Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Bu AEA kimdir arkadaş ? Ana sayfada 4 tane konusu var adamın ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Sahip oldugu bilgiyi parayla satmak yerine uzerine emek cekip karsiligini alamamasina ragmen motosiklet sektorune hizmet eden isim.
    Turkiyede degeri bilinmiyor boyle insanlarin.

Ben distributor olacagim bu adami paraya bogarim be..

O kasar etkili ki kendisi Iddia ediyorum bajaj pulsarin satislarini en az iki kat artirmistir.

Benim hoydaa diye motora baslamak uzereyken dur lan nasil oluyormus bu isler diye internette arastirirken rastladigim kisidir aea en azindan apaci gibi baslamadik bize katkisi coktur hasili kelam.

Her gorusune katilmasam da cogu hareketini benimsemesem de (bknz: son videoda annesinin yaninda kufur etmesi)
    Adam bu isin lokomotifi.
    Guru.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haters vs. Murits ..

Heyecanla takip ediom

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haters vs. Murits ..

Heyecanla takip ediom
    Al bende de o kadar, mısırını kap otur izle.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

RecepAlışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Recep bey öncelikle aramıza hoş geldiniz. Bu forumda ki motosiklet tutkunları' nın bir kısmı sizi tanımakla beraber, bir kısmı da siz foruma üye olmadan çok daha önce hakkınız da konu açarak eleştiri yapmıştır. Eleştiri yapmak kişinin özgür bir hakkı olduğu gibi bu özgürlüğü nerede durmasını bilmeden yapan arkadaşlarımızda var, hepimizin kendi hayatına dahil tecrübeleri ve bu tecrübelerden yola çıkarak edindiği inançları var ama öncelikli anlamamız gereken konu " Kurduğumuz her cümle sadece kendi görüşümüzdür " yani ben veya siz bu böyledir dediğimiz zaman bu mutlak doğru olduğu anlamına gelmiyor. Elbette Barkın beyinde bir sürü hatası var, elbette Barkın bey mükemmel değil ve bir ilahta değil ama Barkın bey öncelikle motosiklet tutkunu yani bahsi geçen şahıs bizden biri ve hakkında gerçek dışı kurulan her cümle kişisel olarak ona değil aynı şekilde motosiklet kullanan bu özgürlüğe inanan herkese gelmekte. Geziler yapan bir insan olarak sizde çok iyi bilirsiniz ki dünya nın hiç bir yerinde dört, dörtlük bir toplum bir insan yok, buna dayanarak daha ılımlı olmak hepimiz adına makul olandır inancındayım tabi yukarıda bahsettiğim gibi bu sadece benim inancımdır. İnsanları eleştirirken totelden yola çıkmak gerçek bir insana yakışan temel unsurdur, şayet kimileri kabul etsede etmese de Barkın bey bir ilah olmasa da bu camiada önemli bir insan bu öneminin yanı sıra sonra ki nesillerede kapalı yolları açıp (Kişisel hayatı ile değil) yapmış olduğu işler olarak örnek olmuştur. Ben insanların içinde olmadıkları bir şeye karşı, eleştiri hakkı da olduğuna inanmıyorum, misal siyaseti eleştireceksen siyasetin için de olmalısın, spor'u eleştireceksen sporun, sinemayı eleştireceksen sinemanın, aksi taktirde yapılan eleştiri bence kişinin kendi yetersizliğinden kaynaklıdır. Çünkü hiç bir şey lafla veya eleştiri ile düzelmez sonuç bulunmaz, neyden memnun değilsek onu gerçek hayatta elimizi taşın altına koyarak değiştirmek için çalışmalıyız, bu işlemi bu şekilde değil de laf ile yaparsak hayat boyu yapacağımız şey gerçekten kaçmak ve kendimizi tatmin etmektir, Türkiye de bir şeyleri yapmak çoğu ülkeye oranla zordur bu doğrudur ama tarih de ne imkansız zaferler vardır ne zor kazanılmış inançlar. Tekrardan aramıza hoş geldiniz, burada olduğunuz için mutluyuz. İyi forumlar dilerim.
    Bravo açıklayıcı yorumunuz için Benim hakkımda topic açılan konuya değinmeye gerek duymuyorum
    Bu yüzden eleştirilmişim varsın öyle olsun
    Bu konuya gelecek olursak ben daha önce de yazdım AEA ın bilgi birikimi benden ve bir çoklarımızla kıyaslanamayacak kadar çoktur Benim anlatmak istediğim sadece şu
    "O da yanlış yapar O da eleştirilir Tıpki bir ülke Başkanı ve Cumhurbaşkanı nı yaptığı yanlışlardan eleştirebileceğimiz gibi"
    Ama yok sen kimsin ki AEA eleştireceksin diyenlere o halde Krallara da köle olalım derim
    antilop_skul ve slyman_b bunu beğendiler.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://oi64.tinypic.com/sd39z9.jpg

