Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Emok Festivalinden Manzaralar

Motovento
    REKLAM ALANI

Hepiniz , festival alanından görüntüler koyacağımı sannetmiştir.
    Hayır.
    Ben , rezalet yolların fotoğrafını ekliyorum!

Eskişehir : Merkez ile Seyitgazi İlçesi arasındaki karayolu , daha doğrusu toprak yol , işte sizleri bu fotoğraflardaki yorumlarla başbaşa bırakıyorum.
    Tarih:30 Haziran 2006 , saat:10.30 , gitmek istedim , fakat yolların rezaletinden dolayı gidemedimm...22 km sonra Geri döndüm...

Yukarıdaki gördüğünüz dağ değil , yolun ortasındaki , 25 cm lik kaya parçası...

Bu yol sadece ENDURO ve CROSS motorlar için dizayn edilmiş...

Festival alanında gidecekseniz , başka yollardan gidin , geç gidin ama bu şekilde gitmeyin.
    Çünkü bu bozuk yollar bittikten sonra da , bu sefer ani virajlar ve büyük çukurlar başlıyor.
    Koskoca motosikletin bile dayanamayacağı , büyük kasis ve çukurlar , insanı çileden çıkarıyor!

Yol yapımı tam 20 km sürüyor!Bu bozuk , toprak yol 20 km!Ve toprak değil kaya...

Sadece ENDURO ve CROSS , başka motorla gelinecek yol değil...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    hımm bozuk evet,ama yolun sadece 20km lik bölümümü?ne biliim uğraşsaydın ağır ağır gidilir gibi göründü benim gözüme..endurolar rahat etmiştir tabi...bu durumda benim maxi scooterla gelmem imkansız gibi görünüyor?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Transalp ile mi gittin, ya da gidemedin o yolda?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Biz de yarın sabah Ankara'dan yola çıkcaz ama o yol bizim güzergahta değil sanırım.Ankara-Sivrihisar tarafından gelinen yol güzergahı hakkında bilgin var mı?Bir şekilde o yolları aşıp ulaşcaz bu festival kaçmaz!

Arkadaşlar , profili değiştirdim. Transalp günleri eskide kaldı!
    Scooter ile gidilecek yol değil...

22. km de motorun arka lastiğini ortadan ikiye yardım ...

Ankara güzergahı farklı , ama yinede dikkatli olun...

Bu fotoğrafları , iyi yerlerden çektim , daha berbat yollar....

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Viper_1 Uğraşıp fotoğraf çekmişssin ellerine sağlık fakat bu problem TCK problemi...

Ayrıca kaçmayacak bir Organizasyondur EMOK festivali.... Dünya kadar yol gidilir 20 kmlik bir taşlı yolada katlanılır...

Öyle gezilere gidiyoruz ki buraya motor girmez dediğiniz yollardan scooterlar maxi scooterlar rahatlıkla gecebiliyor.... Bunlarda zaman la size tecrübe olarak geri dönüyor..

Gerçek EMOK festival resimleri geldiğinde görüşmek üzere...
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Tabiki abi , yaşamayan anlayamaz ...

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    saygı değer abılerım bu yolsadece eskişehir seyit gazı yolunda yapılan bı 20 km lık yol çalışması eğer esk tarafından seyitgazı yolundan gıdıceksenız yol budur bılginize yani sadece yolun durumu bu gidilir diyen gıder gıdılmez dıyen gıtmez bukadar basıt yaw viper_1 de yolun böle olduğunu bilmiyormuşki heralde gıtmıs...

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    karayolları festivali baltalamak için mi yapmış?

Motosikleti
    sanmam çunku bu taa 1 senelik mevzu yolları genişleticekler dıye 3-4 ay onceen başladılar bu olaya mutait meselefı tamammen aslında olabilir çunkü bi yerden biyere 1 mütahit bi yerden bi yere 1 mütait diye anlaşma yapılmış zaten gıdenler anlarlar yolların bı tarı çok şahane bı tarı bozuk bı tarafı olduğu gibi duruyo bi tarafı bitmiş vs.vs. yani kaskti yapılan bı olay deil diye düşünüyorum....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Geçmiş olsun.

Motoru mu devirdin?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    viper_1 çevirim dışı olmuş avukatı deyilim ama telefonda görüşdük;
    "zaten arka jant benım yamulmuşdu 2 kişi çukura girmişdik onu düzeltmedim bıde orda bı çukura daha gırınce jant baya bı yamuldu lastıkte yarıldı"dedi...

Yaw aslında , ben o yolun kötü olduğunu biliyordum.
    Cross motor da bulmuştum.Fakat crossun vergileri vs. yatmadığı için ceza yeme veya bağlanma ihtimaline karşın , kendi motorumla giderim diye düşündüm...

Arkadaşlar , ben de kanunisultan'ın dediği gibi sizlere söylüyorum :

Festival tabiki kaçırılmaz , çok güzel bir organizasyon ama başka yoldan gidin , bu yol ii değil...

onlyyou26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SL150
    Merhaba Arkadaşlar. Viper kardeş geçmiş olsun. Bu arada Eskişehirden EMOK'a gelmek isteyip bu bozuk yolu kullanmak istemeyenler için Eskişehir Ankara arası 34. km civarı Konya yoluna dönüp 1 km sonra Hamidiye köyünden sağa yani Seyitgazi yoluna devam edebilirsiniz.

Ankara'dan gelmek isteyenler için tavsiyem Sivrihisar'dan 32km sonra Kaymaz'dan Çifteler yoluna döner ve Çifteler üzerinden İhsaniye Köyü-Han yolu- Gökçekuyu - Büyükkayı - Yapıldak- Kümbet Köyleri ve Büyükyayla güzergahını takip ederseniz hem fazla bozuk olmayan hem de manzarası fena olmayan bir yol izlemiş olursunuz. Çifteler'de olduğum için buraları çok iyi bilirim. Umarım yardımcı olmuşumdur.Ben de yarın gideceğim. Herkese iyi eğlenceler.
    Hayat
    Üç buçukla dört arasındadır.
    Ya üç buçuk atarsın,ya da dört dörtlük yaşarsın.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o bahsedilen yol zaten oldukça zorlu bir yoldu eskişehir-afyon arası ben o yolu kullanarak seneler once defalarca afyona gitmiştim çok dar ve bazı noktaları oldıukça virajlı olan bir yol idi

Demekki karayyolları olaya el atmış fakat fotoğraflardan görünen yolun şantiye havasında olduğu arkadaşların dediği gibi festival alanına gidilecek alternatif yollar mevcut istanbuldan gelecek arkadaşlar şehir merkezine hiç girmeden ankara yoluna çıkacaklar mahmudiye-hamidiye köylerine ulaştıklarına sorarlarsa o bölgedende yardım alabilirler..

Alıntı semih adlı üyeden alıntı

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    MT Antalya grubununun temsilcileride oradaydı

''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    esti geçtiler
    Motorize07.com Antalya Team

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler