Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sepet takmak farz mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet zaten başlıca zevk için binilen bi makine. Görüntü için takmayan veya rahatlık için takan kendi bilir

Büyüklerinden 46lt taktım 2kask alıyor ama o bile bazen yetmediği oluyor. 2 kişi oldumu kaskı montu dizliği vsvs elde taşıyosun birazını mecburen, hele ki topcasesiz gezmeyi hiç düşünemiyorum
    Ciddi ciddi her motordan indiginizde dizliginize kadar cikarip sonra geri gelip baştan mı giyiniyorsunuz? Bu benim için eziyet olurdu heralde. Ben ilk etapta sadece kaskimi ve eldivenimi cikarir montun fermuarini acarim gecip biyeri oturuncada mont ve sirtligi cikarir koyarim dizligimi hic cikartmadim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi ciddi her motordan indiginizde dizliginize kadar cikarip sonra geri gelip baştan mı giyiniyorsunuz? Bu benim için eziyet olurdu heralde. Ben ilk etapta sadece kaskimi ve eldivenimi cikarir montun fermuarini acarim gecip biyeri oturuncada mont ve sirtligi cikarir koyarim dizligimi hic cikartmadim :D
    Dizlik tamam da atletle bile terlediğimiz ağustos sıcağında montla sokakta gezmek pek zevkli olmuyo

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizlik tamam da atletle bile terlediğimiz ağustos sıcağında montla sokakta gezmek pek zevkli olmuyo
    Ben gezmedigimden sıkıntı olmuyor demek. Motoru izleyebilecegim kadar yakinima koyup, sonra gecip oturabilecegim acik hava yerlere girerim daha cok, elimde tasimaya gerek olmuyor. :D Motoru biyerde birakip dolanmaya gitmem eger yurume dolascaksam motoru almiyorum zaten.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Korumalı pantolon alın dizlik sökme takma derdinden kurtulun hem toto tarafıda kevlar hem yan cplerin ordada koruma var

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)