Amacım kavga etmek değil.
    Başlık açıyorsun.
    "Bu AEA kimdir arkadaş ? Ana sayfada 4 tane konusu var adamın ??"
    "Tamam kaza ayapmıs gecmiş olsun fakat neden bukadar büyütülüyor bu adam ? "
    "ayakları yapıyor adamı yücelttikce yüceltiyorsunuz "
    "Nedir arkadas bu adamdaki cevher benmi görmüyorum yoksa ?"

Bu cümleleri yazarak adamı kötüleyen yok, aşağılayan yok, konuyu saptırmayın diyorsun.

Bu yazıyı buraya yazarak tansiyonun yükseleceğini anlaman lazım, yok tahmin edemedim dersen bunda artniyetli davrandığını söylerim. Eğer AEA'ı tanımıyorsan, hakkında bilgi istiyorsan "Google AEA " araması yaptığında herif hakkında bütün bilgileri bulabilirsin.
    AEA dediğin adam şu veya bu şekilde motosiklet kültürü oluşturmuş, beğenirsin, beğenmezsin senin görüşün. Ama tepeden bakarak birilerinin sebebiyle birilerini aşağılamak senin haddine değildir. Konuyu saptırmayın dedin ya, sen önce kullandığın kelimeleri doğru ve düzgün seç, tabii artniyetli düşüncelerin varsa istediğin gibi manipüle edebilirsin kelimeleri.

Ayrıca Valentino rossi büyük bir cevher, hadi git bilgilerini seninle paylaşsın, sana yol göstersin, Tabii senin cevherden ne kastettiğini de bilmediğimiz için.

sizin okumanız var ise o yazdıgım cümlelerde argo - hakaret- kötüleme olmadıgını anlayabilmeniz gerekir.

kimdir nedir neyin nesidir demek itin götüne sokup cıkarmakla bir değildir. bunu kavrayın önce

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Alıntı RecepAlışkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tıpki dokunulmazlığı olan milletvekilleri gibi
    Kim???Hangi mevkide olduğu???Ne iş yaptığı???Ne kadar parası olduğu hiçbir şeyin önemi yok Konuyu açan arkadaşın böyle sivri dil kullanmasındaki kasıt
    Bazılarının AEA yanlışlar yaptığı halde eleştirilemez olduğunu sanmasıdır

olayı anlayan bi ALLAH ın kulu var sonunda tebrik ediyorum abicim sizi
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    PCX150 ve XMAX250
    AEA'ın videoları izleye izleye orta yaşlarda motora başladım. Videolarını severek izlerim ve adama saygı duyarım.

Sevmediğim tek özelliği aşırı, yersiz devlet muhalifi olması. Hiç bir yolu beğenmiyor, Türkiye ile ilgili hiç bir şeyi beğenmiyor, küçümsüyor. Bundan rahatsız oluyorum videolarında. "Allah razı olsun devletimizden ülkemizden gibi bir yaklaşımı hiç bir konuda olmaz mı insanın. AEA' nın olmuyor. (Tartışma konusu olmasın lütfen, samimi olarak içimdeki söyledim, doğru yada yanlış) Yanındaki insanlara zerre ilgim. Çok itici geliyorlar. (kaza yapanlar varya onlar) Onlar konuşurken ileri ileri sararım videoyu.

Barkın işini seven, hırslı, motor aşığı bir insan ki buda samimiyet getiriyor. Takip ediyorum, kısa sürede iyileşir umarım.

Onun gibi motor hakkında yayın yapan başka biri veya yayın var mı ki?
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Dayı şimdi şöyle zaten bu ulkede bende bır seyden memnun değilim adam haklı yani ne yani devlet 3.kopruyu yaptı kendı cebınden ne kadarda hoş! Falan mı diyeyim? Adam haklı BARKIN BAYOĞLU motosikletteki tek adam akıllı öğretici(net alemi için) gerisinin hepsi faso fiso.
    kahveisteyen ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer700
    Araba sürücüsü olsan bu AEA kimdir desen anlarımda motosiklet kullanıcıların dertlerini konuşmaya çalışan motosikleti sevdirmeğe çalışıp bazı bilgiler öğrenmeme sebep olan adam bence samimi ve ortak noktamızda motosiklet sever olması

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsen tanışmışlığım yok, ama esnaflardan duyduğum kadarı ile sponsorluk ile bedavacılığı karıştırdığı söyleniyor, ha " nasıl şerit değiştirilir"
    videosu yayınlayıp, ardından olan kaza enteresan bu arada, bir arada habire ROSSO 2 demesine ayar olmuştum, sanki başka lastik yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=jiBC4bzP79U

Buradaki konuşmasında pirelli ile anlaşamadığını yani yöneticileri ile anlaşamadığını ama lastik iyi abi napım o yüzden alın diyorum diye açıklıyor zaten başka söze gerek var mı

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Bu adama KTM, Yamaha para veriyor motorlarımızı tanıtıp öv ki alsınlar diye.

Vibratör dediği Megelli yeni bir motor çıkarsın bu adama da finans sağlasın bakın bakalım nasıl övüyor.

O kadar para bende de olsa ben de her motorun üzerine otururum ki fikir sahibi olayim.

Bu adam sen ben gibi uzun süre motor süren sıradan ama görmüş bir adam.

Hatırlarsanız R-25 ile düştüğü videoda çift silindir ile ilgili yorum yaparken;
    Ben de anlamadım bir sürü değişik sistem, ıvır zıvır bir şey yapmışlar.
    Diyor adam. Gerçekten teknik bilgi harika.

Bu arada kaza yapmasına hiç şaşırmadım adam r25 ile kaymak gibi pistte üstün viraj alma yeteneğiyle düştü hatırlarsanız.

Kaza yapmıştır geçmiş olsun, ama bir insana da körü körüne bağlanmayın. Babanızın oğlu değil.
    slyman_b bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Açtığın başlığın maksadını yazar mısın @antilopskul ?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    "adam reklam yapıyor abiii" diyenlere ne demeli bilmiyorum.
    hiçbiriniz adama gidip de "aga o kadar video çektin, bizi bilgilendirdin, al şu 10 bin tl senin olsun" dediniz mi?
    adam aldığı ekipmanı (kamera, mikrofon, drone vs.) bedavaya mı alıyor sanıyorsunuz.
    ne yapsın adam, aç mı kalsın?
    o kadar emek sarf ediyo bence karşılığını bi şekilde almalı.
    ayrıca adam sürekli olarak uyarıyor, "ben eğitmen değilim, sadece bu şekilde yapıyorum" diye.
    beğenmeyen videolarını izlemez, izlemeyen adam da zaten gelip burda atıp tutmaya kalkışmaz.
    nedir bu çekememezlik...
    4till4 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Adam videolarda ülkeyi beğenmiyor diyorsunuzda ne yapsın ki 2 teker motorla bile çukurlardan kaçamıyoruz arabayı geçtim . . benzin olmuş 5 liraya dayanmış . Videoda ' Allah devletimizden razı olsun benzini 5 lira yaptı , şükür olsun ki yollarda çukur işte motorun ömrünü yarı yarıya kısaltıyoruz ' Devletimiz eksik olmasın demesini mi bekliyorsunuz )))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı imamx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adama KTM, Yamaha para veriyor motorlarımızı tanıtıp öv ki alsınlar diye.

Bu adam sen ben gibi uzun süre motor süren sıradan ama görmüş bir adam.
    1. İlk yazdığınız sizin delilsiz ithamınız. "Muhtemelen" falan deyin ki itham değil tahmin olsun, boşu boşuna adamın hakkına girmemiş olun.

2. İkinci yazdığınız öyleyse değil işte. Aynı deneyimi size bize yaşatsalar AEA gibi bir yapım çıkmaz ortaya. Prezentasyon, tema, içerik, yapım, çekim gibi bir sürü ayrıntısı var meselenin. Ve her noktada da profesyonel olmasa da kalburun üzerinde AEA ekibi. But amaçla eğitim aldıkları ve kısmen yetenekli oldukları belli. Zaten kolay olsa herkes yapar. Tabii ki AEA'dan çok daha yetenekli ve bilgili insanlar mevcut ülkede.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hocanın dediğini yap yaptığını yapma.Bu Ada'm olmasa şimdiye çoktan R6 ile bagaja yapışmış son halimi kazırdınız.
    Darkfriairs bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda yüklediği Ural sepetli motosiklet testinde, yanında bayan varken ana avrat küfürler ediyordu. Bunu görünce ciddi anlamda soğudum.

Şahsen bir bayanın yanında bukadar küfür edilmesine karşıyım ve çok itici geliyor. O videoyu hiç yakıştıramadım. Yazık kızcağızda patronu olduğu için Barkın beye azıcık ağzını topla diyemiyor tabiki.

