Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Marş takılı kalması ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    merhabalar

bu aksam motorun farını değiştireyim dedim her neyse her şeyi hazırladım kapattım ön kafa granajını marşa basıp motoru calıstırayımda farları test edeyim dedim demez olaydım marş motoru takılı kaldı sürekli basıyor anahtarı cıkarmama rağmen dönmeye devam ediyordu ne yapıcagımı şaşırdım akü aklıma geldi kutup başlarını söktüm durdu neyseki

fakat simdi denediğimde anahtarı takmazsam bile akü kutup başını yeniden taktığımda marş basmaya calısıyor sebebi ne olabilir

ustaya gidicem lakin bu şekilde süremem marş motoru yanma ihtimali var gidene kadar

sorunu kökten nasıl çözebilirim

en kötü ihtimal marşı verir vermez marş motoru üzerindeki kabloyu söküp gidicem :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Hocam marş motorunda sıkıntı. Aynısı başıma geldi. Tesisatta bi açık olduğundan başıma gelmisti.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Apache'de ayak marşı yok mu. Marş motorunun kablosunu sök ayaktan çalıştır git. Veya motoru 2. viteste vurdurabilirsin de.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache'de ayak marşı yok mu. Marş motorunun kablosunu sök ayaktan çalıştır git. Veya motoru 2. viteste vurdurabilirsin de.
    vallahi aklıma gelmedi :D unutmuşum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam marş motorunda sıkıntı. Aynısı başıma geldi. Tesisatta bi açık olduğundan başıma gelmisti.
    tesisata baktırayım o zaman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)