Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bu AEA kimdir arkadaş ? Ana sayfada 4 tane konusu var adamın ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aea denen arkadası neden bukadar büyütüyorsunuz ?

Tamam kaza ayapmıs gecmiş olsun fakat neden bukadar büyütülüyor bu adam ?

Maslak oto sanayide tsört le kasksız motora bnen adam size burda söyle ekipman takın böyle bilmemne yapın ayakları yapıyor adamı yücelttikce yüceltiyorsunuz sonra . Nedir arkadas bu adamdaki cevher benmi görmüyorum yoksa ?
    Kesinlikle sen görmüyorsun :D Motorsikletle ilgili biraz araştırma yaparsan mutlaka karşına AEA çıkar..Ayrıca insanları hemen yaftalama , tişörtle sanayide sürdü diye adamı çöpe atma. Tanıyan bilir zaten AEA'yı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seven sever, sevmeyen sevmez. Mantıklı di mi. Ha eleştiri yapılır ama yok sanayide kask takmadı ile ile bir yere varılacağını sanmıyorum. Yani adam şeytan olsa sanayide tişörtle kasksız motosiklete bindi deseniz bi şey ifade etmez bana.
    gursus bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece motosiklet konusunda değil, uzun süredir takip eden; beyin gelişimi ve var olan beynin kullanılması konusunda insanları bilinçdışı eğittiğini fark eder. sadece böyle güzel insanlar geleceğe ışık tutar

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Kim bu AEA,
    Kenan Sofuoğlu şişirilmiş bir sporcudur.

Nereye gidiyo bu forum kardeşim.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    şahsen tanışmışlığım yok, ama esnaflardan duyduğum kadarı ile sponsorluk ile bedavacılığı karıştırdığı söyleniyor, ha " nasıl şerit değiştirilir"
    videosu yayınlayıp, ardından olan kaza enteresan bu arada, bir arada habire ROSSO 2 demesine ayar olmuştum, sanki başka lastik yok.
    antilop_skul ve ERROR88 bunu beğendiler.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Kaza yapıp bilmek kaç kaburgası omuru kırık halde hastanede yatarken bile ekipmanın önemini anlatan bi adam AEA, yeterli mi?
    Biraz araştırıp okusaydın veya videolerını izleseydin görürdün kim olduğunu ama konu açmak en kolayı tabi
    https://youtu.be/xofqykB38M0?t=67

msafacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Hiç motosikletle alakası olmayan bir adam olan beni ilk önce youtube kanalına üye yaptıran, ardından bütün videolarını şahsıma tekrar tekrar izlettiren, motosikleti sevmemi sağlayan bir adam AEA
    fedos bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Küçük çapta profesyonel video çekimi, prodüksiyon yapan aynı zamanda motosiklet uzmanı olarak görülen biri. Yaptığı kazalar ve motor sürüşü benim dediğimi yap ama yaptığımı yapma dedirtir
    antilop_skul ve josepth_o6 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şu konuya yorup yaparak üst sıralara çıkmasını sağlamayın Allah aşkına. Bırakın forumun en dibine karanlık tarafına düşsün, orada da yeniden bir " Konuşan meşe " çıkana kadar kalsın.

Alıntı Ms_TunC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim bu AEA,
    Kenan Sofuoğlu şişirilmiş bir sporcudur.

Nereye gidiyo bu forum kardeşim.

Bakınız arkadaşımız konuyu özetlemiş, Barkın Bayoğlu hakkında da Kenan Sofuoğlu hakkında da. Pirim vermeyin bu insanlara lütfen.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    araba ehliyetimi aldıktan 10 yıl sonra beni motosiklet ehliyeti almaya ve motosikleti kullanmaya teşvik eden adam...

Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru daha almadan,
    İzmirden kalkıp 2 günlüğüne İstanbul'a Hondaya eğitime gitmemi,
    Tüm ekipmanlarımı tamamlayıp ertesi hafta gönül rahatlıyla gidip motorumu almamı sağlayan vatandaştır kendileri..
    Haaa ne derse doğrudur ne yapsa kanunundur diye birşeyde yok.
    fedos bunu beğendi.

unobtainable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F 2006 - Honda CBR 600RR 2011
    Kısa ve Öz : On Numara ADAM...

cerkezbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar

Bu AEA kimdir arkadaş ? Ana sayfada 5 (Bununla 6) tane konusu var adamın ??

Bu başlıklar da açılmaya başladı ya.

Motosiklet.net forumu vefat etmiştir. Mefta olmuştur. Buyurun cenaze namazını müteakip, helva yemeye.

kahveisteyen bunu beğendi.
    İçeceğin suda köpek öldürme. Çerkez Atasözü.

AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Mesele başarısı veya bilgisi değil ki, mesele magazin. Öyle ya da böyle ünlü biri ve kaza yaptı. Çok normal bu kadar başlık olması.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    siz olayı anlamamıssınız . adam çöp gömelim diye birsey demiyorum.

adamı okadar buyutuyorsunuzki kendni birsyeler sanıyor diyorum. cekmek yada cekmemek olayı değil ben motora bindiğim zaman o adam varmııydı bilgim yok . ben ondan görüpte motora binmedim . yani olay su

adam söyle yapın böyle yapın aman ha sunu yapmayın diyor kendileri size yapma dediğini yapıyor.

forumda kasksız birisi motor sürerken video veya foto atsa şeytan taşlar gibi taşlıyorsunuz. bu adamı niye bukadar savunuyorsunuz ?

NEDEN BUKADAR BÜYÜTÜLÜYOR ? dememin nedeni budur . toz konduramamazlık var .

adam kaza yamıs hiç adamla alakası olmayan adamlar söylemi kusurlu böylemi kusurlu muhabbeti yapıp tartısmaya giriyor.

Sizi tınlamayan ve ucuz motor düşmanı adamı bukadar büyüttüğünüz icin soruyorum neyi var bu adamın diye .
    ERROR88 bunu beğendi.

bumbala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Bence motosiklet camiasında bu kadar tanınmasına rağmen fazlasıyla alçak gönüllü biri.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Seven de var, yeren de. Herşey bir yana, adamın ciddi emeği var Türkiye motosikletseverlerine. En azından ona saygı duymak lazım. Bakın çoğu videosunda farklı açılardan iki kamera kullanılıp vasat üstü editing yapıyor. Türkiye'de kaç kişi motosikletle ilgili AEA'ya yakın teknik, içerik ve eğlence kalitesinde video yapıyor?
    fedos ve antilop_skul bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haşmet kardeşim konuyu iyi özetlemiş her zaman ki gibi.
    Bilindik bir hikayeyi anlatmayayım ,Bilenler anlayacaktır muhtemelen. Hani Cehennemde kaynayan, Türklerin kazanında, başında zebanisi olmayan hikaye.
    Biz her şeyi duygusal açıdan görüp değerlendirdiğimiz için ayarı hep fazla kaçırıyoruz. Yenilgide- galibiyette ,sevinçte ve üzüntüde hep doruklarda ya da çukurlardayız.AEA nın yaptığı bence müthiş bi şey .Bir çok kişiye bu aşkı bulaştırdı. Hepimizin ufkunu açtı.Şu anda onun gibi bir çok arkadaşımız videolar çekip yayınlıyor. Bunu yaparken de hep halkın dilinden konuşuyor.Ayarı iyi tutturdu. Bir kerre daha bu vesile ile Geçmiş olsun diyorum .

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seven de var, yeren de. Herşey bir yana, adamın ciddi emeği var Türkiye motosikletseverlerine. En azından ona saygı duymak lazım. Bakın çoğu videosunda farklı açılardan iki kamera kullanılıp vasat üstü editing yapıyor. Türkiye'de kaç kişi motosikletle ilgili AEA'ya yakın teknik, içerik ve eğlence kalitesinde video yapıyor?
    antilop_skul bunu beğendi.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz olayı anlamamıssınız . adam çöp gömelim diye birsey demiyorum.

adamı okadar buyutuyorsunuzki kendni birsyeler sanıyor diyorum. cekmek yada cekmemek olayı değil ben motora bindiğim zaman o adam varmııydı bilgim yok . ben ondan görüpte motora binmedim . yani olay su

adam söyle yapın böyle yapın aman ha sunu yapmayın diyor kendileri size yapma dediğini yapıyor.

forumda kasksız birisi motor sürerken video veya foto atsa şeytan taşlar gibi taşlıyorsunuz. bu adamı niye bukadar savunuyorsunuz ?

NEDEN BUKADAR BÜYÜTÜLÜYOR ? dememin nedeni budur . toz konduramamazlık var .

adam kaza yamıs hiç adamla alakası olmayan adamlar söylemi kusurlu böylemi kusurlu muhabbeti yapıp tartısmaya giriyor.

Sizi tınlamayan ve ucuz motor düşmanı adamı bukadar büyüttüğünüz icin soruyorum neyi var bu adamın diye .
    Yahu adam sırf ufak bi dönüş yaparken kask takmadı diye mi yerilmesi gerek? Adamın normalde nasıl sürdüğüün herkes biliyor zaten.Ayrıca onun kask takıp takmamasından bizene?Dediğini yap yaptığını yapma bu kadar basit

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı bumbala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence motosiklet camiasında bu kadar tanınmasına rağmen fazlasıyla alçak gönüllü biri.
    Alçak gönüllüyse çin malı motor modifiye edenler hakkında nazik yorumlarını duymak isterim
    antilop_skul bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)