Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Kendinizi ne zannediyorsunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncellikle bir konu açılıyorsa örn: Yamaha R25 alınırmı/alıyımmı/elden çıkartması kolay olurmu tarzında konular varsa bunların başlığını google amcaya yazıp önce bu forumda böyle bir konu açılmışmı bakıyoruz, açılmışsa sorularımızı konuya yorum yaparak soruyoruz tekrar tekrar muallak konular açıp kirlilik yapmıyoruz, o yorumları yazanlara tekrar yazdırıp sinirlerini bozdurtmuyorsunuz, modaratörlere konuyu bulup size bak burada var buradan devam edin deyip konuyu kilitletmekle yetkilileri uğraştırmıyorsunuz.

Konyada hava durumunu sormuşsun mesala internet üzerinden araştırmanı yapıyorsun, diğer sorularınla ilgilide yapıyorsun ama aradığını bulamıyorsan konunu açıyorsun.

Şimdi buraya kadar tamamız çoğumuz yapar yapmaz orasını bilemeyiz.

Her gün şunumu alsam bunumu alsam diye konular görmekten sıkılıyor insan, biraz önce ana sayfada http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/169744-a2-ehliyet-kac-cc-motor-surer.html

konuya girmedim bile direk yapıştırdım linki. Şimdi o kadar saçma ki şu konu bana göre tamamen kirliliktir.

A2 ehliyet ile cc motor değil KW Değerinde sürebiliyorsun böyle bir bilgiyi aldın ki merak edip sorma gereği duyuyorsun, önce googleyi açıp bunu yazıyorsun karşına 50 ton bilgi geliyor hatta 35kw'ya kadar sürebilinen yada destekleyen motosiklet tanıtım vidoeları bile var.

Max cbr 500, rc 390 ninja 300 r 25 gibisinden SS'den gittim böyle gider yani araştırmak gerekiyor başta.

Bundan 3-5 ay önce bunu ben belirttim diyelim. Şimdi tekar aynı konuyu gördüm söyledimn, 3-5 ay sonra yine aynı konu ee hep aynı şeyleri anlatmak zorunda değiliz ki, bir noktadan sonra sinirlenip ya güzel kardeşim aç bir araştır diye agresifleşebiliriz.

Ama bu tavır konudan ve içeriğinden içeriğine değişiklik göstermekte. Senin konuna böyle bişi diyemeyiz çünkü daha önce açılmışa benzer bir konu değil kanımca.

Ama şu kaskımı alıyım, r25 ile mt 25 arasında kaldım hangisi adam daha nakedmi ssmi bilmiyor bize geliyor boş muhabbet işte bunlara kızıp gürleyebiliriz.

Böyle gider işte iyi akşamlar
    EmreKocyigit ve computeus bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı blue4XL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsterse 50 tane aynı başlıkta konu açsın.Size ne? Forumun editörü yada bekçisi siz misiniz? Cevaplamamakyada o konuları hiç okumamak gibi bir keyfiyetiniz varken niye canınızı sıkıyorsunuz, niye gerilip insanları da geriyorsunuz? Gerilmeyin, kimseye de bir şey söylemeyin. O konuyu açan kişi de kimsenin ilgisini çekmediğini görürse vazgeçer zaten. Her beğenmediğiniz başlığı alaşağı etmek zorunda değilsiniz ki. Şimdi bu konunun devamı(2 ve 3'ncü sayfadan sonra özellikle) abuk subuk videolarla, kişisel mesajlarla sulandı. Sulandıranlar çok mu mutlular? Eminim ki mutlular, hepsi birden saçma sapan videoları koyup akıllarınca dalga geçiyorlar, biribilerinin yaptıklarını beğeniyorlar ama foruma en büyük zararı veriyorlar ama farkında değiller. Ayrıca, kendileri hakkında okuyanlara fikir de veriyorlar. Yarın başka bir konuda olur da, bozuk saatin günde 2 kez doğruyu göstermesi gibi bir tane bile doğru cevap yazsalar, onu da kimse kâle almaz. Yazık..
    Ben mutlu oluyom. Sanane benim mutluluğumdan yazma, cevap hakkı doğmasın. Demek ki neeymiiş konu açanlara da bizim cevap hakkımız doğuyormuş. Sanane demişmiydim?

blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben mutlu oluyom. Sanane benim mutluluğumdan yazma, cevap hakkı doğmasın. Demek ki neeymiiş konu açanlara da bizim cevap hakkımız doğuyormuş. Sanane demişmiydim?
    1) Sen niye üzerine alındın? Cevap sana yazılmamıştı.
    2) "Biz" derken siz kimsiniz?
    3) Kendi yazdığını bile okuyamayacak kadar bilinçsiz olduğun, cevabını başında ve sonundan anlaşılıyor. Ne diyeyim, kendini komik sanmaya devam et.

1) Sen niye üzerine alındın? Cevap sana yazılmamıştı.
    2) "Biz" derken siz kimsiniz?
    3) Kendi yazdığını bile okuyamayacak kadar bilinçsiz olduğun, cevabını başında ve sonundan anlaşılıyor. Ne diyeyim, kendini komik sanmaya devam et.
    Öyle madde madde yazınca çok havalı oluyor bunada öyle cevap versene çok pis laf yemiş gibi hissettim :D

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    İsterse 50 tane aynı başlıkta konu açsın.Size ne? Forumun editörü yada bekçisi siz misiniz? Cevaplamamakyada o konuları hiç okumamak gibi bir keyfiyetiniz varken niye canınızı sıkıyorsunuz, niye gerilip insanları da geriyorsunuz? Gerilmeyin, kimseye de bir şey söylemeyin. O konuyu açan kişi de kimsenin ilgisini çekmediğini görürse vazgeçer zaten. Her beğenmediğiniz başlığı alaşağı etmek zorunda değilsiniz ki. Şimdi bu konunun devamı(2 ve 3'ncü sayfadan sonra özellikle) abuk subuk videolarla, kişisel mesajlarla sulandı. Sulandıranlar çok mu mutlular? Eminim ki mutlular, hepsi birden saçma sapan videoları koyup akıllarınca dalga geçiyorlar, biribilerinin yaptıklarını beğeniyorlar ama foruma en büyük zararı veriyorlar ama farkında değiller. Ayrıca, kendileri hakkında okuyanlara fikir de veriyorlar. Yarın başka bir konuda olur da, bozuk saatin günde 2 kez doğruyu göstermesi gibi bir tane bile doğru cevap yazsalar, onu da kimse kâle almaz. Yazık..
    Çok mutluyum hele birde üzerine bergomatlı didimi yudumluyorum

5 senelik üyelik mevcut ve önceside bir 5 sene hep atıma binmeyi ve kırbaclamayı hayal ettim ve sorularıma cevap aradım şimdi bak bakalım hiç konu açmışmıyım gördüğünde sana hediyem olsun veya bundan siyene

[IMG][/IMG]
    EmreKocyigit bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Aha, Sazan 2 de geldi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz konuyu aktif tutup bir yandan muhabbet ederken, konu da çoktan söylenecek söz bitmişti. Biz o videoları atmasak konuşmasak o saçma sapan başlıklar yüzünden böyle önemli konu daha az kişiye ulaşacaktı.

Şimdi sana açıklama yapmak gerekir, biz dediğim, kasmadan yaşayan, hayatta her şeye kızgın suratla bakmayıp, etrafının enerjisini sömürmeyenler.
    EmreKocyigit bunu beğendi.

Adam 2 yıldır üye mesaj sayısı 80 konu sayısı 20. Forumda ne olup bittiğinden, forum ahalisinin huzurunun ne alemde olduğundan, ne gibi bakterilerin forumda türediğinden bir haberken burda insanları eleştürüür allahım çıldırıyorum :D

İsterse 50 tane aynı başlıkta konu açsın.Size ne?
    Şuraya cevap vermek istiyorum diğerlerini okumadım gerek duymadım şu cumlenden sonra. Öncelikle güzel kardeşim, forumların belli başlı kuralları vardır. Bu kuralları öğrenmek için ya ceza/uyarı kısmınızın kabarık olması lazım yada benim gibi yıllarca modaratörlük yapmış olmanız gerekmekte aksi halde böyle saçma cumlelerinize yıllar sonra utanabilirsiniz.

