Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MSR diye bi marka duydunuz mu

Motovento
    REKLAM ALANI

500 bin nufuslu sehirde en kaliteli kask MSR buldum LS2 bile yok.. Bulamazsin dediler burda ki dogru soyluyorlar bulamam. El mahkum MSR marka kask alacagim fiyatina 160 dedi ceneden acilir mat siyah bi kask. XL olani bile kafamk sikiyor ama bu kaliteli oldugu icin boyle cin mallari gibi sallanmamasi icin dedi satmak icin mi dedi bilmiyorumda deger mi 160 lira vermeye?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Hangi ildesiniz?

İnternetten istediğin kaskı sipariş verebilirsin. şehirde 3 5 motorcunun anlaşıp sattığı markadan almak zorunda deilsin. Tekerinize taş değmesin. MSR'yide ilk kez duyuyuorum.

AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Adam WhatsApp gibi kullanıyor forumu helal olsun
    YGMRLRKRL ve musclegent bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kararsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 bin nufuslu sehirde en kaliteli kask MSR buldum LS2 bile yok.. Bulamazsin dediler burda ki dogru soyluyorlar bulamam. El mahkum MSR marka kask alacagim fiyatina 160 dedi ceneden acilir mat siyah bi kask. XL olani bile kafamk sikiyor ama bu kaliteli oldugu icin boyle cin mallari gibi sallanmamasi icin dedi satmak icin mi dedi bilmiyorumda deger mi 160 lira vermeye?
    Economic commission for europe onayı almış modelleri vardır. Composite yüzey kullanıyorlar kaskların da havalandırma sistemleri yetersiz ve iç doku kalitesi düşük, vizörleri iç ve dış yapı ile aynı kalitede, genel ağırlıkları 1500kg üstü. Güvenliği, rahatlığı, görüş kalitesini ve ağırlığı önemsemeyen bisiklet kullanıcıları için bir seçenek olabilir.

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Alıntı AsirMahfi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam WhatsApp gibi kullanıyor forumu helal olsun
    Güldürdün abi 👍

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    İnternetten alabilirsin, biraz araştır bedeni uymadığında sorunsuz değişim yapan firmalar var

Arkadaslar ne yapabilirim kasksiz gerziyorum sapka takiyorum zaten bi sorun olur mu pazar gunu adanaya gidecegim acik biyer olursa alirim radardan ceza yer miyim kasksizliktan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar ne yapabilirim kasksiz gerziyorum sapka takiyorum zaten bi sorun olur mu pazar gunu adanaya gidecegim acik biyer olursa alirim radardan ceza yer miyim kasksizliktan

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Huni takarsan eğer ceza yemezsin. Ceza yemek bir kenara yiyeceğin şey çok daha büyük olabilir, kasksız gezme. 200TL kadar LS2 bir kaskını al kendine. Kaskı koluna takma, alırken tarihine bak ve yeni üretilmiş bir kaskı al aynı zaman da kaskını taktıktan sonra da çene bağlantılarını muhakkak kapa.

Sen kask takma lütfen.

Madem herkes bir şeyleri eleştiriyor biz de ucu açık bir yorum bırakalım değil mi? Boş insan çok bu forumda.

İnternetten kask alınabilir, bu arada konuyla alakası olan bir yorum da bırakmış olalım.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Kardeş foruma yazdığına göre internet kullanmayı biliyorsun. Google'dan arayıp bir kask sipariş etsen ertesi gün elinde olurdu yahu.
    musclegent bunu beğendi.

rx3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eylülun 4 ünden itibaren 8. Konu açısın olmuş hocam istikrarlı gidiyorsun bence

Kask için arkadaşlar solemis zaten söylenmesi gerekenleri .Internetten almanı tavsiye ederim .Güvenilir çok yer var .

musclegent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda konu arama özrün mü var arkadaşım senin 1000lerce konu açıldı kaskla ilgili kafana esip neden konu kirliliği yapıyosun
    Alın bunu burdan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)