Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

audio jack girişli aksiyon kamerası yok mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

ses kaydını başka bir şeye alıp senk etmek gerçekten çok zor iş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Actioncamlerin usb girislerine takilan 3.5 mm jack donusturuculer var. Aliexpresse bakin.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Var, satalım lazımsa

Alıntı vsvr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Actioncamlerin usb girislerine takilan 3.5 mm jack donusturuculer var. Aliexpresse bakin.
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var, satalım lazımsa
    mini usb yi audio jacka ben kabloları bağlayarakda dönüştürürümde su kabı aradan kalkıcak o zaman

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Güncel.

Beyler, bu bahsettiğiniz dönüştürücü işi, sjcamle filan uyumlumudur yani?

Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel.

tabiki evet mini usb den 3.5 e dönüştürüyor ama waterproof u kullanamicaz

efeeryurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 660
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel.

En çok merak ettiğim konu budur..

Uyumlu değil diye biliyorum yalnız çünkü MotoVlog yapan herkes, GoPro kullanmıyorsa eğer Sjcam, Xiaomi ve diğer marka action kameralarının içini açıp, dahili mikrofonu iptal edip, harici mikrofon jakı kullanıyor..

GoPro'larda, bahsettiğiniz adaptör kullanılıyor ve bir sıkıntı olmuyor..

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki evet mini usb den 3.5 e dönüştürüyor ama waterproof u kullanamicaz
    Ancak @velizrsln 'in dediği gibi çalışıyor mu bilmiyorum.. Örnek varsa, kullanım bilgisi, videosu veya fotoğrafı, paylaşmanızı rica edeceğim..

Önümüzdeki hafta Sjcam M20 kameram gelecek, eğer mini usb'den 3,5'a dönüştürüyorsa alırım bi dal

Alıntı efeeryurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok merak ettiğim konu budur..

Uyumlu değil diye biliyorum yalnız çünkü MotoVlog yapan herkes, GoPro kullanmıyorsa eğer Sjcam, Xiaomi ve diğer marka action kameralarının içini açıp, dahili mikrofonu iptal edip, harici mikrofon jakı kullanıyor..

GoPro'larda, bahsettiğiniz adaptör kullanılıyor ve bir sıkıntı olmuyor..

Ancak @velizrsln 'in dediği gibi çalışıyor mu bilmiyorum.. Örnek varsa, kullanım bilgisi, videosu veya fotoğrafı, paylaşmanızı rica edeceğim..

Önümüzdeki hafta Sjcam M20 kameram gelecek, eğer mini usb'den 3,5'a dönüştürüyorsa alırım bi dal
    ha evet birde çalışıp çalışmaması var gopro alırız çalışmazsa da su kabı konusundayım ben

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    sony'lerde harici 3,5mm mikrofon girisi var bu arada..

Motosikleti
    Yamaha Tenere 660
    ha evet birde çalışıp çalışmaması var gopro alırız çalışmazsa da su kabı konusundayım ben
    GoPro'larda araya bir adaptör (kablo) takarak mikrofon çıkışı yapabiliyorsunuz, herhangi bir problem olmuyor.. Belki 50'ye yakın video izledim..

Ancak, Sjcam Xiaomi, Eken tarzı kameralarda çıkışa adaptör taktığın zaman çalışmıyor diye biliyorum.. Bu sebeple kullanıcılar kameranın içini açıp, dahili mikrofonu iptal edip yerine 3,5 mm. harici mikrofon jakı takıyor..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GoPro'larda araya bir adaptör (kablo) takarak mikrofon çıkışı yapabiliyorsunuz, herhangi bir problem olmuyor.. Belki 50'ye yakın video izledim..

