Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosikletimi saç sakalmı?Sadece sakalmı traş etmeliyim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    egemen0zturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya sev ya terk et

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Ulan kararsız forumun altından girdin üstünden çıktın.

Milleti birbirine düşürdün.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Tefoo ve zabuzaretta bunu beğendiler.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    10gun once istanbuldaydim 5gunlugune, daha onceden tanisam bi kahve icer iki guler eglenirdik muhtar, kiyak adamsin
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi adam haklı, ne diye konu açsa ne yapsa haklı. Yukardan aşağı cevapları okudukça insanlığa olan inancımı yitirdim ! Hakaret eden var, ciddi, ciddi cevap veren var, bazısı var mağradan yeni çıkıp katılmış konuya. Kararsiz açtığı tüm konularda haklı, kitle beynini kaskın içinde bırakıp forma girdiği için 0 sıkıntı. Güzel yararlı paylaşımlar olsun, efendi hoş sohbetler olsun, motosikletin güzelliklerini neden kullandığımızı paylaşım falan gerek yok ! En güzel konu işte " Motosikletime eriklimi, sakamı su koymalıyım " bunu hakediyor demek ki insanlar ! Yorumlardan bu çıkıyor oratya. Ben merak ediyordum 1500 onlian üye var konuşan yok niye diye, adamlar konuyu çözmüş konuşacak bir şey olmadığı için konuşmuyorlarmış. Yazık valla başka diyecek bir şey yok.
    Arkadaşım sonuna kadar haklısın ama terbiye sınırı tanımadan anonimliğine güvenip isteyen istediğini yazıyor maalesef.
    Bu foruma ben 2006 yılında katıldım ve motosiklete başlarken bilmem gereken her temeli burdan öğrendim. ekipman, güvenli sürüş vb. her ne var ise.
    Gönül bağım ve borcum var bu portala.
    Ama uzun zamandır hiçbirşey alamıyorum bu ortamdan.
    Ben çok ilerlediğim herşeyi öğrendiğim için değil. Aynı konuların konuşulmasından ve kendini bilmez işsizlerin yorum yapmak için kendini kasmasından.

Arkadaşın biri ya sev ya terk et demiş. Haklı gibi aslında. Kendi adıma ufaktan demir alma zamanı geldiğini düşünüyorum.
    capozzz bunu beğendi.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Uzun süredir bu gibi birkaç çocuk, forumda konu açıp değişik şeyler soruyordu, bayağı değişik kafalar bunlar, gerçek hayatta böyle tipler olabilir. Biraz önce restoranda garson, kaska bakıp "Abi kaçlık motorun?" diyor , 150 dedim. Abi ben de agusta f4 1000 R alacağım ne dersin dedi. Sen bilirsin dedim. Millet ölürsün diyor abi dedi. Milleti dinle o zaman dedim. Bak benim kızım ardcı, o nedenle 150 scooter bana yetiyor, ihtiyacın ne ise onu al dedim, aklına yattı sanki. Öğretmek lazım küstürmeden.
    Amaaaaaa buraya gelip trolleme yapıyorsa ve trolleyen başka birileri varsa onlar için bir video yaptım. Tüm trollere gelsin. Millete acı çektirmeye hakkınız yok uleeeyyynnn. hshshshshhshshsh

Not: Video espri amaçlıdır, kişisel hakaret içermez.

View My Video

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Benim açtığım konulara laf atıyordunuz iyi oldu devam kardeş

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Komedi 3/10, aksiyon 5/10, dram 9/10.
    "Özgürlük ve Bağımsızlık Benim Karakterimdir"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sonuna kadar haklısın ama terbiye sınırı tanımadan anonimliğine güvenip isteyen istediğini yazıyor maalesef.
    Bu foruma ben 2006 yılında katıldım ve motosiklete başlarken bilmem gereken her temeli burdan öğrendim. ekipman, güvenli sürüş vb. her ne var ise.
    Gönül bağım ve borcum var bu portala.
    Ama uzun zamandır hiçbirşey alamıyorum bu ortamdan.
    Ben çok ilerlediğim herşeyi öğrendiğim için değil. Aynı konuların konuşulmasından ve kendini bilmez işsizlerin yorum yapmak için kendini kasmasından.

