Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul için motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CG 125 1985 Model
    Merhaba arkadaşlar.

İstanbulda rahat kullanabileceğim bir motor arıyorum. bütçem biraz kısıtlı 3-5 bin arası. boy 187 ve kilo 100. daha önce antalyada yaşıyordum ve orada honda cg125, ybr125 tarzı motorlar kullandım. fakat 4-5 yıldır istanbuldayım ve burada da bir motor almayı düşünüyorum. bazı arkadaşlar regal raptor 250'lik motorları önerdi fakat tip olarak choppera pek sıcak bakamıyorum. daha doğrusu ne tür bir motor olabilir size danışmak istiyorum. bütçe malum kısıtlı ve model yılı çok önemli değil sağlam bir motor olması önemli. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba, İstanbul için görünür olmak önemli diye düşünüyorum. Bu sebeple cross tarzı ve 250 lik bir motor olabilir. Hem yolu iyi görürsün hem de cüsseli gözüktüğün için arabalar seni ciddiye alır. Ayrıca 250 cc yeterli bir hız sağlayacaktır. Ayrıca cross ların manevra kabiliyeti de oldukça iyidir. Umarım uzun boylusundur ve rahatça kullanabilirsin. İyi sürüşler kardeşim.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Crooss tarzi ise Honda crf250l önerebilirim. Gidipte kawasaki lere falan 5-6 milyar fazla vermeniz gerek yok...

Motosikleti
    Honda CG 125 1985 Model
    yorumun için teşekkür ederim ustam. crossları inceledim ve farklı modelleride inceledim. naked ve touring tarzı motorlar biraz daha hoşuma gitti açıkcası. acaba bu tarz motorlarda önerebileceğiniz bir model var mıdır?

İstanbul için scoter öneririm size daha rahat edersiniz bence.

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Istanbul icin kesinlikle scooter oneririm. Butce kısıtlı ama Honda veya Yamaha'nin butceye uygun bir scooter'i iş görecektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)