Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bajaj sorunsalı... Teslim almadan önce lütfen dikkat!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Bayağı rezalet.Ekrem bey yardımcı olur umarım.Kuralkan çok çöp bir firma.Bajaj alırken resmen şansına alıyorsun.Eğer iyi bir servise denk gelmediysen yandın bittin.Önüne gelene servis vermek saçmalık.Ben bajaj kullanıcısyım ufak tefek sorun dışında hiçbir sorun yaşamadım.Am serviism iyiydi her türlü sorunda sonuna kadar yardımcı oldu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Bundan sonra Bajaj diye bir motosiklet yok benim ve çevremdekiler için
    Kamix bunu beğendi.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Satış, servis, aksesuarı ile üç katta hizmet veren HONDA dan başka ciddi bir firma motosiklette yok. 1976 dan beri ehliyetle otomobil ve motor kullanan bir insan olarak tek tavsiyem servisine bakın diğerlerinden farkı görürsünüz. Kuralkandan oğluma motor aldık iki ay sonra ciddi zararına sattık.
    burdurlu1985 bunu beğendi.

Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar
    Ben burdur dan mesut.
    19 ağustosta ısparta Şahinler bayiden discover 150f motorumu teslim aldım
    öncesinde de 2 yıldır bajaj boxer kullanıyordum 14000 km boyunca
    yalnız tripmetre düğmelerindeki M ve S tuşlarının düğmeleri yoktu motoru alırken servis Gül motor garantiden
    değiştiririz dedi ve teslim aldım malesef değiştiremedi
    bunun üzerine bayi (şahinler) ile iletişime geçip istedim. ilk önce gerekirse ücretini karşılarım ve yapılır demesine rağmen
    350 liralık parça fiyatını duyunca BEN O MOTORDAN O KADAR KAZANMIYORUM diyerek yan çizdi ve mağdur oldum.
    ben de tüketici haklarına bugün itibari ile başvuru yaptım. bu arada kuralkandan da servis ne diyorsa o cevabını aldım. yani malının arkasında durmadı. Boxer modeli ile bajajın iyi bir ürün ve servisin yeterli olduğunu düşünmüştüm. meğerse yanılmışım.
    niyetim pulsar 400 gelirse onu almaktı ama bir daha japon yada avrupalı haricinde motor ne alırım ne binerim.. hatta ve hatta arkadaşlarımdan birkaçı bajajı sordular almak için ben vazgeçirdim illa alacaksanız da ısparta ŞAHİNLERDEN almayın diye telkinde bulundm..
    bunları niye yazdım...
    eğer bajaj marka motosiklet alacaksanız ve özellikle ısparta dan motoru teslim almadan önce güzelce inceleyin ve eksik bir parça hatta vida dahi bulsanız sakın ha teslim almayın yoksa ben gibi sonu ne olacağını bilmeden koşturur durursunuz.........
    saygılarımla
    yıllardan gelen bişey ordan scooter almıştı akrabam ne garanti belgesi ne başka bişey şasi numarası bile tutmuyodu oradan bedava su içilmez ya servisleri hep zarar eve 200 liralık kanepe getirir 5 milyarlık çelik kapıyı çizer elemanları bide kavga etmeye kalkarlar bende bajaj 200ns alacakdım hatta arkadaşlara sordum forumda bi nabız yoklaması yaptım ama içim elvermiyordu şahinlerden almayı zaten bu durumlardan dolayı.. büyük geçmiş olsun.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekrem beye Ulaşırsan sorununa mutlaka çözüm bulursun diye düşünüyorum .Bu kadar şikayet alan bayi- servis hala nasıl çalışabiliyor. O da enteresan ?