Ancak, Sjcam Xiaomi, Eken tarzı kameralarda çıkışa adaptör taktığın zaman çalışmıyor diye biliyorum.. Bu sebeple kullanıcılar kameranın içini açıp, dahili mikrofonu iptal edip yerine 3,5 mm. harici mikrofon jakı takıyor..
    dahiliyi iptal etmeden de jack takılabilir. mono şasesi jack ile, dahiliye paralel çekersin.
    ve arkadaşın dediği gibi, xiaomi, sjcam gibi çin mallarında bu adaptörler çalışmıyor.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Yamaha Tenere 660
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dahiliyi iptal etmeden de jack takılabilir. mono şasesi jack ile, dahiliye paralel çekersin.
    ve arkadaşın dediği gibi, xiaomi, sjcam gibi çin mallarında bu adaptörler çalışmıyor.
    Tabi canım yani dahili mikrofonu iptal edip etmemek kullanıcıya bağlı..

Ben Sjcam M20 alacağım yakın zamanda, yani elime ulaşacak.. Mikrofon çıkışı yapamam diye düşünüyorum o kadar el becerim yok ancak ilk başta video ile birlikte ayrıca bir ses kaydı alıp senkronize etmeyi planlıyorum. Eğer başaramazsam yani verimli olmaz ise, M20 için harici mikrofon çıkışı arayışlarına girebilirim..

adaptör dediğiniz şu dönüştürücüler mi?;
    http://tr.aliexpress.com/item/Mini-USB-Male-to-3-5mm-Jack-Female-Audio-Cable-Cord-for-Active-Clip-Mic-Microphone/32468415327.html?spm=2114.49010308.4.89.QAiUNG
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    Yamaha Tenere 660
    adaptör dediğiniz şu dönüştürücüler mi?;
    http://tr.aliexpress.com/item/Mini-USB-Male-to-3-5mm-Jack-Female-Audio-Cable-Cord-for-Active-Clip-Mic-Microphone/32468415327.html?spm=2114.49010308.4.89.QAiUNG
    GoPro için konuşursak evet.. Ancak diğer aksiyon kameralarında çalışmıyor diye biliyorum.. (bizzat denemedim)

GoPro için konuşursak evet.. Ancak diğer aksiyon kameralarında çalışmıyor diye biliyorum.. (bizzat denemedim)
    O zaman en iyisi waterproflofluda kullanmak icin cihazi acip mikrofondan 2 ince kablo cekip mikrofona vermek ayni zamanda waterprofdada problem olcagini sanmiyorum o silikonda kablo ezilir bisey olmaz

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    isteyenlere harici mikrofon jaklı next aee sd21i verebilirim. 2 su geçirmez kap, 1 yedek kapak ve birkaç aksesuar ile 250ye verebilirim, istediğiniz gibi vlog yapabilirsiniz

Motosikleti
    Yamaha Tenere 660
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isteyenlere harici mikrofon jaklı next aee sd21i verebilirim. 2 su geçirmez kap, 1 yedek kapak ve birkaç aksesuar ile 250ye verebilirim, istediğiniz gibi vlog yapabilirsiniz
    Çekmiş olduğunuz görüntü var mı acaba? Motosiklet üzerindeyken.

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    var ama benimkiler upload yaparken kalitesi düşürülmüş videolar, fikir edinmek için youtube dan görüntülere bakabilirsiniz

https://www.youtube.com/results?search_query=aee+sd21

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Tabi canım yani dahili mikrofonu iptal edip etmemek kullanıcıya bağlı..

Ben Sjcam M20 alacağım yakın zamanda, yani elime ulaşacak.. Mikrofon çıkışı yapamam diye düşünüyorum o kadar el becerim yok ancak ilk başta video ile birlikte ayrıca bir ses kaydı alıp senkronize etmeyi planlıyorum. Eğer başaramazsam yani verimli olmaz ise, M20 için harici mikrofon çıkışı arayışlarına girebilirim..
    İki mikrofonda aktif olursa eko yapmaz mı ? Yani hem ortam mikrofonu olacak hemde konuşmak için mikrofon. Sesin temiz kayıt olacağını sanmıyorum. Otomatik olarak dahili kapatabilmek gerekir ki bu olmuyor diye biliyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)