Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bu AEA kimdir arkadaş ? Ana sayfada 4 tane konusu var adamın ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz olayı anlamamıssınız . adam çöp gömelim diye birsey demiyorum.

adamı okadar buyutuyorsunuzki kendni birsyeler sanıyor diyorum. cekmek yada cekmemek olayı değil ben motora bindiğim zaman o adam varmııydı bilgim yok . ben ondan görüpte motora binmedim . yani olay su

adam söyle yapın böyle yapın aman ha sunu yapmayın diyor kendileri size yapma dediğini yapıyor.

forumda kasksız birisi motor sürerken video veya foto atsa şeytan taşlar gibi taşlıyorsunuz. bu adamı niye bukadar savunuyorsunuz ?

NEDEN BUKADAR BÜYÜTÜLÜYOR ? dememin nedeni budur . toz konduramamazlık var .

adam kaza yamıs hiç adamla alakası olmayan adamlar söylemi kusurlu böylemi kusurlu muhabbeti yapıp tartısmaya giriyor.

Sizi tınlamayan ve ucuz motor düşmanı adamı bukadar büyüttüğünüz icin soruyorum neyi var bu adamın diye .
    Olay büyütmek toz kondurmamak değil kardeşim, daha iyisini yapan yok, o açıdan sahip çıkıyoruz biraz. Sen daha iyisini yap, emin ol sana da destek çıkarız her türlü.
    Ben motora başladığımda eminim o daha bisiklet sürüyordu belki, ama bana 20 yıl sonra bile bilmediğim, kavrayamadığım bir çok husus anlattı. Bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler, şimdi imkan var, hizmeti sunan var, değeri bilinmeli.
    Ha bazen ben de tavırlarını sinir olmuyor muyum, evet, ama alternatifi yok kardeşim.
    antilop_skul ve fedos bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    logicache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Agility125 Cbr125r Crf250l Nmax155 R25 D250 Xpulse
    başlık buram buram nevroz kokuyor. öfke eleştirinin önüne geçmiş, hatalı olgulardan bahsedip yararlılığa yönelik bir yol gösterme çabasından ziyade haset var, kişiselleştirme var, boş gurur var. önce sinirlenilmiş, sinirlenmeyi haklı gösterecek hata sonradan seçilmiş. özsaygısı kalmamış, kendisiyle bağları hasarlı insanlar başkalarına duyulan haksız sevgiden amma çok rahatsızdırlar. nasıl oluyor da bazıları gerçek bir eleştirel noktadan bir insanın abartıldığını görebilir ve bundan hiçbir rahatsızlık hissetmezken bir başkasına öfke nöbeti geçirttiren bir haldir bu?
    braveguy bunu beğendi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Alıntı logicache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlık buram buram nevroz kokuyor. öfke eleştirinin önüne geçmiş, hatalı olgulardan bahsedip yararlılığa yönelik bir yol gösterme çabasından ziyade haset var, kişiselleştirme var, boş gurur var. önce sinirlenilmiş, sinirlenmeyi haklı gösterecek hata sonradan seçilmiş. özsaygısı kalmamış, kendisiyle bağları hasarlı insanlar başkalarına duyulan haksız sevgiden amma çok rahatsızdırlar. nasıl oluyor da bazıları gerçek bir eleştirel noktadan bir insanın abartıldığını görebilir ve bundan hiçbir rahatsızlık hissetmezken bir başkasına öfke nöbeti geçirttiren bir haldir bu?
    Ya abi sen kitap yaz okumazsam şerefsizim :D
    Archidraw bunu beğendi.

bumbala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alçak gönüllüyse çin malı motor modifiye edenler hakkında nazik yorumlarını duymak isterim
    Modifiyeden kastınız soba borusu olarak eksoz, müzik tesisatı veya Gilette Mach3 gibi yan aylar ise ben olsam ben de nazik yorum yapmam Diğer yandan dün paket servisi yapan bir arkadaşımız YBR'nin jantlarını modifiye edip kırmızıya boyamıştı. Benim çok hoşuma gitti.

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her zaman işini aşkla yapan insanları taktir etmişimdir. Kişisel olarak sevmediğim yanları olabilir ama biz motorla ilgilenenler için gayet yararlı ve hatta keyifli işler ediyo. Kime ne zararı var ki yaptıklarının? Velev ki çok büyütülüyo olsun büyütülsün niye huylanıyoruz ki?

Benim eleştirim özellikle son yıllarda daha ziyade lüks motorlara yönelmesi. Kim biniyo abi bu motorlara 1000 cc 700 cc kaç kişi biniyo bunlara türkiyede? Kaç para bunlar? Kim bu bütçeleri ayırabiliyo? Biz oturup 6-7 bin lirayı bir araya denk getirmeye çalışanlar binlerce kişi oturup saatlerce türkiyede 100 kişinin alıp alabileceği ilgileneceği yeni çıkan 1000 cc motor kaç yapıyomuş kaç beygirmiş abs'si var mı onu izliyoruz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı bumbala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modifiyeden kastınız soba borusu olarak eksoz, müzik tesisatı veya Gilette Mach3 gibi yan aylar ise ben olsam ben de nazik yorum yapmam Diğer yandan dün paket servisi yapan bir arkadaşımız YBR'nin jantlarını modifiye edip kırmızıya boyamıştı. Benim çok hoşuma gitti.
    Hayır ben motorun kendisini modifiye ediyorum. Makine kısmı yani. Orjinal görünen ama roket gibi kalkış yapan bi motor daha çok hoşuma gidiyor.
    logicache ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Arada da motosiklet inceliyor bende ona hasta yim
    Yaw senin teknik bilgin ki inceleme yapiyorsun
    Bu yaptığını herkez yapabilir

western - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 125 Ace
    Ekşisözlük okuyor gibi hissettim kendimi...