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem beye Ulaşırsan sorununa mutlaka çözüm bulursun diye düşünüyorum .Bu kadar şikayet alan bayi- servis hala nasıl çalışabiliyor. O da enteresan ?
    buranın tek motor satan yeri orası zaten bela demek daha doğru olur bilerek vermedilerse neyim o motoru arkadaşa o kadar zekidirki onlar.sırf antalyadan almayı düşünüyorum motoru orasının servisininde yetersiz olduğunu dile getirdi forumda bazı arkadaşlar anlam veremiyorum 10 bin lira en aşşağı ekipmanıyla boşa gidiyor şahin alsan o fiyata bu kadar başın ağrımaz bu arkadaşın dile getirdiği sadece 1 olay daha neleri var.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı Rig0rz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buranın tek motor satan yeri orası zaten bela demek daha doğru olur bilerek vermedilerse neyim o motoru arkadaşa o kadar zekidirki onlar.sırf antalyadan almayı düşünüyorum motoru orasının servisininde yetersiz olduğunu dile getirdi forumda bazı arkadaşlar anlam veremiyorum 10 bin lira en aşşağı ekipmanıyla boşa gidiyor şahin alsan o fiyata bu kadar başın ağrımaz bu arkadaşın dile getirdiği sadece 1 olay daha neleri var.
    Ben antalya bajaj servisindeyim şu anda ve burda Birol ve tayfun usta var, işlerini layıkıyla yapıyorlar gördüğüm kadarıyla. Rodaj sonucu ilk bakım yapılıyor ve yağı gözümün önünde açıp doldurdu. Filtreyi de öyle. Oldukça iyi gibiler bu konuda. Zaten huojoe, sym ve bajaj servisi aynı zamanda ama farklı markalar da getiriyorlar gördüğüm kadarıyla.

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben antalya bajaj servisindeyim şu anda ve burda Birol ve tayfun usta var, işlerini layıkıyla yapıyorlar gördüğüm kadarıyla. Rodaj sonucu ilk bakım yapılıyor ve yağı gözümün önünde açıp doldurdu. Filtreyi de öyle. Oldukça iyi gibiler bu konuda. Zaten huojoe, sym ve bajaj servisi aynı zamanda ama farklı markalar da getiriyorlar gördüğüm kadarıyla.
    teşekkürler bilgi için antalyadan alıcaz mecbur servise gelip gitmesi biraz sıkıntı olucak gibi neyse denize gireriz gelmişken

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    teşekkürler bilgi için antalyadan alıcaz mecbur servise gelip gitmesi biraz sıkıntı olucak gibi neyse denize gireriz gelmişken
    Hangi modeli düşünüyorsun bilmiyorum ama 2015 modellerden bulabilirsen biraz daha hesaplı alabilirsin. Onun dışında fiyat pek oynamıyor. Servis ise iyi, her şey gözünün önünde. Bu arada numaralarını veridiler acil bir şey olursa diye. İlk bakim 95 tl tuttu ve motor biraz daha rahatlamış gibi sanki. Tertemiz verdiler motoru. Bu arada aksesuarlar uygun haberiniz olsun. Üzmüyorlar adamı.

Motosikleti
    Dominar 400
    Elimdeki motoru öğrenmek için aldım. İyi zaman da geçirdim motor iyi ama servis yüzünden bir daha almayacağım. Parçası çok ucuz aslında ama en önemlisi servis. İkinci motorum honda olacak inşallah.
    Kitapçığı okuduğumda şaşırmıştım. Olur olmaz hatalardan kullanıcının sorumlu olduğunu yazıyordu. O an anladım zaten yanlış yaptığımı.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda yamaha varken başka markalara bakmak aklıma bile gelmiyo sadece benellinin trk 502 ve scramblerinı merak ediyorum

