Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

amazon.co.uk'tan alışveriş yapmak ile ilgili

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Tay100, Honda CBF150
    amazon.co.uk alışveriş yapmayı düşünüyorum, bu sitede Abus kilitler ülkemize göre oldukça ucuza satılıyor. Almayı düşündüğüm kilit amazon'da 53 euro, 4-5 kg ağırlığında, alsam sorun yaşar mıyım ? (Gümrüğe takılma vs gibi) Daha önce alışveriş yapan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kamix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amazon.co.uk alışveriş yapmayı düşünüyorum, bu sitede Abus kilitler ülkemize göre oldukça ucuza satılıyor. Almayı düşündüğüm kilit amazon'da 53 euro, 4-5 kg ağırlığında, alsam sorun yaşar mıyım ? (Gümrüğe takılma vs gibi) Daha önce alışveriş yapan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Amazon TR ye gönderiyor mu bilmiyorum?
    Ama yasal olarak 75 euronun altında olduğu için gümrüğe takılmaz.
    Amazon Fedex Ups gibi firmalarla gönderiyorsa kargo ücreti kitleme olasılığı yüksek. Eğer Royal mail (PTT) ile gönderilerse daha ucuz olur. Ama gelmesi biraz sürer
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Lifan Tay100, Honda CBF150
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amazon TR ye gönderiyor mu bilmiyorum?
    Ama yasal olarak 75 euronun altında olduğu için gümrüğe takılmaz.
    Amazon Fedex Ups gibi firmalarla gönderiyorsa kargo ücreti kitleme olasılığı yüksek. Eğer Royal mail (PTT) ile gönderilerse daha ucuz olur. Ama gelmesi biraz sürer
    Bakayım bir araştırayım, 10 15 euro kargo ücreti olursa önemli değil ya sağsalim elime ulaşsın da. Teşekkürler.

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Büyük ihtimal kargo ücreti çıkar.Gümrüğe takılmaz. Sitedeki para birimi sterlin.Buna dikkat edin. En iyisi siteye üye olun ve Türkiye yi teslimat adresi olarak seçin. Kargo ücreti vs. görünür.Ben amazon.com dan sipariş vermiştim.Sorunsuz gelmişti.

Ya alismisim bende bir aliexpress hepsini kontrol etmek lazim, motoruma gore 20 dolardan assagi manet bulamadim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler