Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beyler Bajaj Discover 125st ile cb125 ace arasında kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motoru alma amacım başlangıç olacak. İlk motorum olacak. Genellikle sokak aralarında dolaşırım arada bi caddeye çıkarım. Bana şekil değil dayanıklılık motoru lazım. Bu ikisinden hangisi daha dayanıklı ve güvenilir olacaktır sizce ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan Tay100, Honda CBF150
    Honda cb125 ace.
    viper17 bunu beğendi.

Motosikleti
    125 Mh Drift
    Tip olarak şahsi görüşüm Bajaj daha iyi , güç olarak zaten Bajaj 13 hp lik gücüyle honda 125 cb aceden çok daha performanslı olucaktır. İlla ikisinden biri diyorsan bajaj discover 125 st

Alıntı özgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tip olarak şahsi görüşüm Bajaj daha iyi , güç olarak zaten Bajaj 13 hp lik gücüyle honda 125 cb aceden çok daha performanslı olucaktır. İlla ikisinden biri diyorsan bajaj discover 125 st
    Reyiz A1 ehliyetle 125mh drift sürülmez diyolar doğrumudur ?

dün bindim, 13hp he evet ama gitmiyor alet, 3vites gazla yokuşu anca 50 ile çıkabildim..

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Honda al kardeşim
    Bajaj A sakın bulaşma

msafacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Honda cb 125 ace'in eksileri yakıt göstergesi yok. ön fren kampana. dört vites. artıları honda güvencesi ve servis kalitesi. discover yakıt göstergesi var. ön fren disk. beş vites. eksileri hondaya göre servis olabilir. (tabi şehrinizdeki servisi araştırmak gerek) fiyat olarak iki motorda ruhsatla 5000'e yaklaşacaktır. çok klişe olacak ama ikinci el temizinden ybr 125 ya da cbf 150 de alternatif olarak düşünülebilir :D

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bajaj al derim, tip olucak arkadaş. bindiğin şeye motosiklet diyebilmen lazım.

piyasaya yeni atıldığı halde bu kadar çok tutulmasının sebebi ney acaba? demek ki seviliyor. bende hint malı tvs apache aldım.

yaklaşık 5 ay kadar plan yaptım ve hep cbf150 düşündüm, rüyamda bile kullandım ama para denkleşince son 1 ay gittim apache aldım memnunum.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    125 lik alma hacım...
    aynı paraya efendi bir adamdan TVS Apache al... tip desen var... sağlamlık desen var... honda ace genç adama yakışmaz bence... bajaj da malum sıkınılar yığılı...

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün bindim, 13hp he evet ama gitmiyor alet, 3vites gazla yokuşu anca 50 ile çıkabildim..
    Nasıl bir yokuş hocam bu. Zaten bu motorun yokuşu iyi diyorlar.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    İlk motorunuz olacağı için mutlaka sıfır alın, ikinci el bir motosiklet almak yerine. Rodajdı vs. derken alışa alışa kullanırsınız, öğrenirsiniz.

Ehliyet sıkıntınız yoksa, A1, A2, doğrudan 150'lik bir Kuba CR1 ile de başlayabilirsiniz.

Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.

Performansını fiyatına göre kıyaslayacak olursak:

Süper.

Tavsiye ederim.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200NS
    ilk motorun Aceydi sonra Bajaj aldık şu an ybr var Acenin o mistik havasını hiçbiri vermiyor Dünyanın en iyi motosikletidir Ace alınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)