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tayfun motor iyi ve güvenilir bir servis bende tavsiye ederim. Her şeyle ilgilenirler ve fiyatta cidden üzmezler...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar
    Ben burdur dan mesut.
    19 ağustosta ısparta Şahinler bayiden discover 150f motorumu teslim aldım
    öncesinde de 2 yıldır bajaj boxer kullanıyordum 14000 km boyunca
    yalnız tripmetre düğmelerindeki M ve S tuşlarının düğmeleri yoktu motoru alırken servis Gül motor garantiden
    değiştiririz dedi ve teslim aldım malesef değiştiremedi
    bunun üzerine bayi (şahinler) ile iletişime geçip istedim. ilk önce gerekirse ücretini karşılarım ve yapılır demesine rağmen
    350 liralık parça fiyatını duyunca BEN O MOTORDAN O KADAR KAZANMIYORUM diyerek yan çizdi ve mağdur oldum.
    ben de tüketici haklarına bugün itibari ile başvuru yaptım. bu arada kuralkandan da servis ne diyorsa o cevabını aldım. yani malının arkasında durmadı. Boxer modeli ile bajajın iyi bir ürün ve servisin yeterli olduğunu düşünmüştüm. meğerse yanılmışım.
    niyetim pulsar 400 gelirse onu almaktı ama bir daha japon yada avrupalı haricinde motor ne alırım ne binerim.. hatta ve hatta arkadaşlarımdan birkaçı bajajı sordular almak için ben vazgeçirdim illa alacaksanız da ısparta ŞAHİNLERDEN almayın diye telkinde bulundm..
    bunları niye yazdım...
    eğer bajaj marka motosiklet alacaksanız ve özellikle ısparta dan motoru teslim almadan önce güzelce inceleyin ve eksik bir parça hatta vida dahi bulsanız sakın ha teslim almayın yoksa ben gibi sonu ne olacağını bilmeden koşturur durursunuz.........
    saygılarımla
    öyle diyorsun ama bence bu kişisel bir mesele. sen baskın karakter olsan o adam dediğini yapardı bence. yani demek istiyorumki benzer rezillikler yamaha servisinde de oluyor, hatta burada konu açanlardan hatırlıyorum. yani farklı markalardada sorun yaşamayacağının garantisi yok.

erken karar verme bence.

servis sorununu acı bir şekilde deneyimledim, motoru sevmiştim, bajaja şikayet ettim, yüklen sırtına al, 50km deki ilçeye git dediler ) sattım sorasında zaten..

Öncelikle herkese selamlar. Bende 125 cc 2004 model rialli scooter var. Onla üniversiteye gittim geldim mezun oldum. şimdi de işe götürüp getiriyor. Allaha Şükür 8 yıldır daha bi kere bile yolda bırakmadı. Ama yaşlandı iyice. Bende pulsar 200 ns almayı düşünüyodum. Üst komsumda var her sabah işe giderken imrenerek bakıyordum. Geçen pazar motorun başında yakaladım kendisini motor hakkında biraz bilgi alayım dedim. Adam açtı ağzını yumdu gözünü. 2015 model motor güvenip bir yere gidemiyorum dedi. Servis te çare olamamış. Sonuç olarak pulsardan vaz geçtim.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    İsminde "şahin" geçen hiçbiryerden malzeme almayın

Ben mondiali şahinden aldım kırık aküyü itelediler,
    İstanbulda başka bir şahin den yan kapak istedik adam siperişi ble göndermedi
    sende şahin den motor almışsın )

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle diyorsun ama bence bu kişisel bir mesele. sen baskın karakter olsan o adam dediğini yapardı bence. yani demek istiyorumki benzer rezillikler yamaha servisinde de oluyor, hatta burada konu açanlardan hatırlıyorum. yani farklı markalardada sorun yaşamayacağının garantisi yok.

erken karar verme bence.
    baskınlıkla ne alaka onu anlamadım. elimde gerekirse parasıyla değiştir dediği ses kaydı bile var ucunu bırakmayacağım
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    MZ'i aldı içine etti bıraktı
    HYOSUNG'u aldı içine etti bıraktı

BAJAJ firması önlem almazsa akibeti aynı olacak gibi..
    viper17 bunu beğendi.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster

erken karar verme bence.
    Servislerde aynı kalite olmayabilir,sorun arkadaşımızın motoru aldıkdan sonra yüzüstü bırakılmasıyla ilgili bir durum kanlı bıçaklı olmasını gerektircek bir durum yok herkes yaptığının farkında olmalı nasıl olupda kafalarını kaldırıp yüzsüzce bana bu kadar kazandırmıyor bu motor tarzında bir cümle kurabiliyorlar anlamak zor arkadaşımız 0 km motor alıyor poşetini bile kendisi açıyor.Bu karakterin dominant olmasıyla veya bajajla alakalı bir durum değil bayi o motoru satmamalıydı yada ayıplı ürün verdiğini kabul edip arkadaşımızı memnun etmeliydi.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MZ'i aldı içine etti bıraktı
    HYOSUNG'u aldı içine etti bıraktı

BAJAJ firması önlem almazsa akibeti aynı olacak gibi..
    Nerde o Avrupa MZ'lerin tın tın sesi?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)