Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CF 650 TK Sport touring motoru almak istiyorum. Elimde patlar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Çin de polis motoru olarak kullanılıyor bu motor.Sağlam da olsa, kaliteli de olsa, parça lazım olursa ne yapacaksınız?

Servisler anlar mı?

Trk502 almak daha mantıklı bundan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Patlar !!!!

Motosikleti
    Bajaj as 150>Kawa Versys 650>CF MOTO 650 TK
    Fiyat kalite çok uygun. Parça sıkıntısı yok bir kaç kere UMA yi aradım denemek için parça var dediler. Olmadı Ali Express ten bedava 2-3 haftada gelir)) fiyat konusuna gelince CF moto 400 nk yi getirdigi zaman benim makinede değerlenir kanaatindeyim. Olmasa da sıkıntı yok konforu virajı keyifli. 2 full face kask alıyor. Vs vs motor haritası Ducati, lastikler continental road attack 2, abs Continental Alman on arka, frenler İspanyol Juan, on arka amortisör Kayaba shocks Japon, motor ER6 n kawasaki kopya diyebilirim ve malzeme harika. İngiltere Amerika Avustralya da 3 ila 5 sene arası garanti ile satıliyor. yani Allah kimseye kaza bela vermesin sonuçta kul yapısı. Ama daha öncede çok motor kullandım. O yüzden bu motora asla kötü diyemem. Müsait olanlar yazın Şile İstanbul da oluyorum genelde görüşebiliriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Malzeme derken motor malzemesi, yoksa kullanılan plastikler çok iyi değil onu kabul edeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Evet motor ve arabayı ticari gibi bir eşya görüyorsak patlar ben binmeye aldım uzun seneler nasip olursa. 5-6 sene sonra tekrar bakarız piyasa nasıl

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Turing mi alacaksın, enduro mu alacaksın. 1. kriterin dayanıklılık olmalı.

Marka motorlar bu konuda kendini ıspatlamak için ciddi çaba çaba sarf edip tecrübe kazanmışken alternatif markaların riskine girmektense 2. el bütçeme uygun bir motosiklet almayı tercih ederim. ( motosikletle yolda kalmayı tecrübe etmiş insanlar ne demek istediğimi eminim hemen anladı.

İşin özü şu. 2 çanta iki güzel karenajla bu iş olmaz.

Motosikleti
    Sinan bey motoru aldım biniyorum aktif

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    http://www.cfmoto.com.tr/

Bu sitede CF 650 TK modeli yer almıyor artık, satışı durdu mu bizim ülkede demek bu?

Motosikleti
    Mobil aplikasyonda nasıl açıyoruz bu forumu yardım eder msnz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Evet şu anda getirmiyorlar sanırım bu sene gelmeyecek, 150 nk ve 400 nk oturduktan sonra belki tekrar getirirler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.cfmoto.com.tr/

Bu sitede CF 650 TK modeli yer almıyor artık, satışı durdu mu bizim ülkede demek bu?
    Naked versiyonunun kasası da bitti zaten yeni kasaya geçiyorlar, muhtemelen bunda da aynısı olacaktır. Alt cc'de 150 ve 400de yani satışlar oturur, servis kalitesi ve memnuniyet olur ise kesinlikle getirirler, getirmeliler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)