Birden fazla aynı konu açılması muallak konu açımına girer ve aynı yada benzeri konu açılması yasaktır. En eski olan konu linki alınır muallak konuya girilip yapıştırır yetkili modaratörümüz, konuya buradan yorum yazarak devam edin der ve yeni konuyu kilitler.

Muallak konu açmadan sözlu uyarısınıda o konuda yapmış olur devam ettiğiniz taktirde uyarı/ceza olaraktan size gerekli bildirimi yaparlar.

İsteyen aynı konudan istediği kadar AÇAMAZ burası babanızın evi değil. Ne 50 tane konu açıp bizleri sinir etmeye hakkınız var nede 50 tane konu açıp modaratörleri yormaya cahilliğinizi insanlara sergileyerek bilmediğiniz ve yanlış yolda olmanıza rağmen doğuru yoldaymış gibi göstermeye hakkınız YOKTUR.

Yapmaya çalışırsanızda alırsınız ceza puanlarınızı birikince şutlanırsınız artık 1 haftamı 1 yılmı o forumun cezai sistemine kalmış bir durumdur.

1 Konu altında tüm bilgiler toplanır, bir üye gelir o konuya girer baştan sona okur tüm bilgiyi alır ve böylece konular hit ve mesaj kazanır.

Bilmediği anlamadığı şeyi o konudan sorup dile getiri cevabını alır ve gelicek 3 cü üyeninde aynı sorunu varsa o mesajı görür bilgilenir sorma gereği duymaz yada sizin gibi 50 tane konu açıp bizi delirtmez ortalığı kirletmez, o 3 cü üyeninde başka sormak istediğini sorup cevabını alır 4 cü üye gelir faydalanır ve bu döngü böyle devam eder konuların amacı budur.

Siz burayı forum değil canlı destek olarak gördüğünüzden afedersiniz şeyinize takmadığınız için sanki yemeksepeti canlı destek hattından pizza soruyormuşcasına her şey için tek tek konu açarsanız bu iş böyle yürümez.

Adamın aklında 3 tane soru vardır 1 konuyu okuyarak öğreneceği yerde 50 tane konuyu sabahtan akşama tek tek kontrol edecek hali yok.

Akşam akşam nelerle uğraşıyoruz ya...
    EmreKocyigit ve Osm@n bunu beğendiler.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hasbelkader birkaç makas üst üste atıp ölmeden eve varıp kaskı çıkarınca kendimi Batman sanıyorum.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz konuyu aktif tutup bir yandan muhabbet ederken, konu da çoktan söylenecek söz bitmişti. Biz o videoları atmasak konuşmasak o saçma sapan başlıklar yüzünden böyle önemli konu daha az kişiye ulaşacaktı.

Şimdi sana açıklama yapmak gerekir, biz dediğim, kasmadan yaşayan, hayatta her şeye kızgın suratla bakmayıp, etrafının enerjisini sömürmeyenler.
    Biz derken isim versen birader, yüzeysel konuşmasan diyorum. Videolarını izleyenler senin gibiler zaten ondan şüphe yok. Merak ettim, hedefine ulaştınız mı bari? Yani bu konunun devamında o videoları koyup böylesine önemli bir konuyu daha çok kişiye ulaştırabildiniz mi? Başarınızı nasıl ölçtünüz?

İsterse 50 tane aynı başlıkta konu açsın.Size ne? Forumun editörü yada bekçisi siz misiniz? Ne demek sizene, forumun sahibi benim , bana aid, adminde , modlarda bana çalışıyor.

Cevaplamamakyada o konuları hiç okumamak gibi bir keyfiyetiniz varken niye canınızı sıkıyorsunuz, niye gerilip insanları da geriyorsunuz?

Forumun yeni konularında , değersiz defalarca açılmış konular görmek, artık midemi bulandırıyor, tabiri caizse hakkı ile açılmış konular geriye düşüyor, tartışma yapan kişilerin sağ tık yapıp açtığı konulara yaptığı katkılara göz atmak , not vermek için yetiyor, sizde deneyin.

