Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ani karar değişikliği AN MESELESİ. CBR250 vs PULSAR 200RS

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardonda pulsarin racing serisini kullananlar net cahildir, motorun stickerlari bir liralık defter kapı stickerlarini andırıyor, grenajlari racingten çok enduro havası veriyor ve en önemlisi de benim cb125e commuterimin gidonu bile daha spor racing bir oturuşa sahip, grenajlı pulsara 11bin lira vermek için cahil olmak gerek...
    Dostum sport touringi bilmeyip burda millete cahil demece.CB125e ile rs 200 ün oturus pozisyonu kıyaslamaca. İlginç vallahi çok ilginç.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Şimdi aynı durumu yaşayan biri benim. Zira şuan cbr 125r sahibim. Geçen gün Rs 200 test etme imkanım oldu. Gerçekten sesi ve ivmelenmesi güzel. Bir japon hayranı olarak benim kısmetse alacağım bayram sonu Rs 200
    Şimdi max 150km hıza kadar gidiyorki Türkiye şartlarında otobanda bile olsanız bu değer çok iyi ve yeterli.
    Artı abssi olması ve parçasının ucuz olmasıda cabası. O paraya düşününce 2.el cbr 250 r ne olduğu belirsiz bi motosikleti almak yerine sıfır bir motosiklet almak daha mantıklı. 80 km hızla giderken birden ön frene abanmanın ve motosikletin homurduyarak durması çok güven verici. Abs olsaydı cbr 250r derdim ama kesinlikle Pulsar Rs 200
    musclegent bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi aynı durumu yaşayan biri benim. Zira şuan cbr 125r sahibim. Geçen gün Rs 200 test etme imkanım oldu. Gerçekten sesi ve ivmelenmesi güzel. Bir japon hayranı olarak benim kısmetse alacağım bayram sonu Rs 200
    Şimdi max 150km hıza kadar gidiyorki Türkiye şartlarında otobanda bile olsanız bu değer çok iyi ve yeterli.
    Artı abssi olması ve parçasının ucuz olmasıda cabası. O paraya düşününce 2.el cbr 250 r ne olduğu belirsiz bi motosikleti almak yerine sıfır bir motosiklet almak daha mantıklı. 80 km hızla giderken birden ön frene abanmanın ve motosikletin homurduyarak durması çok güven verici. Abs olsaydı cbr 250r derdim ama kesinlikle Pulsar Rs 200
    ben tvs apache ile otobanda gidiyorum 110 km hızla, çokta sorun olmuyor ama sağa dönüşlerde benim arkama bakıp sola geçmem gerekiyor ve adamlar 150 ile gittiği için iyi kontrol etmem gerekiyor. en azından 250cc olaydı diğer arabaların fren yapmasına gerek kalmadan ben şeridime geçebilirdim ama apache ile malesef birileri benim yüzümden frene basmak zorunda kalıyor.

otoban için yeterli değil derken bunu kastettsim sadece. yoksa pulsar 200 rs sexy bir motor hatta 200 ns ninde ayrı bir yeri var çok güzeller. bunları kötüleyen arkadaşlar niye böyle yapıyor anlamıyorum.

ben sadece performans açısından yazdım. 200cc ve 250cc racing motorda otoruş pozisyonu çokta yatık olmamalı zaten. bunları alan adam 200 ve üzerine çıkamayacağı için gereksiz yere niye r1 kullanıyor gibi eğik dursun, saçma olurdu zaten. dik oturuş iyidir bu cc lerde.
    musclegent ve webingo bunu beğendiler.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Honda Cbr250
    musclegent bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    abs var diye pulsar diyorum ön freni istediğin gibi sıkabilrin bu seni çok beladan kurtarır
    musclegent ve webingo bunu beğendiler.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Merhaba arkadaşım.
    Ben 200NS'i beğenmiyorum. CBR'ın hiç değilse bir görüntüsü falan var.
    Reklam gibi olmasın yine bu forumdan 2 arkadaşım CBR 250 satıyor.
    Biri 2012 model fakat 7 bin KM'de.
    Diğeri 2015 model 10 veya 15 bin km'de problemsiz motorlar.

Foruma özel güzel bir indirim yaptırırım eğer ilgilenirsen mesaj atman yeterli.
    musclegent bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    kardeşim japondan başkasına binmem bundan sonra . bende bajaj kullanıyorum şimdi
    ama ne servisleri ne parça kalitesi ne de .......... var
    sen var honda al.. 10 km az hız yaparsın tek eksiği de bu olur bajaj dan
    artıları sıralayayım mı.......
    onlar aldıktan sonra kendin yazarsın
    musclegent bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    evet, bencede performans dışında cbr250 pekte üstün olacağını sanmıyorum hatta abs bile yok.

bu arada bu konuya habire mesaj atayım, beğeni kasıyorum :D
    webingo ve musclegent bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)