Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

R25 Öğrenci adamı yorar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    2014 model 0aldigim Cbr125 i kullanmaktayim.Artık yolları ayırma vaktinin geldiğini düşünüyorum.Üniversite kazanmanın vermiş olduğu hevesle 250cc ye geçiş yapacağım.0 cbr250 ile 0 r25 arasında kaldım.Tek düşündüğüm şey YAKIT.Agresif kullanmayı seven bi kardeşinizim,birden hızlan birden yavasla gibi.Kocaelide okuyacagim ve okul baya bir tepede,yokuş çıkacağım.Her detayı yazdım daha iyi yorum almak için.Cbr ile çok yakıt farkı olur mu? Sırf yakıt için R25ten vazgeçilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 model 0aldigim Cbr125 i kullanmaktayim.Artık yolları ayırma vaktinin geldiğini düşünüyorum.Üniversite kazanmanın vermiş olduğu hevesle 250cc ye geçiş yapacağım.0 cbr250 ile 0 r25 arasında kaldım.Tek düşündüğüm şey YAKIT.Agresif kullanmayı seven bi kardeşinizim,birden hızlan birden yavasla gibi.Kocaelide okuyacagim ve okul baya bir tepede,yokuş çıkacağım.Her detayı yazdım daha iyi yorum almak için.Cbr ile çok yakıt farkı olur mu? Sırf yakıt için R25ten vazgeçilir mi?
    Biraz daha bekle yeni cbr250rr gelince R25'in fiyatıda düşer. Bu süre içinde biraz daha tecrübe kazan.
    Eğer Chicken strip'lerin duruyorsa R25 alma.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    R25 adami yoruyor, karakteri cok farkli benim nacizane fikrim. Birden hizlan birden yavasla yaparken tekme tokat dayak yedirir. 0 alacaksan lastik parasini da hesap et, ben ustundekiyle takilirim yeaa gibi bi olay yok, imkani yok. Rodajla rodaj sonrasi bile fantastik farkli. Bilemedim.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Dostum R25 in sahibi değilim ama kullananların genel şikayeti yakıt sıkıştırınca 600 lük gibi yakıyor diye istan eden çok gördüm.Ben cbr250 kullanıcısıyım motorumu övdüğümü sanma sakın �� Ama yakıtından memnunum şahsen ayrıca hızlanması falan da gayet iyi.zaten 125 cc den yükseleceğin için ikisini de alsan sana güçlü gelicek ��

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Al kardeş al .En iyi çözüm dene gör yöntemidir .Şaka gibi ama 7 litreyi geçtiği zamanı bilirim

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alirsan devirli de kullancam diyosan anlik tuketimi sakin acma ufak kalp krizleri gecirtir.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Agrasif kullanıyor ve yakıtı dert ediyorsan R25 den koşarak uzaklaş git CBR a sarıl.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    yakıtı düşünüyorsan direk uzaklaş aydın söke yaptık 200 km yol alt tarafı. depo hacimlerimiz r25 in 14 lt kadar bir şey diye biliyorum. Benim burgman ise 10,5 lt. tabi hızımız genelde 120-140 kmh arası yol harika neyse dönüşte arkadaşımın depo yedeğe düşerken bende deponun yarısı doluydu çık işin içinden çıkabilirsen

Motosikleti
    Mondial 125 mg sport, honda cbf150 (25000km)
    Kesinlikle cbr250 derim bende kocaelide okuyom ogrenciyim, ogrenci adam cok geziyor ogrenci :cok para yiyen
    Yaptigim degerleri yazayim umarim faydali olur.
    80 95 km hizlarda 12.1 kurus civari yakiyor
    100 105 km hizlarda 13.1 kurus yakiyor
    115 140km hizlarda 15.6 kurus yaktim.
    140 170 hizlarda 16.2 kurus yaktim tabi
    Sehir ici orta sert kullanarak 16 kurus .
    Sehir ici sert kullanarak 17 kurus
    Cok abartti kullanark 18 kurus yakiyom
    Son hiz olarak 10500 devirlerde kesiciye giriyor oda 180 km hiza denk gelior ben 178 yaptim belki 180 yapar ama duz yolda yapmiyor egim gerek az .duz de 150 km hizlara sıkılmadan cikabiliyom.
    bu benim degerlerim kullanim tarzima gore kac km de benzin isigi yanip sonmeye basayacagini biliyom.,
    R25 hic kullanmadim ama milletin dediklerine gore 17 35 kurus arasi yakiyomus hadi 35 uc noktalar olduunu varsaysak 17 25 kurus arasi yakacak buda cok gezen biri icin bence sıkıntı.
    Ha guc istiyom diyorsaniz 17 18bin tl mt7 onerirm ayni yakit ttuketimi nerdeyse

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Alma sakın alma. Bak öğrenciyim diyorsun günde 50 km yol yapsan cebinden temiz 25-30 lira paran gider, içiyor resmen. 150-180 arası 8 litreyi gördüğüm oldu. Bunu karşılayabileceğini düşünüyorsan alabilirsin tabi.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Şimdi o rampaları ben yeşilova dan bu 15 20 ile elektrikli scooter ile bile çıktım izmitte eski motorum ybr gayet işlevseldi o yüzden imkanın hangisine yetiyorsa gönlün hangisinde ise onu tercih et.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ozetle; yorar.. ama ogrenci adamida ayri bir asi gösterir yahu jilet gibi r25 )
    ccc67 bunu beğendi.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    cbr 250 derim hocam

Hocam birşeyi merak ettim muhtemelen rc250 yide araştırmışsınızdır, onu neden elediniz acaba?

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125r'dan sonra yakıt yakıt masrafı tabiki artacak. 100km/4-5lt masrafı karşılayabilirim diyorsan al. karşılayamam diyorsan alma.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Allahtan ogreciymissin, öğrenci olmasan helikopterle gidecektin heralde.
    ccc67, Mamba09, Ayıcık37 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahtan ogreciymissin, öğrenci olmasan helikopterle gidecektin heralde.
    Biz ogrenciyken ders bos oldugunda kosa kosa duraga giderdik aktarma saati gecmesin diye
    weirdo1, jimi_hendrix, ccc67 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yorar tabiki de. kaç paraysa 24 aya böl taksit taksit ödüyomuşun gibi düşün ve öyle hesap et.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam birşeyi merak ettim muhtemelen rc250 yide araştırmışsınızdır, onu neden elediniz acaba?
    Hocam ktm çok yaygın olmadığı için açıkçası araştırmadim pek.Bide ona bakmak lazim haklisiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha bekle yeni cbr250rr gelince R25'in fiyatıda düşer. Bu süre içinde biraz daha tecrübe kazan.
    Hocam tecrübe konusunda sıkıntı yaşamıyorum.Arkadaşlarda cbr250 r25 var sikintisiz kullanıyorum.600rr ı tecrübe etme sansim oldu su an bi sıkıntı çekmedim.Fakat su zamana kadar 0 fiyatı düşen bir makina gormedim ben.0 fiyatı düşer mi sizce

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahaha sen de var demek ki dizler yerde geziyorsun hahaha forumda bile ego kasan var ya, nasıl bir bitiklik

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)