Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sepet takmak farz mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pusalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese hayırlı sabahlar,Son zamanlarda dikkatimi çok çeken ve aynı zamanda kafamı kurcalayan bir konuya değinmek istiyorum.

Motora sepet takılır eyvallah hiç bir lafım yok ama her motorada takmayın be kardeşim.Yolda gördügüm Cbr,r25,Monster larda su sepeti görmek bana ızdırap veriyor valla.Hele bugun bi tane gördüm Mt7 akrapovic egzozlu ama o sepeti görmez olaydım arkasında bütün karizma 0.Bir tek ben mi böyle düsünüyorum arkadaşlar sizde fikirlernizi söyler misiniz ?
    sinan.erkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Eline alıp gezdirmek istemiyorsan kaskı makul bir çözüm ama gidip bimde bir ara satılan 44 liralık plastik çantada almayacaksın, öyle çantalar var ki durdurup fotoğrafını çekersin adamın o kadar yakışıyor. Ama bu bütçe ile alakalı birazda. Çantaya karşı değilim yakışan çanta olduğu sürece.

GkRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rr
    Bagajsızlık nedemek bilirmisin ) ayıp olmasa 600rr a bagliycam o derece ki zamanında cbr250r ye bağlamış biriyim bagaj şart
    antilop_skul bunu beğendi.

efeeryurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 660
    Benim Tenerem var, henüz çanta almadım ancak kask kilidi aldım.. Koyuyorum arka seleye kaskı, bağlıyorum bide.. Ohh miss..

Zaten motor olduğu için avm'lerin önüne kadar çekebiliyorsun yani yoğunluğun fazla olduğu yere.. Dolayısıyla o kalabalıkta kimse kask kilidini kesmekle uğraşmaz..

Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    abi maxi sukuter candır bendekinin altına 2 tane kask koyuyorum, koltuk brandası, yağmurluk seti, ceket koyuyorum. Torpidoya 5 adet poğaça, telefon cüzdan, sigara koyuyorum. Birde arkaya çanta alırsam 2-3 parça eşya korum iş yerinde yatar kalkarım gibime geliyor :D

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Bazılarımız motosikleti keyifli bir ulaşım aracı olarak da kullanıyoruz. Akşam eve dönerken telefon geliyor. 2 ekmek BIM den yoğurtla süt talebi oluyor. Geçerken uğrayıveriyorsun. Elinde poşetle de motosiklet kullanılmaz. 150 cm lik kiliti motosikletin arkaya doluyorsun, emin ol o daha çirkin oluyor. Böyle şeyler keyfe keder, ihtiyaca binaen vs. kişisel ögelerdir. Çirkin bulan motoruna takmaz. Herkes de motosikletin etraftan görünüşünü çok umursamaz. Bazı insanlar işine bakar geçer gider. Bazısı da imajı çok önemser gereği neyse ona göre davranır olur biter. Kendimiz gibi olmayanı gerekçeleri bilmeden eleştirmemek gerek.
    pea bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Sepet dediği topcase, arka çanta mı?
    Benim motosiklette çanta yok.
    Izdırap oluyor, kaskı, montu, eldivenimi, buff ve çantamı elimde gezdirmek. Topcase değil ama yan çanta düşünüyorum.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çanta ihtiyaçtır

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Yahu hocam cbr 250 dediğin makine zaten spor touring. Bu makineye topcase takılmayacakta neye takılacak şu cbryi racing gormekten vazgecin artik. Ayrica orjinal canta demiri ile falan cok sik suruyor topcase. Zevkler ve renkler. Ben r25 e bile takarim valla

Pusalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazılarımız motosikleti keyifli bir ulaşım aracı olarak da kullanıyoruz. Akşam eve dönerken telefon geliyor. 2 ekmek BIM den yoğurtla süt talebi oluyor. Geçerken uğrayıveriyorsun. Elinde poşetle de motosiklet kullanılmaz. 150 cm lik kiliti motosikletin arkaya doluyorsun, emin ol o daha çirkin oluyor. Böyle şeyler keyfe keder, ihtiyaca binaen vs. kişisel ögelerdir. Çirkin bulan motoruna takmaz. Herkes de motosikletin etraftan görünüşünü çok umursamaz. Bazı insanlar işine bakar geçer gider. Bazısı da imajı çok önemser gereği neyse ona göre davranır olur biter. Kendimiz gibi olmayanı gerekçeleri bilmeden eleştirmemek gerek.
    Hocam kimseyi elestirmiyorum zaten kendi fikrimi söylüyorum.Sizinde fikirlerinizi merak ettim.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Sepet dediğine göre sen henüz motorcu olamamışşın ,cin olmadan şeytan olma .

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha bu dediğin motorlara sepet takanı görmedim, umarım da görmem.

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Hani kötü durduğu için takmıyorum ama gerçekten scooterden sonra ciddi eksikliği hissediliyor naked ve supersportta... Sırf o muhabbet için sport touringe geçmeyi düşündüğüm bile oluyor arada.

Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sepet dediğine göre sen henüz motorcu olamamışşın ,cin olmadan şeytan olma .
    Ne alaka adamlar malum lastik kılıfa hücum yeleği diyor sen bu adama çekil kardeş yapma mı diyeceksin garip bir genelleme

Eski motorcu olan babam ki 1969 da başlamış sürmeye o bile sepet der çok takılmamak lazım.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    top case benim içinde hem rahatlık hem ızdırap. uzun yolda 130 km nin üzerine çıkınca motor dans etmeye başlıyor
    SAZMAN bunu beğendi.

efeeryurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 660
    Alıntı oxus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    top case benim içinde hem rahatlık hem ızdırap. uzun yolda 130 km nin üzerine çıkınca motor dans etmeye başlıyor
    Bu sorunu birçok kişiden duydum, o kadar etkiliyor mu ya? Dediğim gibi henüz topcase takmadım tek başına çok yakıştığını düşünmüyorum ama yan çantalar ile yani 3'lü çanta çok iyi duruyor.. Ama topcase'in bu kadar rahatsız ettiğini düşünmüyordum, şaşırdım..

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Keske kawasaki z750 motosikletim olsa da şu videodaki çantadan taksam https://www.youtube.com/watch?v=itAyeuPnLWA

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Topcase dedinde aklıma eski motorum geldi. Mendil verirmisin ağlayacağımda

Çanta takmayalım da o çanta olmadan 1 paket tuz taşınmıyor. Onu ne yapacağız?

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Özellikle touring ve enduro motorlara ben çantaları çok yakıştırıyorum.Çantanın olmaması zaten büyük eziyet olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)