Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

R25 Öğrenci adamı yorar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    90-100 arası sakin kullanımda 3.5 litre yaktı.Bilgin olsun.Ani hızlanmalar yapmazsan problem olmaz.
    ccc67 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90-100 arası sakin kullanımda 3.5 litre yaktı.Bilgin olsun.Ani hızlanmalar yapmazsan problem olmaz.
    O derece diyorsunuz.Bu iyi haber

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O derece diyorsunuz.Bu iyi haber
    Göstergenin yalancısıyım.

Motosikleti
    Göstergenin yalancısıyım.
    Bugün uzun sure bi r25 ve cbr250 ile dolasacagim sürüşte çok fark var mı bi kıyaslamak lazım

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha bekle yeni cbr250rr gelince R25'in fiyatıda düşer. Bu süre içinde biraz daha tecrübe kazan.
    Eğer Chicken strip'lerin duruyorsa R25 alma.
    Vay canini. Woow

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Eskişehir şehir içi sakin kullanım 4.5 in altına pek düşmedi bizdeki,bir aralar 6.8 küsürlerdeydi Gazlamam sakin kullanırım olayı yalan. Eğer 2.el alacaksan cbr 250 hem daha uygun,parçasıda ucuz yamahaya göre. Güç olarak fark var tabi ama öyle abartılacak bir şey yok bence. Full sistem akrapovicli arkadaş gazlamasına rağmen 4 litreleri pek geçiremiyor.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    R25 le 6.5 litre yaktığımı biliyorum yakiti cok bulasma

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 le 6.5 litre yaktığımı biliyorum yakiti cok bulasma
    Maşallah ejderha doymuyor yani.Keske su benzini dert etmicek bir fiyata alabilsek.Ahh ahh

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ktm çok yaygın olmadığı için açıkçası araştırmadim pek.Bide ona bakmak lazim haklisiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Hocam tecrübe konusunda sıkıntı yaşamıyorum.Arkadaşlarda cbr250 r25 var sikintisiz kullanıyorum.600rr ı tecrübe etme sansim oldu su an bi sıkıntı çekmedim.Fakat su zamana kadar 0 fiyatı düşen bir makina gormedim ben.0 fiyatı düşer mi sizce
    Sıfır fiyatı kesinlikle düşmez, bende görmedim fiyatı düşen makine. Bahsettiğim ikinci el fiyatlarıydı. Mesela şuan 15'e satıyolarsa 14.5 - 14'e düşer kışın.
    Bahsettiğim sıkıntısız kullanmak değildi aslında. Agresif kullandığını söylemişsin, R25 0-100 arası çok agresif tepkiler verebiliyor. Bu insanı gaza getiren bir etmen. Gaza gelmek motor üstünde kötü sonuçlara yol açar. Yaşın küçük olduğu için bizden daha çok gaza gelirsin doğal olarak. Üstelik R25 yüksek devirlerde hayvan gibi yakıyor. Anlık 8.5 gördüğüm çok oluyor. Genelde yüksek devirli kullanırım ve 6 dan aşağıya düşmüyor meret. 1 depo benzin ile İstanbul Maltepe'den Kocaeli Gölkay park'a gidip anca geri gelebiliyorum. Yani 160/km hızlarda gidersen 200KM'de bir depo benzin bitiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahaha sen de var demek ki dizler yerde geziyorsun hahaha forumda bile ego kasan var ya, nasıl bir bitiklik
    Böyle bir amacım yoktu yanlış anlaşılmış. Aksine benim chicken Strip'ler IRC'den dolayı hala duruyor.
    Bu soru bizim camia'da Tecrübe durumunu öğrenmek için kullanılır. İnsanları aşağılamak kendini yüceltmek için değil.
    Motor zevk işidir, isteyen yatar, istemeyen yatmaz. Ama karşınızda yaşı küçük bir öğrenci varsa ve gaza gelip bir yerde patlamasını istemiyorsanız öneride bulunmadan önce tecrübesini öğrenmeniz gerekir.
    Diğerleri gibi Kaç bin KM deneyimi ve ne kadar tecrübesi olduğunu sormadan yakıt masrafını göze alarak öneri yapmak bana göre asıl tehlikeli olan şeydir.

Saygılarımla.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    hacı bak şimdi.

Almak istediğin motor R25

diyorsunki burada yakıt yakarmı? öğrenciyim.