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    barkın iyidir hak yemeyin millet..
    fedos bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Beni de motora başlatan insandır kendisi.Sayesinde çok şey öğrendik hakkını teslim etmek lazım.

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    bu sektörde barkın kadar motosiklet inceleyip barkın kadar video çekip yayınlayan, hayatının merkezine motosiklet aşkını oturtmuş başka bir isim söyleyin onu da destekleriz.

evet kendisi tehlikeli motor sürüyor. ama en azından ben normal sürüyorum demiyor. ben tehlikeli sürüyorum ama siz yapmayın diyor.

başka bir kadife elbiseli adam çıkana kadar altın elbiseli adam sektörün 1 numarasıdır.

ha bu arada instagramda zilyon tane apaçi vlogger türedi. onlarda barkını karşılaştırın ne dediğimi anlarsınız.
    EnesBeyter bunu beğendi.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Ornek olsun diye cektigi videolarda, ornek davranislari ve begendigim anlatim tarzi, emegi ve herseyden onemlisi motor kardesligi adina seviyorum. Forever AEA.
    antilop_skul bunu beğendi.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Son 2-3 yılda motosiklete başlayanların çoğu AEA sayesinde güvenli sürüşü ve ekipmanların önemini benimsemiştir. Bunlardan biri olarak sevip sevmemek kişiye göredir ancak yaptığı işte tek, herkesin yapabileceği bir iş değil. Sevin yada sevmeyin saygı duyun sizin yapmadığınız şeyi yapıyor adam.
    antilop_skul bunu beğendi.

yzk2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAG200
    Motosikletimi apachi gibi kullanmamayı ondan çgrendim sayılır adamın diksiyonu hoş

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    adamı zaten kötüleyen yada aşağılayan yok konuuyu saptırmayın yani

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture

Amacım kavga etmek değil.
    Başlık açıyorsun.
    "Bu AEA kimdir arkadaş ? Ana sayfada 4 tane konusu var adamın ??"
    "Tamam kaza ayapmıs gecmiş olsun fakat neden bukadar büyütülüyor bu adam ? "
    "ayakları yapıyor adamı yücelttikce yüceltiyorsunuz "
    "Nedir arkadas bu adamdaki cevher benmi görmüyorum yoksa ?"

Bu cümleleri yazarak adamı kötüleyen yok, aşağılayan yok, konuyu saptırmayın diyorsun.

Bu yazıyı buraya yazarak tansiyonun yükseleceğini anlaman lazım, yok tahmin edemedim dersen bunda artniyetli davrandığını söylerim. Eğer AEA'ı tanımıyorsan, hakkında bilgi istiyorsan "Google AEA " araması yaptığında herif hakkında bütün bilgileri bulabilirsin.
    AEA dediğin adam şu veya bu şekilde motosiklet kültürü oluşturmuş, beğenirsin, beğenmezsin senin görüşün. Ama tepeden bakarak birilerinin sebebiyle birilerini aşağılamak senin haddine değildir. Konuyu saptırmayın dedin ya, sen önce kullandığın kelimeleri doğru ve düzgün seç, tabii artniyetli düşüncelerin varsa istediğin gibi manipüle edebilirsin kelimeleri.

Ayrıca Valentino rossi büyük bir cevher, hadi git bilgilerini seninle paylaşsın, sana yol göstersin, Tabii senin cevherden ne kastettiğini de bilmediğimiz için.
    AWESQME bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Desteklemekle birlikte ciddi elestirdigim de cok oldu. Bilmedigi zaman uydurdugu, yanlis bilgi verdigi cok oldu. Kuralkan olayinda da yanlis yapti bence, bariz haksizdi. Bir de capi spor ve naked motorsikletlerle sinirli. Cruiser ve Off-road bilgisi ve deneyimi cok az. Gel gelelim samimi bir insan bence. Yaptigini daha iyi yapan bilmiyorum. Videolar emek harcanarak hazirlaniyor, belli. Anlatim tarzi cok eglenceli. Iyi Ingilizcesi var. Insallah en kisa zamanda iyilesir, ve katkilarina devam eder. Deger katiyor bence Turk motosikletseverlere...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Altın elbiseli ne ayak

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Insanlar ne hakkinda konusup konusmiyacagini sanami sorcak hirbo. Sen asil kim oluyosunda kimin ne konusmasi gerektige sen karar veriyosun ?

Salvation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olmayan birşeyi olduranı değişik bir fikirle ortaya çıkanı ve başarılı olmak için deli gibi çalışanı sevemiyor bazıları.Antipatik tavırları yok değil mi tabiki var.Ancak yaptığı işe saygım sonsuz.Birisi hakkıyla eleştirecekse ilk önce bu kadar insanın saygısını beğenisini kazanacak bir şeyler yapması lazım gelir.Yoksa gerçektende çekememezlik gibi oluyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)