Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Ktm duke 250 ayıplı mal ve spormotonun yaklaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DOGUKAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya tam da RC 250 alacaktim ben çok az kalmıştı oldumu şimdi bu blok patlatmalar, servis sıkıntılari, yağla su karıstırmalar :/
    Al benden de o kadar.

Bir de forumda, bunun ya da bunlar gibi bir durum karşısında nasıl yol izlenilir ve dava/mahkeme olayları nasıl yürütülür ile ilgili bir konu açılıp sabitlense de kimse sormasa daha fazla. Yukarida ki arkadaş mesela motoru elletmeyin diyecektiniz gibi birşeyler söylemiş. Bunun gibi tüyoların bulunduğu bir konu olsa çok iyi olurdu!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    KTM alacaktım vazgeçtim şimdi ...

Motosikleti
    Café Racer
    Motosikletimi az önce servis aracına teslim ettim, gelişmelerden haberdar edeceğim.

boş bırakmayın arkadaşlar böyle şeylerde hakkının yenilmesi kadar hiç bişey koymaz insana benimde buna benzer bişey geldi başıma hatırladıkça küfrederim hala kayıtsız kalmayın imzalayın işallahta hakkını alırsın kardeşim geçmiş olsun tekrardan

Motosikleti
    kuba kee100
    Benim de ktm rc390 alma niyetim vardi ama baya bir korktum okuduklarimdan sonra..

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı srknsnyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de ktm rc390 alma niyetim vardi ama baya bir korktum okuduklarimdan sonra..
    Her ürün arıza verebilir. Ben ne kadar sevmesem de titreşim den dolayı iyi motosiklet. Tabi ürün değil de servis tutumundan korka bilirsiniz.

Motosikleti
    kuba kee100
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ürün arıza verebilir. Ben ne kadar sevmesem de titreşim den dolayı iyi motosiklet. Tabi ürün değil de servis tutumundan korka bilirsiniz.
    Evet tabi ki servis tutumu da cok onemli bir konu fakat bu aksiligi yasama ihtimali de bir nebze korkuttu beni acikcasi, sanirim hep motor bloguyla ilgili problem yasanmis ktm’de
    Dolayisiyla servis tutumu ikinci planda kaldi benim icin, ama belki yine de alabilirim gozumu karartip

Saygilar

Birileri bajaj fanboylarına haber versin ortaklarını görmüyorlar.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsi verebilir ama KTM'nin böyle sıkıntılı motor blokları yapması yurt dışında şaka konusu. Hele bu yeni bloklarına hiç güvenilmez. Elin hintlisine güven olmaz

Motosikleti
    CBR 500R-CB650F
    Daha önce bunun gibi bir durumu crossrunner ile yaşayan biriyle tanışmıştım. Onun motoru yatak sarmış ve kilitlemiş sonrasında bir kaza geçirmiş. Bundan ötürü honda hem tazminat ödemiş hemde iade yapmış. Eğer kaza da varsa spor motoya bu konuda da dava açabilirsin. Orta tehlikeye atılan senin canın. Birde belki çok itiraz gelecek ama söylemek istiyorum. Satıcısı kendisi olan firma ile alış veriş yapmak lazım. Spormoto z moto korlas bunlar distribütör. Parçası sıkıntı olur bakımı sıkıntı olur ama yine bişey sıkıntı olur.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsi verebilir ama KTM'nin böyle sıkıntılı motor blokları yapması yurt dışında şaka konusu. Hele bu yeni bloklarına hiç güvenilmez. Elin hintlisine güven olmaz
    Her yerde her kalite ürün üretilebilir. Hindistan, Çin fark etmiyor. Üretim yıllar önce zaten doğuya doğru kaymış. Kaliteye önem verildikten sonra nerede üretildiğinin pek anlamı yok. Çin'de üretilen cihazın İsveç'te üretilenden daha iyi olduğuna çok kez şahit oldum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Aynen. Apple da Çin'de üretim yapıyor. Ama cihazlar Japon Sony'den kotu değil. Malın üzerinde KTM yazıyorsa mesul da muhatap ta Avusturya KTM'dir. Adamakıllı dizayn etsin, adamakıllı ürettirsin motoru. Yapan yapıyor.

Bu arada Motorcyclist dergisinde RC390 ile yarışan Ari bile bu modelde blok patlamasının çok görüldüğünü açıktan söyledi, iki ayrı videoda.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Arkadaş çok büyük bir hata yapmış. Blok çatladığını motoru kaldırmadan foto ile çekip, yağ vs yi çekip yada polis çağırıp tutanak tutturup ,aracı ondan sonra servise çekicek ve servise sadece komple motosiklet değişim istiyorum diyecekti.
    Onlarda ona göre tedbir alıp motoru tamir etmiceklerdi.
    Sonuçta ta yeni 0 motor alacaktı yada para iadesi alacaktı. üstüne birde kaza yaptığı için tazminatta alabilirdi. Çok acele etmiş.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)