Her beğenmediğiniz başlığı alaşağı etmek zorunda değilsiniz ki. Şimdi bu konunun devamı(2 ve 3'ncü sayfadan sonra özellikle) abuk subuk videolarla, kişisel mesajlarla sulandı. Sulandıranlar çok mu mutlular? Eminim ki mutlular, hepsi birden saçma sapan videoları koyup akıllarınca dalga geçiyorlar, biribilerinin yaptıklarını beğeniyorlar ama foruma en büyük zararı veriyorlar ama farkında değiller.

Üzüm üzüme baka baka kararıyor diyelim, nükteden anlayan varsa tabii.

Ayrıca, kendileri hakkında okuyanlara fikir de veriyorlar. Yarın başka bir konuda olur da, bozuk saatin günde 2 kez doğruyu göstermesi gibi bir tane bile doğru cevap yazsalar, onu da kimse kâle almaz. Yazık..

Formül yukarıda verildi, üye sağ tık, neymiş değilmiş fikir verir sanırım.

Son olarak, şu forum nadide bi platform, burada fakiri fukarası, eliti, orta direği, eğitimlisi hocası ve tüm skaladan arketipler mevcut, burayı güzel yapanda bu.
    ,
    Belkide en güzel yanı ; Forumda eskilik yenilik tertipçilik, rütbe/kıdem yok, kimsede bişeyleri kanıtlamak için yazmıyor.

Dayatma kabul edilemez, usanç derseniz başta bendeniz kusacak kıvamdayım, üe olupta sevdiğim sahiplendiğim tek forum/yer yer oldu burası, üyelerin yüzde 99'u hazz etmezler bendenizden, buna rağmen bişey biliyor isem geçmişte sataşma olsada yazarım elden geldikçe.

5 senedir hararetli tartışsamda, engellemedim, buna gerekte yok.

Madem bi konuya bukadar dikkat çekildi, bendenizde şuraya iliştireyim 2016 yılı üyelerinden nedense! hazz edemiyorum, astrolojik olsa gerek

Hörmetler.

Motosikleti
    Biz derken isim versen birader, yüzeysel konuşmasan diyorum. Videolarını izleyenler senin gibiler zaten ondan şüphe yok. Merak ettim, hedefine ulaştınız mı bari? Yani bu konunun devamında o videoları koyup böylesine önemli bir konuyu daha çok kişiye ulaştırabildiniz mi? Başarınızı nasıl ölçtünüz?
    hattoi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ssCi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuraya cevap vermek istiyorum diğerlerini okumadım gerek duymadım şu cumlenden sonra.
    Bu cümleyi okuduktan sonra ben de seninkileri okumadım. Boşuna kendini yormuşsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sazan 2 diyorum, üzerine alınıp kızıyorsun. Soruyu sana sormadım ki. Sen yine üzerine alınıp, bir de aklınca beni tehdit edip mesaj vermeye çalışmışsın. Olmadı ki.. Arkadaşının ağzı dili yok mu? Cevap veremeyecek kadar kapasitesi yok mu? Çok ayıp. Sizin birbirinize de saygınız yokmuş. Tüh!

Motosikleti
    Bu cümleyi okuduktan sonra ben de seninkileri okumadım. Boşuna kendini yormuşsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Sazan 2 diyorum, üzerine alınıp kızıyorsun. Soruyu sana sormadım ki. Sen yine üzerine alınıp, bir de aklınca beni tehdit edip mesaj vermeye çalışmışsın. Olmadı ki.. Arkadaşının ağzı dili yok mu? Cevap veremeyecek kadar kapasitesi yok mu? Çok ayıp. Sizin birbirinize de saygınız yokmuş. Tüh!
    Yok alınmadım balık çok severim ondan ötürü bide ortam gergin ya he işte ondan resimli anlatım şey etim

Ben tehtit sıkıştırma zor kulanma alet edevat çoğalma gibi her türlü şeye karşıyım he sadece bilek güreşi seviyim

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsterse 50 tane aynı başlıkta konu açsın.Size ne? Forumun editörü yada bekçisi siz misiniz? Ne demek sizene, forumun sahibi benim , bana aid, adminde , modlarda bana çalışıyor.

