Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni seyhan 150cc direksiyon?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar kanuni seyhan 150 cc var direksiyonunu biraz aşağı eğdirmek istiyorum kollarım yukarda fazla kaldımı ağrıyor nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Yokmu kullanan veya bilen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Matador43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar kanuni seyhan 150 cc var direksiyonunu biraz aşağı eğdirmek istiyorum kollarım yukarda fazla kaldımı ağrıyor nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Yokmu kullanan veya bilen.
    Abicim nerden bilsin millet.!
    Yeryüzünde direksiyonu olan kaç motosiklet var ki zaten.
    Geçen haftalarda başka bir arkadaş motorun direksiyonu çok sallanıyor diye konu açmıştı.
    Bu güne kadar duyduğum ilk direksiyonlu motor oydu.
    Sen ikincisin.
    Yani derdinin dermanını bulmak zor.
    EmreKocyigit ve Linwelin bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    direksiyon : Tüm otomobil, minibüs, otobüs, kamyonet gibi araçlarda, aracın kontrolünü ve virajları dönmesini sağlayan en temel parça

gidon : bisiklet ve motosiklette, ön tekerleğe yön vermeye yarayan ve iki ucunda tutacak yeri bulunan enlemesine çubuk.

Gidon olduğunu bende biliyorum ama çoğu bilmeyen ve anlamayan insanlarda olduğu için direksiyon yazdım canim kardeşim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Gidonu göbekteki cıvataları gevşetip eğmek mümkün ama çok verim alamazsınız. Gidon borusu çapı aynıysa Cg tipi motor gidonu takmanızı öneririm, onların gidon daha alçak. Boru çapı aynı diye hatırlıyorum.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidonu göbekteki cıvataları gevşetip eğmek mümkün ama çok verim alamazsınız. Gidon borusu çapı aynıysa Cg tipi motor gidonu takmanızı öneririm, onların gidon daha alçak. Boru çapı aynı diye hatırlıyorum.
    Her yolun sonu cg ye çıkıyor :D en iyisi gidip bi cg almak :D
    Mengu16 bunu beğendi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/lEOm9g.jpg

http://i.hizliresim.com/nEOZ2B.jpg

Kardeşim bende yapmak istiyorum senin dediğini malesef şansım yok galiba. Linkteki fotoğrafları bakarsan.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    O cıvata nin tam alt tarafina bakar misin bi de?
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O cıvata nin tam alt tarafina bakar misin bi de?
    Baktım adamlar nasıl sıktıysa artık civatayı alttan civata dişleri görünüyor.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı Matador43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım adamlar nasıl sıktıysa artık civatayı alttan civata dişleri görünüyor.
    Onu acacak bi sistem illaki vardir, komple oraya gomecek olsalar kaynaklarlardi. Bi ustaya goturmeni tavsiye ediyorum.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu acacak bi sistem illaki vardir, komple oraya gomecek olsalar kaynaklarlardi. Bi ustaya goturmeni tavsiye ediyorum.
    Evet haklısın şahsen akıl mantık erdiremedim kapak gibi olanlar plastik olsa çıkar sök derimde enteresan bir şey yapmış adamlar yorumların için teşekkür ederim saygılar.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Hiç sökemezsen kamyon tamircisine götür o civataları açar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)