyk sesleri uzaklaşırken gözyaşlarımı tutamadım
    nereye gideceklerini düşünerek iyi iş çıkarmışsın
    benim pantolon çalındığında da senin yöntemle "cüzdana bakar, boş olduğunu görünce şuraya atar" diyerek bulmuştum.
    cüzdanın niye boş olduğu konusuna girmeyeyim

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abusun da videoları çıktı onu bile sokuyorlar isterseniz nikelle kaplayin motorunuzu işi bilen çalar ha caydiriciligi var mı var ama imkansız değil.

Zaten gps takın motor ortada kalsın demedim yine kilidini alarmını takacaksin gps motor çalındıktan sonra ise yarıyor çalınmayı engellemek yine bize kalmış
    Gps sinyal kesici Jammerlar var ve fiyatlarıda hiç pahalı değil, biri söylemişti daha önce bunu kullananlarda varmış sağlam motorları çalarken birde kapalı yer altında bi otopark gibi bi yere girincede gps çekmiyor vs diyenlerde vardı o yüzden hiç güven vermedi bana
    raindays bunu beğendi.

olurda gps jammer kullanmaz ve nerde olduklarını tespit edebilirseniz, arıyorsunuz 155i acil hırsızlık var diyip ekip istiyorsunuz hemen geliyor araç, atliyorsunuz şuanda buradalar diyip tarif edip yakalatıyorsunuz,
    akabinde 18yaş altı ise (evet salıyorlar ama mahkemeden kaçamıyorlar) tıktırıyorsunuz içeri, nitekim benim tıkdırdığım var, içerden savciya bir daha yapmicam abi diyip yalvarmışlığı var, mahkemeden dosyayı alıp, resimleri forumada atmışlığım var.

evet salıyorlar, ama mahkemeden kaçma şansları yok, içeriyede %80 girerler.

ha diyorsanki ben adalete inanmam, al ozaman ponpalını atla aracına geçerken sık uzaklaş, polis de duğacın olur 1 2 pislik eksilttiğin için..

elin itine ne enerji harican, dövücende felan.. yıpratmayın kendinizi böyle gereksiz işlerle

not olarak; olurda bir jammer alırsanız, sakın metro vs gibi yerlere yaklaştırmayın, turnikeler sistemler sunucularına gsm şebekesi üzerinden bağlanır, blocklarsanız kartlarda para kesip insanlar geçemez hale gelir, zarara sokarsınız, yakalanırsanız iletişime müdehale etmek ve firma zararı vs kol gibi geçirirler..

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Şimdi bu hırsızlar siteyi takip ediyor olsa ve bu yazıyı okusalar gece yine oradalar. Caydırıcı eklemeler yapman lazımdı. Dövüş sporları yapmışlığım var, elimde levye vardı kıracaktım kafalarını, ekmek bıçağını arka cebime koymuştum doğrayacaktım şerefsizleri falan olmalıydı. Şimdi yarı sakat (aynı dert ben dede var) boş tehdit savuran, aklını kullanan bir şahsa karşı yeni taktikler uygulayıp motoru uçururlarsa şaşırmam.

raindays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar650A Calssic
    büyük geçmiş olsun. kaliteli kilit kullanın kafanız rahat etsin.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Gecmis olsun
    Bunlara dayak şart

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Dostum iki kere geçmiş olsun,hem olay hemde sağlığın için...mutlu sonla bitmesine sevindim.yalnız kalemin güçlü dostum, zevkle okudum.

Motosikleti
    Mondial Rx3i evo
    mesela bu hırsızlar sizin elinize düşse arkadaşlar, nasıl severdiniz değil mi bu kardeşlerimizi zira sizde zaten dayakçı başı değilsiniz herhalde dövmezdiniz."Güzel kardeşim neden böyle yollara tevessül ediyorsun madem paran yok ben sana vereyim. Kaç para lazım" diyerek başını okşayıp cüzdanınızdaki tüm paranızı paylaşırdınız onlarla değil mi.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Cayır cayır kabloları kesen adamlar koltuk altındaki gps bağlantı kablosunu kesince napıcan kardeş 😄.Yada motoru Bodrum kat bi depoya koysalar hat çekmese 😄 O yüzden aksiyona gerek yok 😂

Motosikleti
    MT07
    Büyük geçmiş olsun.Sizin adınıza sevindim.Yalnız sizde farkındasınızdır başınıza daha büyük bişey gelmeden Allah korusun atlatmışsınız.Haddime değil ama bir ufak adak yada lokma, yemek falan dağıtmayı düşünebilirsiniz.Bel içinde geçmiş olsun umarım atlatırsınız.Aynısı bende var çekme yapıyor :D

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Geçmiş olsun. Zeki, atak ve cesur olmanız sayesinde sonuca gitmişsiniz. Tebrikler.

Gerçi bu gibi durumlarda, amerikan filmlerinde genelde adamlar daha bir pis tipler çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda müdahale etmeyip, olayı polise bırakın derler genelde...

Burada, hırsızların da insanlıklarını kutlamak isterim. Evet.

Baktılar, işi başaramadılar, enselendiler; işi tadında bırakıp kaçmaları güzel olmuş.

Olayı büyütüp, kavga dövüş çıkarıp, adam yaralamaya kadar gitmek yerine ...

Tekrar geçmiş olsun.

Anlatımınız da önemli, değinmeden geçmeyeyim.

Ne yalan söyleyeyim; zevkle okudum

Anlatımınız güzel.

Roman, hikaye yazarlığını denemelisiniz.

İlla başınızdan geçmesini beklemeyelim; hayali bir karakter yaratırsanız, maceralarını okumak heyecanlı olurdu.

tcourb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f700 gs
    çok geçmiş olsun. şu kilidin marka modelini verin de kimse almasın.

Grakul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum gecmis olsun helal parayla almissin demekki insallah birdaha basina gelmez boyle olaylar

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Çok geçimiş olsun kardeşim. Kilit Kasko Alarm derken kendi malımızı kendimiz koruyoruz işte.. Başka biyerlerden fayda yok

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar , ayrıca yazım şeklimin beğenilmesi ayrı bir mutluluk. 1 yıl öncesine kadar yazdığım yazıların altına imla kuralları ile ilgili uyarılar yapılırdı. Hakarete uğramış gibi sinirlenmek yerine ciddiye almak , özen göstermek bir süre sonra otomatik olarak yazım şeklimi değiştirmiş olmalı.

kilidin markası masterlock 8024 , sanıyorum adamlar el matkabıyla delmişler kilit yuvasını ,en fazla bir kaç dakika uğraşmışlardır.

Güzel bir motor alabilmek için para biriktirirken ayağımı yerden kessin diye aldığım bir makine bu , tabi ki alın teriyle alındı, ama bence bu motorun üstündeyken yolda yardım ettiğim insanların hatrına döndü bu motor bana. Benizin bitenle benzinciye gitmek mi dersin , halatla çekmek mi, eve gelip evden anahtar alıp tamire koşmak mı , bir yılda neler gördü bu motor. Ve ilginçti arabayla ararken önünü kestiğim motorcuların hiç biri bana ne kardeşim demedi , polisten 10 kat fazla yardımcı olmaya istekliydi hepsi. (Yanlış anlaşılmasın polis düşmanı falan değilim , çok sevdiğim abilerim de vardır meslekten ama ne olduysa o yani.)

Hiç tanımadığın adamla geçişirken selam vermek , ihtiyaçsa yolundan dönüp yardım etmek .. işte bunu arabacılar asla yaşayamayacak. Hepinize sevgiler saygılar.
    mandarake bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    vay a.q nutkum tutuldu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)