Arkadaşın biri ya sev ya terk et demiş. Haklı gibi aslında. Kendi adıma ufaktan demir alma zamanı geldiğini düşünüyorum.
    Abi FORUM kısmı'nın üstüne tıkladığımız zaman ALT BAŞLIK olarak bir sürü konu ve içerik açılıyor. Bu kısımlar da aslında temel olarak her şey mevcut, Gereksiz Sohbet için de yer var, Siyaset için de yer var, Motosiklet Kıyaslama, Kask Tavsiye aslında herşey var, çok iyi hatırlıyorum yıllar önce ilk üye olduğum zaman Genel bölüme bir soru sormuştum 15 dakka geçti geçmedi, bir yönetici konumu açmam gereken kısma taşıdı ve banada bunun bilgisini verdi, sonra zaman içinde oluşan bu forum sorunlardan kaynaklı olarak üyeliğimi iptal etmelerini istemiştim. Şimdi zamanımın çoğunu ofiste geçirmekteyim ve ara, ara formu takip ediyordum bir arkadaşın sorusunu çok önemli bulduğum için yeniden üye oldum aslında sadece o soruya cevap vermekti amacım, sonra ofiste bilgisayar başında olduğum için daha aktif oldum, çok değerli insanlar var burada ama bu sayıdan çok daha fazla başka türlü insanlar var işte, adap nedir bilmeyen kişilere saygı duymayan insanlar, ben 6-7 yaşında başladım motosiklet kullanmaya ilk kaza yaptığım zamanı hatırlıyorum, geçen her motosikletli durdu ve yardım etti elinden geldiğince o gün anladım motosiklet kullanmak ne demek bu özgürlüğün gerekçeleri insanlığı nedir diye. Foruma gidiyorum hep aynı kişiler, forum da olan içeriklerin aynısını üstelik çok daha anlaşılmaz ve kalitesiz şekilde tekrar açmışlar amaç ne bilmiyorum yani ne olur ki bir kere baksan da sonra açsan, zaten neredeyse her sorunun cevapı var burada, şimdi sen girmesem mi acaba dedin diye yazıyorum, sen girmezsen ben girmezsem bizim gibi insanlar girmezse bu motosiklet kültürü bam başka bir yere gitmez mi ? Zaten çin malı motosikletler yüzünden motosiklet camiası kan ağlar vaziyete dönüştü, güzel yorum yapan halden anlayan herkese çok teşekkür ederim, amacım haddi aşıp insanlara rahatsızlık vermek veya bilmişlik taslamak değil ama göz göre görede bazı şeylere tahammül edemiyorum, güzel paylaşım da bulunan insanlara cevap bile verilmiyor ama konu saçma ise altına laf yetiştirmek için bir sürü yorum geliyor bu değil motosiklet kullanan insan kitlesi bu olamaz, biz rüzgarla yıkanan insanlarız hayatın en içinde özgür olan kişiler böylesi doğru değil, hala saşma sapan cevaplar veriliyor hala konu ne anlamayanlar var, konu kararsiz değil aslında konu o nun gibi kişilere cevap vererek forumda kalmasını iyi niyetle cevap verenleri salak yerine koymasını engellemek, lütfen Allah aşkına biraz daha derin ve öz düşünelim bir avuç insan bir inancın peşinde bunu yok etmeyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir bu gibi birkaç çocuk, forumda konu açıp değişik şeyler soruyordu, bayağı değişik kafalar bunlar, gerçek hayatta böyle tipler olabilir. Biraz önce restoranda garson, kaska bakıp "Abi kaçlık motorun?" diyor , 150 dedim. Abi ben de agusta f4 1000 R alacağım ne dersin dedi. Sen bilirsin dedim. Millet ölürsün diyor abi dedi. Milleti dinle o zaman dedim. Bak benim kızım ardcı, o nedenle 150 scooter bana yetiyor, ihtiyacın ne ise onu al dedim, aklına yattı sanki. Öğretmek lazım küstürmeden.
    Amaaaaaa buraya gelip trolleme yapıyorsa ve trolleyen başka birileri varsa onlar için bir video yaptım. Tüm trollere gelsin. Millete acı çektirmeye hakkınız yok uleeeyyynnn. hshshshshhshshsh

Not: Video espri amaçlıdır, kişisel hakaret içermez.

