Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SALCANO WOLF125

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkaşlar, ben bugun kayıt oldum. daha önce salcano wolf için başlık açılmış ancak 2011 de ve çok sayfa var aradıgımı bulamadım.
    ben salcano wolf 125 2012 model sıfır buldum bugün almak istiyorum şuanda cbf150 kullanıcısıyım abim sürekli benden aldıgı için düşük maliyette bi motor almak istiyordum. ve siz abilerime,kardeşlerime sormak istedim uzun yolda sorun cıkarırmı? soğukta sorun olurmu? bandırma da üniversite okuyorum sağa sola gitmek için küçük çaplı geziler için istiyorum artçı titreşim hissedermi ve 2 kişi rahat binebilirmiyiz?
    teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    binersin sıkıntı olmaz inşallah.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    2 Tane aldık sattık gayet güzel bi motor ybr blogu var tavsiye ederim

Hüseyin abi sen wolf s kullanıcısın sanırım kaç km yaptın ne gibi sorunlar cıktı bu arada saolasın

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Sıkıntı çıkarmaz ama artık satılmıyor, krenaj parça problemi olabilir ona göre.

Anladım hocam

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    25000 km deyim plastik kalitesi iyi yakıtı idare eder yağını değiştirip benzini doldurup devam ediyorum iki kişi ile uzun yolda çok performans beklememek lazım son hızı düşük ben 100 kilo civarındayım son hız 100 km gördüm ama stabil gidemiyor ufak tefek arızalar dışında önemli bir problem çıkarmadı sele geniş ve rahat 25000 km'nin 10000 km sini uzun yolda yaptım akdiniz sahilinin neredeyse tamamını ege ve karadeniz sahillerinin bir kısmını salcano ile gezdim uzun yolda biraz sabır gerektiriyor ama şehir içi için iyidir.aldığım için hiç pişmanlık duymadım 125cc değilde 150-180 cc bandında olsaymış hiç satmayı düşünmezdim.

bilgi için çok teşekkürler abi buldum sıfır izmirde bi firmada ordan alıcam inşallah
    hgdr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler