Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Akaryakıt tekrar zam!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi şöyle bir hesap yapalım.Benim motosiklet 100 km de ortalama 4 lt civarı benzin tüketiyor diyelim.Benzinin rafine çıkış fiyatı 1.5 TL civarı.
    4x1.5 = 6 TL 100 km de 6 TL / 100 = 6 kuruş/km
    Benzinin satış fiyatı 4.80 civarı
    4x4.80 = 19.2 TL 19.2 TL / 100 = 19.2 kuruş/km
    19.2 - 6= 13.2 kuruş kilometre başına devletin benden aldığı vergi

Çok ciddi söylüyorum şu benzin fiyatlarını suratıma karşı savunan adamın ağzına motosikletimin egsozu ile vururum.
    İşte motosikletim egsozu ;
    https://image5.sahibinden.com/photos...4805657ni8.jpg
    Aga keşke o egsozu vurmaya kalksalar, bunların niyeti vurmak değil daha başka bişey...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda
    Hiç takip etmem hep 20 liralık. Lan diyorum niye cok yakar oldu crf )

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    elektrikli motor alın, güneş paneli ve rüzgar paneli takın. güneşten enerjisini alır ve hızlandıkça da rüzgar panelinden ekstra enerjiyle de daha fazla uçarsınız motor bloğunun etrafına da peltier dizin ve böylece oradan da elektrik üretir. her kaynaktan elektrik üretmeye bakın.

artık devir tasarruf devri, mevcut enerjiyi lazım olana çevirmek lazım.

çok komik dimi, işte hiçte hoş olmayan bu durum için anca böyle saçma sapan yorum yapmak geliyor insanın içinden.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    bu gece akaryakıta zam geliyor,,az önce bende benzin aldım,her yerde sıra var,,pompacıyla konuştum bugün herkez yakıt alıp depoyu fulletiyo kıçımın üstüne oturamadım dedi

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir de başkanlık gelsin allahın izniyle, daha da güzel olacak her şey. dış güçlerin oyununa ne kadar da çabuk geliyorsunuz, vatan haini misiniz! terörist misiniz! ekonomimiz süper, dış güçler bizi kıskanıyor, reisimizi kıskanıyor. benzine zam geldi demek vatan hainliğidir, sarayımızın masraflarından haberdar mısınız ki! allahın izniyle 14 yılda bir sürü köprü ve yol yapıldı. türbanlı bacılılarımız meclise de girdi allahın izniyle, okadar güzel oldu ki 8-9 yaşında kız çocuklarını türbanla okula gönderip 13 yaşında da evlendirebiliyoruz.
    daha ne istiyorsunuz!

Motosikleti
    Cebefe

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de başkanlık gelsin allahın izniyle, daha da güzel olacak her şey. dış güçlerin oyununa ne kadar da çabuk geliyorsunuz, vatan haini misiniz! terörist misiniz! ekonomimiz süper, dış güçler bizi kıskanıyor, reisimizi kıskanıyor. benzine zam geldi demek vatan hainliğidir, sarayımızın masraflarından haberdar mısınız ki! allahın izniyle 14 yılda bir sürü köprü ve yol yapıldı. türbanlı bacılılarımız meclise de girdi allahın izniyle, okadar güzel oldu ki 8-9 yaşında kız çocuklarını türbanla okula gönderip 13 yaşında da evlendirebiliyoruz.
    daha ne istiyorsunuz!
    Gecmedi o yasa... 12 yasinda kiza tecavuz edip sonra evlenip kurtulmak hayal oldu... Hep bu pis muhalefet yuzunden...

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    40 liralık aldı benimkide neyse önceden almıştım fullettim şimdi.

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Allah Allah olur mu yahu zam o da ne geçen gün haber aynen şöyle benzine 10 ayda 9 kez indirim geldi. Ulan ibne bu benzin 10 ayde 4.25 liradan 4.90 ı indirimle mi gördü ne kadar zam geldiğini söyleyen yok. Ama işte öyle bir taraf var ki düşünce sorgu sual yik sadece yok yaptı gardaaaaş diyor başka birşey diyemiyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmedi o yasa... 12 yasinda kiza tecavuz edip sonra evlenip kurtulmak hayal oldu... Hep bu pis muhalefet yuzunden...
    AkParti kadın kolları sayesinde oldu o iş. Yasa tasarısını CeHaPe verdi, ama sağolsun AkParti kadın kolları duruma el koydu.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Devlet zam yapmışsa boynumuz kıldan ince , bu ara çerez parası lazım , diyanet işleri başkanının arabası epey yakıyordur mesela bunlar hep masraf bizlerde karınca kararınca depomuzun aldığı miktarca katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bize.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)