View My Video
    Abi sende biliyorsun niyet önemli. Kötü niyetle söylenmiş iyi sözden iyidir, iyi niyetle söylenmiş kötü söz. Keşke genel kitle, tatlı dilin adamlığını sükunetin asilliğini anlasa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10gun once istanbuldaydim 5gunlugune, daha onceden tanisam bi kahve icer iki guler eglenirdik muhtar, kiyak adamsin
    Madem sen iyileşmiş ayaklanmışsın, artık biz senin bir çayını içmeye uğrarız muhtar.
    SAZMAN ve Linwelin bunu beğendiler.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Abi FORUM kısmı'nın üstüne tıkladığımız zaman ALT BAŞLIK olarak bir sürü konu ve içerik açılıyor. Bu kısımlar da aslında temel olarak her şey mevcut, Gereksiz Sohbet için de yer var, Siyaset için de yer var, Motosiklet Kıyaslama, Kask Tavsiye aslında herşey var, çok iyi hatırlıyorum yıllar önce ilk üye olduğum zaman Genel bölüme bir soru sormuştum 15 dakka geçti geçmedi, bir yönetici konumu açmam gereken kısma taşıdı ve banada bunun bilgisini verdi, sonra zaman içinde oluşan bu forum sorunlardan kaynaklı olarak üyeliğimi iptal etmelerini istemiştim. Şimdi zamanımın çoğunu ofiste geçirmekteyim ve ara, ara formu takip ediyordum bir arkadaşın sorusunu çok önemli bulduğum için yeniden üye oldum aslında sadece o soruya cevap vermekti amacım, sonra ofiste bilgisayar başında olduğum için daha aktif oldum, çok değerli insanlar var burada ama bu sayıdan çok daha fazla başka türlü insanlar var işte, adap nedir bilmeyen kişilere saygı duymayan insanlar, ben 6-7 yaşında başladım motosiklet kullanmaya ilk kaza yaptığım zamanı hatırlıyorum, geçen her motosikletli durdu ve yardım etti elinden geldiğince o gün anladım motosiklet kullanmak ne demek bu özgürlüğün gerekçeleri insanlığı nedir diye. Foruma gidiyorum hep aynı kişiler, forum da olan içeriklerin aynısını üstelik çok daha anlaşılmaz ve kalitesiz şekilde tekrar açmışlar amaç ne bilmiyorum yani ne olur ki bir kere baksan da sonra açsan, zaten neredeyse her sorunun cevapı var burada, şimdi sen girmesem mi acaba dedin diye yazıyorum, sen girmezsen ben girmezsem bizim gibi insanlar girmezse bu motosiklet kültürü bam başka bir yere gitmez mi ? Zaten çin malı motosikletler yüzünden motosiklet camiası kan ağlar vaziyete dönüştü, güzel yorum yapan halden anlayan herkese çok teşekkür ederim, amacım haddi aşıp insanlara rahatsızlık vermek veya bilmişlik taslamak değil ama göz göre görede bazı şeylere tahammül edemiyorum, güzel paylaşım da bulunan insanlara cevap bile verilmiyor ama konu saçma ise altına laf yetiştirmek için bir sürü yorum geliyor bu değil motosiklet kullanan insan kitlesi bu olamaz, biz rüzgarla yıkanan insanlarız hayatın en içinde özgür olan kişiler böylesi doğru değil, hala saşma sapan cevaplar veriliyor hala konu ne anlamayanlar var, konu kararsiz değil aslında konu o nun gibi kişilere cevap vererek forumda kalmasını iyi niyetle cevap verenleri salak yerine koymasını engellemek, lütfen Allah aşkına biraz daha derin ve öz düşünelim bir avuç insan bir inancın peşinde bunu yok etmeyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Abi sende biliyorsun niyet önemli. Kötü niyetle söylenmiş iyi sözden iyidir, iyi niyetle söylenmiş kötü söz. Keşke genel kitle, tatlı dilin adamlığını sükunetin asilliğini anlasa.
    Açıkçası ben forumda moto sohbet bölümünde fazla zaman geçirmezdim. Motosiklet modelleri başlığı altında kendi motorumun konusunda diğer kullanıcı arkadaşlarla yazışırdık.
    Suzuki Gs-500, Honda 600f, Yamaha X-max, PCX forumlarında gayet de keyifli kendi içimizde yardımlaşırdık.
    Forum aslında oralarda hala güzel.
    Son 3 motorumda (vespa, motoguzzi ve Valkyrie) benden başka pek kullanıcı olmadığından ne paylaşımda bulunabildim ne de birşey öğrenebildim.
    Ne motor kullanıyorsun bilmiyorum avatarında Diavel yazıyor. Forumda senden başka Diavel ya da genel olarak Ducati kullanıcısı belki de hiç yoktur.
    Aslında asıl sorun da bu. Yurt dışında markaya hatta modele göre ayrışmış forumlar var ve asıl yararlı bilgi paylaşımları orada.
    Ben de isterdim ki ülkemin kullanıcılarıyla Türkçe olarak takip edeyim ama olmuyorsa gereksiz zaman kaybı da yaşamamak lazım.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

