Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam ve Fuat Domaniç kaza videosu

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Barkın'ın ani freni ve sağa çekmesine hiç tepki verememiş. Bir panik fren ve ardından kontra kazayı önleyebilirdi belki. En azından kendi düşer Barkın'a patlamamış olurdu. Ama yaştan ama hastalıktan refleksler zayıf bundan sonra daha sakin fıtı fıtı kullanmalı derim ben.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    İkisine de büyük geçmiş olsun barkın abi ucuz atlatmış fuat abiye göre.

Yalnız benim anlayamadığım bir husus var. Yok grup sürüşü tehlikeli rererörö diyorsunuzda.

Barkın abinin arkasındaki fuat abi. Barkın abide fuat abide birbirinin sürüşünü gayet iyi biliyorlar.

Bunca yıllık eğitimli ve motosiklet kullanmayı bilen barkın abi salak salak kontrolsuz şerit değiştirecek değil. arkasından geleninde fuat abi olduğunu bildiği için : Gerek sürüş tecrübesi,Gerek motor hakimiyeti,Gerek tecrübeleri vs. Barkın abinin yerinde olsam bende sağa geçmekte bir tereddüdte bulunmazdım.

Ama fuat abi ''Çekilin yoldan Geliyor Kaptan'' Edasıyla geldiği için Patlatıyor.

Fuat abiyide suclamamak lazım. ''Ben bu barkına bi cakayım da kendimde hastanelik olayım hihihiihi'' diye düşünmedi.

Anlık bir olay. Verilmiş sadakaları varmış. Sol tarafa doğru yatsalardı Bariyerlerde ne olurdu düşünmek bile istemiyorum.

Barkın abi ve fuat abi eğer buralara ne yazmışlar diye okursanız.

Sizi seviyoruz Dikkat edin.

edit: Ek olarak 5 milyon km yaptım aga ben diyenlerin dediklerini tekrarlamayı bırakın.

Fuat abi elinden geleni yapmış soğukkanlılıkla kontra verip motoru düzeltiyor ama ducati kafalama giriyor mt 10 a
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Görüntüyü biraz yavaşlatıp motorları apaçilerin sürüdüğü Cg'ler Ybr'ler gibi düşünün sürüşte bir fark var mı Neyse herkes hayatta ve uzuv kaybı olan yok.
    Mamba09, MrJ, metalman ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Sağlıklı yorum yapabilmek için bu videonun bi 10-15 saniye öncesini de izlemek gerekiyor. Öyle bir yerden kesilmiş ki video, sanki Fuat abi arkadan çarpıp düşürmüş gibi.. Bana kalırsa AEA Fuat abinin üzerine çıkmış.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    [ACİL] Fuat Domaniç için 0 RH (+) kana ihtiyaç vardır.
    Aranan şartlar;
    Son bir haftadır ilaç almamış ve diş doktoruna gitmemiş olması gerekmektedir.
    Fuat Domaniç'e donör olarak geldiğini belirtmeleri gerekmektedir.
    Yer: Acıbadem Halkalı hastanesi.

Yeni paylaşıldı.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    onu bunu bırakın, durum ciddi herhalde, kan istiyorlar, Allah yardımcısı olsun diyelim artık ...

dragstarahme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Maalesef fazla güven bizlere tedbiri elden bıraktırabiliyor Barkın Abi nin iyi olmasına sevindim umarım en kısa zamanda Fuat Dominiç te sağlığına kavuşur
    Başta aileleriniz olmak üzere sizleri örnek alan bizlere karşı da sorumluluğunuzu unutmayın lütfen tedbirli olun tedbirli olalım

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    bu saatten sonra yprum yapmak doğru olmaz zaten yaptıkları hata kendilerine büyük bir ceza olarak geri dönmüş. Yalnız kan istediklerine göre ya ağır bir ameliyata girecek ya da durum baya ciddi. Sanırım iç kanamayı durduramıyorlar. Rabbim acil şifa versin.

Motosikleti
    ybr125-fazer 600-ninja 250r-sv650a
    Suçluyu yada suçu aramak bulmak kaza Meydana geldikten sonra kuru gürültü. Kazayı yapanlar Yıllardır motosiklet kullanmış türlü türlü eğitim almış bilgili, tecrübeli adamlar olsa dahi göz ardı edilemeyecek olan herkesin hata yapabileceği gerçeğidir. Kazanın Herkese kendince büyük yada küçük bir ders vermesi ve kimsenin böyle tehlikeli kazalar geçirmemesi ümidiyle.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Forum Observer doluymuş ve benim bundan haberim yok.

Her ikisine de acil şifalar dilerim.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Şimdi Barkın abinin sağa açılma sebebi solunda motosikletin olması amaç onu sıkıştırmamak ama aynaya bakmadığına imkan vermiyorum aradakı mesafe yeter diye düşünüp kaydı fakat 1 yerde yanıldı Fuat abiye çok güvenerek onun gaz açabileceğini düşünmedi. Fuat abide panik yapıp olaya kitlendiği için dümdüz gitmeye devam etti hatta motoru sola yatıran barkın abi eğer o düşerken motoru çekmese motor dümdüz çalılıklardan girip ağaçta patlıcaktı. Kimsenin canına birşey olmaması sevindirici en kısa zamanda ayağa kalkmaları dileğimle.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Çok geçmiş olsun diliyorum. Sevseniz de, sevmeseniz de camiaya mal olmuş insanlar.

En yakın zamanda tam sağlıklarına kavuşmalarını dilerim.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    fuat beyin yola baktığını bile bilmiyoruz kamera motor üzerinde dalıp gitmiş olabilir.

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Sanki bana Domaniç'in dikkat eksikliği baya arttı gibi geliyor son zamanlarda... Artık durulmanın vakti gelmiş olabilir onun ve çevresindeki araç kullanıcılarının sağlığı için.

Motosikleti
    Dominar 400
    Fuat abinin son durumunu bilen var mı?

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [ACİL] Fuat Domaniç için 0 RH (+) kana ihtiyaç vardır.
    Aranan şartlar;
    Son bir haftadır ilaç almamış ve diş doktoruna gitmemiş olması gerekmektedir.
    Fuat Domaniç'e donör olarak geldiğini belirtmeleri gerekmektedir.
    Yer: Acıbadem Halkalı hastanesi.

Yeni paylaşıldı.

Ben bir şeyi anlamadım; kazayı şilede yaptılar, adamcağız neden acıbadem halkalıda yatıyor?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Son durum...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hastalığı çok pismiş lan bunun! Palamut bulmuş işkembe soruyor annesine, ye onda da var kolojen patojen..
    tinerci bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Uçmuş bu ....

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)