Gelipte şimdi, kızlar bizden daha çok küfür ediyor demeyin.
    Küfürler cinsiyetçi oluyor genelde. Ve bir erkeğin bayan varken söylemesi bence çok itici.

Onun haricinde kaza sonrası annesine tutumu hoşuma gitmedi.

Bunların dışında kendisinin motosiklet camiasında emeğinin büyük olduğunu reddedemem doğrusu.

Lakin enduro yada artık yol endurosumu dersiniz bilemem(r1200 ,dl650 vb) motosikletlerle ve bu tür motosikletlere binen kişilerle alaycı konuşmalarından ötürü kendisinden pek hoşlaşmam.

Zaten azınlık kitleyiz bari içimizde birbirimize laf sokmaya yer aramayalım. İsteyen scootere binsin isteyen ss sine binsin.
    Olm skutercilere niye salliyon azinlik içinde azınlık problemi yaratma foşik
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    5 sayfayı da "kendini tekrar eden yorumlar" olarak okumuş bulundum. sempatiler vs antipatiler buraya kadar okuyan olursa, daha ileri gitmesin. Yararlı konuları irdelesin

Oralex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Fourtyeight
    Türkiye'de motosiklet kullanan insan sayısı son yıllarda ciddi şekilde artmakta. Hatta böyle giderse belki de Avrupa ortalamasını yakalayabiliriz (fazla hayal ürünü oldu sanırım). Bunda da AEA'ın çok pozitif bir etkisi olduğuna inanıyorum. Bırakın da adamın yaptığı şeyi alkışlayalım, takdir edelim ki hem keyif alarak yaptığı işi yapmaya devam etsin, hem de yeni Altın Elbiseli Adamlar! çıksın.

Ülke olarak başarılı birini aşağıya çekmeyi çok seviyoruz ama bunu maalesef kendi yaptığımız icraatlarla değil, sadece çamur atarak yapabiliyoruz.
    yüksel66 bunu beğendi.
    Ride the Lightning

banno1957 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Xv 250(Satıldı) - Yamaha R25
    Şimdiye kadar kimseye bir faydası olmamış boş insanlar , bir şeyler için emek veren insanları yargılar olmuş , siz önce kendinize bakın kardeşim ne yaptınız ? ne yaptınız da emek veren çabalayan birini yargılayabiliyorsunuz ? yok dandik çekmiş yok şöyle çekmiş böyle binmiş vs. adam bir yerden başladı ve şimdi çok iyi noktalara getirdi. Altın elbiseli adamı Skyturk'te başkadığı günden beri takip ediyorum , motora başlamamı sağlayan, motor kullanmamı geliştiren birisi, evet fanatiğiyim çünkü karşılıksız bizden bir çıkar beklemeden bunları yapıyor. birebir görüşmüşlüğümde var samimi mükemmel bir insan. ve benim gibi düşünen binlerce kişinin olduğuna da eminim.
    istanbu_gezg ve Oralex bunu beğendiler.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    AEA yı bu sene fuarda görme fırsatım oldu. Çok geveze, konuşmaktan programına başlamadı, sıkıldım erken ayrıldım.Lakin herkesin anlayacağı kadar net ve basit konuşuyor. Çok teknik konuşsa izleyicilerden çoğu hiçbir şey anlamaz, giderdi. Motosiklet gösterisi beklediğim, zamanım kısıtlı olduğu için ve aynı şeyleri önceden defalarca dinlediğimden erken ayrıldım. Negatif tarafı çok, küfürler, "apaçi" tarzı kullanımı, hele trafiğe açık yolda 200km/hr denemeleri yanlış. Türkiye'nin gerçeği bu. Talep bu olduğu için sunum da bu.Yanlışın yanında tam teçhizat kullanım, ürün tanıtımı, herkesin anladığı seviyede bilgi vermesi iyi yanları.Halkımızın bilgi ve eğitim seviyesi düşük, motosiklet kullanıcılarının çoğu bilgisiz ve düşüncesiz.Asgari düzeyde de olsa bir bilinç aşılıyor,seviyeyi yukarı çekse ulaşabildiği kesim azalacak. Beğenmeyen arkadaşlar NTV deki motosiklet programını takip edebilir. AEA tartışılmaz ve eleştirilmez diye bir kural yok, çeşitli yollarla kendisine ulaşıp eleştirilerinizi iletebilirsiniz. Ulaşılmaz bir adam değil, sizin bizim gibi sıradan yurdum insanı.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)