İron maiden mııı? İron man miii? İronbutt mıı? Hmmm... Neydi oo?? Buldum! İroni! Evreka

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Google ne yazıyorsunuz da sizi bu siteye yönlendiriyor ? Tüm gerizekalıların ortak aktarım yerimi burası ? Boş, boş yorumlar yapmayın ! Konudan haberiniz yoksa konuşmayın ! Çok söyleyecek lafınız varsada ve bu laf kişisel hakaret içerikliyse Postane Mah. Erdem Sok. 26/1 Tuzla Mercan İstanbul adresine beklerim. Dilediğiniz her sorunun cevabını burada bulmanız mümkün, gelin beraber konunun temeline inelim baş, başa yüz yüze tartışalım.

Kararsiz yazıyor orada görmüyormusunuz ? kararsiz! Madem konudan haberiniz yok neden boş yapıyorsunuz ? Şu tırrek diyen arkadaşa sesleniyorum Allah aşkına gel aynı cümleyi yüzüme kur, sen gel bana bu şekilde yüz yüze hitap et, hayatta sahip olmak istediğin ne varsa herşeye ulaştıracağım seni !

Konudan haberi olan arkadaşlara sözüm yoktur, lakin forumda ki bu gereksiz insanlara sabrım kalmadı, kusura bakmayın.
    Biraz sakin ol hocam . Elindeki klavyeyi bırak ve dinlen. Bu kadar sinir iyi değil. Mazallah birgün biri denk gelir o zaman başın ağrır.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Bence bi çok açılan gereksiz konuların tutulup hatta sevilirken boyle güzel ve yerinde makara dönmesi gereken konuya milletin tepki göstermesi saçma olmus illa adamın trol hesap açıp milleti sinir mi etmesi gerekiyo matrak geçilcekse bu baslıkta geçilsin diğer trol amaclı kullanıcalara prim verilmez adamlar millet yazdıkca yeni konu acıyo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz sakin ol hocam . Elindeki klavyeyi bırak ve dinlen. Bu kadar sinir iyi değil. Mazallah birgün biri denk gelir o zaman başın ağrır.
    İyi temen nin için teşekkür ederim. Klavyeyi bırakmak adına yazılmış bir mesaj zaten, yüz yüze konuşalım diye malum konuşmak, konuşabilecek bazı organlara sahip olmak önemli. Buradan tartışacak bir insan olmadığım için konuyu uzatmadım ama biri gelsin hakaret etsin diyede girmiyorum foruma, bu yüzden lafı olan arkadaşlara sözüm, gelmek isteyen herkese kapım açıktır. Baş ağrısı bende "Küme Baş" ağrısı şeklinde sabit maalesef, çok kötü bir şey. Çayyolundan baş ağrısı oluşmaz, Beykoz korusundan baş ağrısı oluşamaz, Silivri desen aynı üsküdar emirsiz yürümez bu durumda bana tek yadigar kalan Türkiye şartlarında küme baş ağrısı. güzel düşüncülerin için saol. Konuyu alevlendirme nin manası yok, benim sidiğim uzağa gitmez ama elim hep olması gerektiği yerde. Not: Klavye nin üstünde.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    26 ağustos 2016 da foruma üye olmuşsun...
    Yani 15 gün falan olmuş...
    Senin 15 günde gördüklerinin milyon katını gördüm 10 senede..
    Yine de isyan etmedim...
    Ulen arıza var bizde..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dur yahu nereye..
    Daha karpız kececeğuk...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    26 ağustos 2016 da foruma üye olmuşsun...
    Yani 15 gün falan olmuş...
    Senin 15 günde gördüklerinin milyon katını gördüm 10 senede..
    Yine de isyan etmedim...
    Ulen arıza var bizde..
    Alp hocam, konuyu tam olarak okusaydınız bu üyeliğin 2. üyelik olduğunuda görmüş olurdunuz. Ben daha fazla konu içinde yorum yapmayacağım, insanların kalbini kırdıysam da affola sadece beni rahatsız ettiğini ve bu tarz durumların motosiklet kullanıcılarına yakışmadığını söylemek istedim. İsteyen benle aynı fikirde olur, isteyen farklı düşünür herkesin kişisel bir düşünce hakkı var. Benim tek isteğim hakaret edilicekse eğer bu hakaretin yüzüme edilmesini talep ediyorum sanıyorum ki buda benim doğal hakkımdır ama yok buradan ederim ben diyenlerede kolay gelsin güzel tercih " bu gün ne giysemede " katılın oyda veririz.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    hayırdır yahu ferrarinin kliması açıkken içinde uyuya mı kaldın bu ne sinir bu ne şiddet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır yahu ferrarinin kliması açıkken içinde uyuya mı kaldın bu ne sinir bu ne şiddet
    Abi bak konuyu uzatmak istemiyorum ama bir varlık geliyor ve hakaret ediyor. Ne yapmalıyım teşekkür mü edeyim ? Benim askerlik arkadaşım değil, benim babamın oğluda değil, tohumunada para vermedim hoş o nun. Sen şimdi yeni yeni video çekmeye başladın bende oturup seni izliyorum, altına "nereye gidiyor bu bilmem ne" yazsam hoşuna gider mi ? Ben buraya millet hakaret etsin diyemi giriyorum ? Haksızsam haksızsın de bir daha yorum yapmam bende.

