Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kendinizi ne zannediyorsunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Aptal aptal konular acilirsa, ki aciliyor ornek demeyin abartisiz 100 tane linklerim buraya , insanlarin tepki vermesi normal.

En onemliside konu sacma olmasa bile o kadar cok yazilmis, sayfalar dolusu yorum var, hatta videolari testleri var adam hala soruyor, arama butonuna basmiyor, bulamiyorum diyor cunku useniyor, okuma arastirma aliskanligimiz yok, hazir hop hemen gelsin , kimse kimseye cevap vermek zorunda degil heleki defalarca acilmis konularda. Burasi koy kahvesi degil, her onune gelen selam verip soru soramaz, once arastirir inceler, sonra eksik kisimlari cikarir varsa, usulune uygun bicimde sorarsin, o kadar sacma konular ve sorular var ki sitenin sahibi olsam mubaglagsiz uyelerin %80. ip bam atarim,boyle rezalet olamaz, ergen, apaci, cahil, coluk cocuk takimi oldu bu site. Her gelen pat bir soru, oyle konular,, sorular var ki hani gormektrn utanirsiniz ya,ben okumaktan utaniyorum.
    computeus ve Osm@n bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genel olarak haklı olduğunu düşünmeyen yoktur bence ama;
    Cbf'mi ybr'mi?
    500 tl ya hangi kask?
    Abs gerekli mi?
    Hangi yağ?
    Pirelli mi metzeller mi?
    150cc ile uzun yol yapılır mı?
    Bak bunlar aklıma bir çırpıda gelen, hemen hemen her gün açılan konulardan bazıları.
    Bunların on binlerce cevabı var forumda, 10 larca video var.

Bu tip başlıklar açanların bir kısmı bir daha foruma girip okumuyor bile.

Ben ilk üyeliğimi aldım bu tarz bir konuyu merak ettiğim için 2008 civarıydı baktım bir sürü alakalı başlık ve cevap var. Onları okurken log in olma gereği duymadım. Yıllarca forumu sadece okudum, öyle ki aldığım nick'i unuttum. Ama şimdiye kadar hemen hemen bütün motosiklet ile ilgili sorularıma cevap buldum.
    Yıllar sonra yeni motosiklet alacağım zaman tekrar foruma girmeye başladım, üyelik aldım, şimdi zaman geçirmek öğrenmek ve sohbet için giriyorum.

Ama foruma 2 gün girmeyeyim, çok başlık birikiyor ve en az yarısı çöp. Fazla zamanım yoksa arada değerli başlıklar kaynayabiliyor. Yani forum ne kadar çok gereksiz başlık ile dolarsa o kadar çok süzme gerektirir, kimsenin bu kadar vakti olduğunu zannetmiyorum.
    Bu yüzden bu bahsettiğim gibi başlıkların dalga konusu olması çok normal. Aktif moderatorler düzenlemediği sürece de böyle devam eder.

Aynı soruya 10 dk arayla iki ayrı başlık iki ayrı kişi tarafından açıldığını biliyorum. Hemde daha önce de yüz defa açılmış başlık.

Ama tabi ki uniqe başlıklara da bu muameleyi yapmak saygısızlık.
    EmreKocyigit, tinerci ve computeus bunu beğendiler.

blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağrı kardeşimiz siteminde genel olarak haklıdır. Söz konusu konuda " Bir ingiliz konya'ya gelsin, gelmişken Mevlanayı da ziyaret etsin. " cümlesini espri nihayetin de kurduğumu bildirir özürlerimi sunarım.
    Cevabınızı o başlık altında okumuş ve hiç beğenmemiştim. Yukarıdaki öz eleştirinizi çok beğendim.

Sagreto kardeşimize gelince, keşke sizin sorunuza sinirlenen, sorunun özünde ne olduğunu anlamadan aklına geleni (ağzına geleni söylemek gibi) yazanlar da şöyle bir düşünüp "acaba biraz ileri gittik mi?, Kardeşimizi üzmüş olabilir miyiz?" diye kendilerine sorsalar ne iyi olurdu. Fakat bu forumda pek mümkün görünmüyor. Sebebi ise: empati yapmaktan (kendini karşısındakinin yerine koymak)yoksun, sabırsız, tahammülsüz, kendini şakacı sanan ve daha bir sürü olumsuz özellik ekleyebileceğim bu kişilerin karşısındaki kişiye saygı duymadığı için vicdanlarının kapalı olmasından ileri geldiğini düşünüyorum.
    Son olarak, herkesi ciddiye almayın.
    segreto bunu beğendi.

AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı blue4XL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabınızı o başlık altında okumuş ve hiç beğenmemiştim. Yukarıdaki öz eleştirinizi çok beğendim.

Sagreto kardeşimize gelince, keşke sizin sorunuza sinirlenen, sorunun özünde ne olduğunu anlamadan aklına geleni (ağzına geleni söylemek gibi) yazanlar da şöyle bir düşünüp "acaba biraz ileri gittik mi?, Kardeşimizi üzmüş olabilir miyiz?" diye kendilerine sorsalar ne iyi olurdu. Fakat bu forumda pek mümkün görünmüyor. Sebebi ise: empati yapmaktan (kendini karşısındakinin yerine koymak)yoksun, sabırsız, tahammülsüz, kendini şakacı sanan ve daha bir sürü olumsuz özellik ekleyebileceğim bu kişilerin karşısındaki kişiye saygı duymadığı için vicdanlarının kapalı olmasından ileri geldiğini düşünüyorum.
    Son olarak, herkesi ciddiye almayın.
    Özür diledik ya mübarek bizimkini neden görmüyorsun?
    segreto bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    kendimi jimi hendrix sanıyorum. Blueste kral benim...
    Carbondioxid, tinerci ve EmreKocyigit bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Alıntı AsirMahfi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özür diledik ya mübarek bizimkini neden görmüyorsun?
    Arkadaşımıza yazıp, kontrol edip, "cevapla "dedikten ve konuya abone olup, sayfayı yeniledikten sonra özür yazını okumuş olamaz mıyım mübarek?
    Madem özür diledin, seni de tebrik etmek gerekir. Keşke ilk cevabın arkadaşı haşlamak yerine arkadaşımıza verilecek cevapların sübjektif olacağı yönündeki tespitini yazsaydın çok daha iyi olurdu. Sonradan olmuş da olsa bunu da beğendim.
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bunları hiç anlamıyorum.

AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BB King var, üzgünüm.
    Carbondioxid, metinkilic ve DirtyJack bunu beğendiler.

BB King var, üzgünüm.
    Gördüm ve arttırıyorum , Freddie King

3. kim yapıştıracak baalım^^

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    BB King var, üzgünüm.
    BB King amcam olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı blue4XL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben nacizane olarak özürdileme gereksinimi hissettim. Saolsun Çağrı kardeşimde beni rencide etmeyerek özürümü kabul etti, sonuç olarak sitemin de haklı. Bir Dizi diyaloğu olduğu ve konuda Konya olduğu için yazmıştım ama yukarıda yer alan yorumları okumadan yazdığım için maksadı nın dışında yer alır bir hal kazandı veya kazanmasa bile sonuç olarak konuyu açan kişiyi üzme ihtimali baz alınarak bir özürdilemek uygun olacaktı, hiç birimiz hatasız günler geçirmiyoruz elbette bazen bize komik olan aslında komik olmayabiliyor, önemli olan bir özürü yol arkadaşlarımıza fazla görmemek. Özür dilememiz hatalarımızı yok saymayacaktır belki ama bize huzur verir, karşı tarafada affetme şansı.
    segreto bunu beğendi.

Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BB King amcam olur.
    O'da bişeymi yahu , Bob Marley halam oluyor.

Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SRV deyip giderim.
    Stevie hmm ehh olur onuda severik.
    tinerci bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüm ve arttırıyorum , Freddie King

3. kim yapıştıracak baalım^^
    SRV deyip giderim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

O'da bişeymi yahu , Bob Marley halam oluyor.

Stevie hmm ehh olur onuda severik.
    Saçlarından anlamam lazımdı..
    Carbondioxid bunu beğendi.

Hepsi tedavülden kalktı, artık Queen diye bi grup çıkmış Greatest Hits albümlerini dinlediğimden beridir rock'çuyum , yanlız fredie için şöyle böyle diiler, neyse kimsenin özeli beni enterese etmiyor gayrı.

I'want to break free klibi uçuktur emme hojdur. AİDS'ten mefta oldu

Olum yapmayın.
    Ama madem konu açıldı, biraz gerçeklerden bahsedelim. Dark Tranquillity solistinin yarım biramı çalmışlığı var, murat ilkanla sohbet etmişliğim, Metin Türkcan ile beraber Testament izlemişliğim, Marty Friedman tarafından özür dilenmişliğim var.

Onlarca grupla da röportaj yapmışlığım, nasılım?
    tinerci ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Beer yazmayadın eyiidi ,aklıma karpuz kabuğunu düşürdü , bayramdan bu yana Didi ile kesmiştim , yarından tezi yok goldlanayım.

Tecrübeye gelince , seni uzaktan sevmek aşkların en gözeli diyorum.
    hattoi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    O da bir şey mi benim de sahneye çıkıp Testament çalmışlığım var hıh
    hattoi ve Darkfriairs bunu beğendiler.

Beer yazmayadın eyiidi ,aklıma karpuz kabuğunu düşürdü , bayramdan bu yana Didi ile kesmiştim , yarından tezi yok goldlanayım.

Tecrübeye gelince , seni uzaktan sevmek aşkların en gözeli diyorum.
    Kendi aklıma da kurt düşürdüm, hemen yarın akşama Bostanlı sahilde litrelik skol planı yaptım, hanım ok dedi.
    Carbondioxid bunu beğendi.

segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    İlginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. Ben söylemek istediklerimin hepsini söyledim ekstra bi şey söylemeye gerek olduğunu sanmıyorum. Çünkü farklı cümlelerle aynı anlamlara çıkan şeyler söylemiş olurum.
    Eğerki benim bir hatam olduysa birinize karşı ben de özür dilerim.
    Özür dileyen herkezden de teşekkür ederim.
    blue4XL bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Farklı seslere tahammülü olmayan, ileri yaş sendromlu arkadaşlar; size iki çift lafım var.

Öncelikle blues filan hikaye. Bb king'miş, Bob'mış falan geçin bunları. İmkan varsa gothic metalden yürüyün.

Diğer bir husus, üflemeli çalgılardan uzak durun. Yaşla orantılı mandolin, ud türü şeyler tavsiye edebilirim yakışır..

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Ya her şey çözülür de şu TDK olayına girmeden edemeyeceğim. Tamam kimse alim ulema ya da akademisyen değil. Az çok derdinizi de anlatıyorsunuz, "de, ki" gibi ekleri ayrı veya birleşik yazmanız hiç önemli değil. Arkadaş bir sayfa yazıp nokta koymayan var forumda!!! Mesela: " birgün otoyoldan çıktım pekçıkmam ama çıktım yolda gidiyorum dikkatimi bi şey çekti o an başım döndü ayağım kaydı düştüm" ya da "adam ol baban gibi eşşek olma" Hadi olaya bir de burdan bakın.
    Osm@n bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)