Cevaplamamakyada o konuları hiç okumamak gibi bir keyfiyetiniz varken niye canınızı sıkıyorsunuz, niye gerilip insanları da geriyorsunuz?

Forumun yeni konularında , değersiz defalarca açılmış konular görmek, artık midemi bulandırıyor, tabiri caizse hakkı ile açılmış konular geriye düşüyor, tartışma yapan kişilerin sağ tık yapıp açtığı konulara yaptığı katkılara göz atmak , not vermek için yetiyor, sizde deneyin.

Her beğenmediğiniz başlığı alaşağı etmek zorunda değilsiniz ki. Şimdi bu konunun devamı(2 ve 3'ncü sayfadan sonra özellikle) abuk subuk videolarla, kişisel mesajlarla sulandı. Sulandıranlar çok mu mutlular? Eminim ki mutlular, hepsi birden saçma sapan videoları koyup akıllarınca dalga geçiyorlar, biribilerinin yaptıklarını beğeniyorlar ama foruma en büyük zararı veriyorlar ama farkında değiller.

Ayrıca, kendileri hakkında okuyanlara fikir de veriyorlar. Yarın başka bir konuda olur da, bozuk saatin günde 2 kez doğruyu göstermesi gibi bir tane bile doğru cevap yazsalar, onu da kimse kâle almaz. Yazık..

Son olarak, şu forum nadide bi platform, burada fakiri fukarası, eliti, orta direği, eğitimlisi hocası ve tüm skaladan arketipler mevcut, burayı güzel yapanda bu.
    ,
    Belkide en güzel yanı ; Forumda eskilik yenilik tertipçilik, rütbe/kıdem yok, kimsede bişeyleri kanıtlamak için yazmıyor.

Dayatma kabul edilemez, usanç derseniz başta bendeniz kusacak kıvamdayım, üe olupta sevdiğim sahiplendiğim tek forum/yer yer oldu burası, üyelerin yüzde 99'u hazz etmezler bendenizden, buna rağmen bişey biliyor isem geçmişte sataşma olsada yazarım elden geldikçe.

Madem bi konuya bukadar dikkat çekildi, bendenizde şuraya iliştireyim 2016 yılı üyelerinden nedense! hazz edemiyorum, astrolojik olsa gerek

Hörmetler.
    Parti kur oy verelim, ülke kur vatandaşın olalım, dava başlat yoldaşın olalım, yak de yakalım, öl de ölü taklidi yapalım. Meteorolojik olarak seni seviyorum reis.

Motosikleti
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster

,

Hörmetler.
    Seni sevmiyen didisiz kalsın emi

Efkar bastı bergomatlı dolduram gelem

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parti kur oy verelim, ülke kur vatandaşın olalım, dava başlat yoldaşın olalım, yak de yakalım, öl de ölü taklidi yapalım. Meteorolojik olarak seni seviyorum reis.
    Kendimden başka kimseyi sevmiyor ve düşünmüyorum bile, yanlış yoldasın genco geç olmadan dön

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni sevmiyen didisiz kalsın emi
    Didi'siz hayat düşünülemez, kimseyi Didi bergamot'tan ayıramam gönahtır vebaldir, gerekirse forumdan ayrılırım

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    hahaha. bu boş konuşanlara sadece gülebiliyorum. forumu çöplüğe çevirdiler.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    pulsar 200NS
    Tek elin parmakları bir olmuyor, o kadar karaktersizler var ki, bu platformdan bile milletle sidik yarıştırıyorlar. Defalarca gördüm rastladım. Her ortamda bu karaktersizlerden bulabilirsiniz. Motorunu küçümserler, seni küçümserler, kendileri 30 bin liralık motorlara binerler fakat paralarının ilk hanesi kadar bile adam değiller, (3 kuruşluk adam) O yüzden fazla münakaşaya girmiyorum, sensin sensin deyip geçiyorum. Çok kafamı bozarsa engelliyorum, bir daha görmüyorum.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)