Emrah M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar400
    Bunu mu demek istediniz?

hayatim-boyunca-bu-kadar-kararsiz-kaldigimi-hatirlamiyorum
    kawasaki-ninja-250-r
    r25-icin-ise-girdim-ybr-125-aliyorum
    ikinci-el-2013-cbr-125-mi-sifir-cbr-125-2015-mi
    7000-civari-2013-cbr-125-bulunur-mu
    sigorta-yaptiramadim
    yarin-motosiklet-aliyorum-korkum-var-cbr125.
    motoru-sungerle-silmenin-zarari-olur-mu
    bajaj-pulsar-200ns-aliyorum-kesin-kararim
    -bajaj-pulsar-2-gun-rezillikleri
    -mts-alarmli-disk-kilidi-is-gorur-mu
    150-km-yol-yaptim-korkudan-olecektim
    msr-diye-bi-marka-duydunuz-mu
    servis-bakimi-neden-yapilmamistir.
    sanirim-servis-anahtar-takimimi-calmis
    sadece-ruhsat-sigorta-belgesi-ve-garanti-belgesi-var
    jimi_hendrix bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Abi bak konuyu uzatmak istemiyorum ama bir varlık geliyor ve hakaret ediyor. Ne yapmalıyım teşekkür mü edeyim ? Benim askerlik arkadaşım değil, benim babamın oğluda değil, tohumunada para vermedim hoş o nun. Sen şimdi yeni yeni video çekmeye başladın bende oturup seni izliyorum, altına "nereye gidiyor bu bilmem ne" yazsam hoşuna gider mi ? Ben buraya millet hakaret etsin diyemi giriyorum ? Haksızsam haksızsın de bir daha yorum yapmam bende.
    neyse ki yorumlara onay vermeden yayınlanmıyor şaka bir yana hakaret ediyorsa verirsin savcılığa çok da güzel oluyor onun dışında yöneticilere durumu bildirirsin şutlarlar. Burası forum her türden insan var sonuçta. Çok fazla kafaya takmamak lazım Bu arada merak etme o yorumlardan nasibimi alıyorum tüketmekten başka bir galesi olmayan varlıklar için sıra dışı geliyor onlara da hak ver

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)