Şanslı ÖĞRENCİlerdensin vesselam. Eğer kendi paranı kendin kazanıp alıyorsan o ayrı mesele.

Yakıtı düşüneceksen Cbr da kalacaksın.

Yakıyor efendim.Durduramıyoruz.
    ccc67 bunu beğendi.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

CyberShooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tigrina --> Mondial 100 SFC --> Bajaj Dominar 250
    Kawa ninja 250 sl düşündünüzmü hiç bi R25 kadar gitmese de yakıtta üzmez

Motosikleti
    Alıntı dovahhkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı bak şimdi.

Almak istediğin motor R25

diyorsunki burada yakıt yakarmı? öğrenciyim.

Şanslı ÖĞRENCİlerdensin vesselam. Eğer kendi paranı kendin kazanıp alıyorsan o ayrı mesele.

Yakıtı düşüneceksen Cbr da kalacaksın.

Yakıyor efendim.Durduramıyoruz.
    Baba parasıyla alıp harclikla benzini çıkaracaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Alıntı CyberShooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa ninja 250 sl düşündünüzmü hiç bi R25 kadar gitmese de yakıtta üzmez
    Sl kalıp olarak çok ince geliyor hocam bana

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    0 alacaksan lastik parasini da kesinlikle pedere itele, ustte de soyledim kimse sallamadi ama ustunde gelen lastik rezalet. Bu da extra masraf demek.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Bozulunca bayaa yorar parcası cok kemikli

bende r125 var, 500 km yol yaptim 50 tl lik benzin gitti. ortalama olarakta 100 km ile gittim. 135 gordugum de oldu. bir motorun bu kadar yakiyor olmasi beni sahsen o motordan uzaklastirir. tipi cok iyi filan diyorlarda cok da iyi degil bence abartmaya gerek yok. ktm rc dusunun derim. bence parca kalitesi, donanim ve iscilik her yonden r25ten üstün.
    ccc67 bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    90-100 arası bizim burgman 2.5 lt yakıyor en fazla Gene çok kaldı ki kimse 90 la felan gitmez altında öyle bir motorla kendimizi kandırmayalım

Motosikleti
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende r125 var, 500 km yol yaptim 50 tl lik benzin gitti. ortalama olarakta 100 km ile gittim. 135 gordugum de oldu. bir motorun bu kadar yakiyor olmasi beni sahsen o motordan uzaklastirir. tipi cok iyi filan diyorlarda cok da iyi degil bence abartmaya gerek yok. ktm rc dusunun derim. bence parca kalitesi, donanim ve iscilik her yonden r25ten üstün.
    Acayip ktmye kaydim.ABS metzelder lastik falan çok kearli gibi.Yakıtta gayet az.Titreşim var mi acaba bilginiz var mı

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Öğrenci adamda para ne gezer. R25 yorarsa babanı yorar, bu paraya bi çocuk daha okuturduk dedirtir belki.
    telike bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Titreşim inanılmaz var rc250 kullanıyorum.yakıtı r25e göre az titreşim çok parçası bakımı pahalı.bujisi falan özel geliyor.benimkinin üzerinde rosso 2ler var.tek silindirin verdiği tork güzel ama üzerinde iyi lastik olmasa çoğu yerde dua okuturdu tahminimce.gidon çırpıyor kim ne derse desin çırpıyor .satmak istesen piyasası yok.egzoz manyaklığın varsa oda sıkıntı çünkü sistemi farklı egzozu kafana göre alamıyorsun ama herhalde taksam xt gibi ses çıkar.görünüşü falan güzel.İnceleme fırsatın varsa incele
    ccc67 ve Keoma bunu beğendiler.

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim inanılmaz var rc250 kullanıyorum.yakıtı r25e göre az titreşim çok parçası bakımı pahalı.bujisi falan özel geliyor.benimkinin üzerinde rosso 2ler var.tek silindirin verdiği tork güzel ama üzerinde iyi lastik olmasa çoğu yerde dua okuturdu tahminimce.gidon çırpıyor kim ne derse desin çırpıyor .satmak istesen piyasası yok.egzoz manyaklığın varsa oda sıkıntı çünkü sistemi farklı egzozu kafana göre alamıyorsun ama herhalde taksam xt gibi ses çıkar.görünüşü falan güzel.İnceleme fırsatın varsa incele
    Hocam çırpıyor derken ? Kafamı sallıyor durduk yere

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)