Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hysoung gt650 naked

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Hayırlı gecler arkadaşlar ben 2 gun sonra gt650 alcam lakın pek bılgım yok bıraz yardımcı olurmsunuz motor 2007 model cok uyguna alıyorum yurt dısında oldugum ıcın tecrübeli kişilerden yardım almak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ee alma bilgin yoksa çok basit...

bilgi sahibi ol ondan sonra al.

ucuz etin yahnisine dönmesin sonra.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    yok berk o sekılde degıl sürmüş olanlar varmı yakıtı nasıl rahatlık uzun yolda iyimi bu sekılde bılgılere ıhtıyacım var ucuz olma sebebı yurt dısında motorlar bıraz daha uygun oldugu ıcın ucuz yazdım herhangı bı sıkıntısı yok herseyını kontrol ettırdım tuvdende yenı gectı
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı erhundr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok berk o sekılde degıl sürmüş olanlar varmı yakıtı nasıl rahatlık uzun yolda iyimi bu sekılde bılgılere ıhtıyacım var ucuz olma sebebı yurt dısında motorlar bıraz daha uygun oldugu ıcın ucuz yazdım herhangı bı sıkıntısı yok herseyını kontrol ettırdım tuvdende yenı gectı
    okey anladım.

biraz inceleme videolarını izlersen seni tatmin edecek kadar bilgilere ulaşabilirsin bence. geri kalanını ise kullanıcıları daha rahat söyler zaten var ise burada.

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    hemen hemen 1 haftaya yakındır ızlıyorum :D lakın genelıkle yabancı kısıler yorumlamıs bu yuzden yakıt tuketımını felanda bahsetmemısler alacagım motor normalde 77 beygır lakın bayan surucu oldugu ıcın 36 ya dusurmus bu durum benım ıcınde ıyı oldu cok hız seven bırısı degılım acaba yakıtı etkılermı bu durum ama performansda düşüş olurmu ? onları merk edıyorum o yuzden yardım ıstedın forumdan
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    hemen hemen 1 haftaya yakındır ızlıyorum :D lakın genelıkle yabancı kısıler yorumlamıs bu yuzden yakıt tuketımını felanda bahsetmemısler alacagım motor normalde 77 beygır lakın bayan surucu oldugu ıcın 36 ya dusurmus bu durum benım ıcınde ıyı oldu cok hız seven bırısı degılım acaba yakıtı etkılermı bu durum ama performansda düşüş olurmu ? onları merk edıyorum o yuzden yardım ıstedın forumdan
    beygiri nasıl düşürmüş ya merak ettim.
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    drossel translatden baktım boğaz dmeekmiş boğaz taktırmış ne oldgunu tam olarka bılmıyorum lakın boyle yazdı

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Yanlış bilmiyorsam avrupada chip box gibi uygulamalarla motosikletlerin yazılımsal olarak gücünü düşürmek oldukça yaygın. Eğer gerçekten 36hp ye düştüyse pek bir şey beklememek lazım. İlk motorunuz ise iyi bile olmuş diyebilirim. Çünkü normalde oldukça torklu bir makine. Türkiye'de ustası olmadığından ve kullanan güruh hafif apaçimsi özellikler sergilediğinden Hyosungların çoğu patates. Umarım orada durum farklıdır ve ağız tadıyla torklu ve uygun fiyatlı bir motora binmiş olursunuz...
    HYO-GT250R
    İstanbul

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Hocam gömdün mü çıkarttınmı anlamadım şöyle bi durum var burda fazla apaçi olayı yok o yüzden ondan yana sıkıntım yok geçici motor olcak bu genelikle okula gidip gelmeye ve gezmek için kullancam motoru

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Almanya'daysa ve sahibi Almansa alınabilir, Türkiye'deyse uzak dur. Bizimkiler 2007 model motorun canına okurlar, anasını bellerler. Gücü 33 BG'dir çünkü tecrübeye göre BG kısıtlaması yapılıyor. Ayrıca beygiri düşürülmüş olduğundan muhtemelen motoru yorulmamıştır ve çok iyi durumdadır.

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Alman kendisi ve bayan resimler var telefonumda ama nasıl atacagımı bilmşyorum yoksa atmak isterim ona göre daha detaylı bilgi verirdiniz bikgisi olan biri dermi telefondan acaba nasıl atvcam fotograflsrı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

beyler yardımcı olcak kımse yokmu ?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaç liraya denk geliyo

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    ortalama olarak 2500 tl

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    sele rahattır uzun yolda sıkıntı yapmaz,250 gt sahibiyim 18 krş yakmakta karışıkta ... parça olayına girmeyecem çünkü yok...usta desen çok nadir...kendi motorunun ustası olursan ufak tefek sorunları halledersin...uzun yolu keyiflidir benim ikinci hyom..almanyada sanırım parça sıkıntısı yaşamazsınız..fiyat performans oranı oldukça iyidir.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    ortalama olarak 2500 tl
    6000 TL'ye satılan Honda Today'lerle ilgili yeni açılmış bir konu var. Bazı arkadaşlar Honda'dır, kalitelidir, edebilir falan diyorlar, bir zahmet oraya da fiyatı yazıver. Hatta mümkünse 2006 Honda Today'ler Almanya'da kaç para onu da yaz, milletin ayarı düzelsin.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    motor 79hp
    Sizdeki karbüratörlü onun beygirini kısmak için gaz kelebeğinin dönmesini engelleyen bir metal takıyorlar karbüratörün oraya. Motor 5 bin deviri geçemiyor. 36hp de kalıyor. Çıkarttırması çok kolay.

Parçası japonlara göre türkiyede ucuz fakat orada çok ciddi fark olmayabilir.
    Motor kendi cc sine göre, kullanması çok eğlenceli gavur gibi torklu bir motordur.

uluslararası forum olarak www.korider.com adresini kullanabilirsin.

www.fuelly.com adresinden de göreceğin gibi genelde 5lt civarında yakar.
    Açık yolda 4lt lere kadar düşer.

Bazı parçaları kronik sorunlu fakat başka motordan sorunsuzu ile değiştirmesi çok kolaydır. Bu saydıklarımı değiştirirsen. yıllarca sorunsuz binersin.

1 konjektör - ebaydan mosfet konjektör alabilirsiniz. 2. el 2013-2015 model motordan çıkma olsun. Boşuna sıfırına çok para verme
    2 Statör - Kawasaki en500 er5 gibi bloktaki statör al tak kullanabiliyorsun. Sadece okuyucuyu orjinal bırak.
    3 bobinler - Suzuki vstrom 650 bobinleri birebir uyumlu direk al tak.

NOT:Ebayda bu parçaları sıfır olarak CALTRIC diye bir marka olarak satıyorlar ucuz diye sakın ALMA. 3 günde bozulur çin markası

Bu yazdıklarımdan anlayamadıkların vardır. Ebaydan al. Servise git.Aşağı yukarı tercüme et o anlar gerisini.

Daha detaylı bilgi için facebook gt650 türkiye grubuna üye ol

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Dostum hemen ilgilenecek o konuyla için rahat olsun millet kafadan bişeyler sallıyor piyasa ortada

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Eyvallah hocam bilgiler için çok teşekkür ederim motoru bugün gittim ve aldım ama talihsiz bi olay geldi başıma ev gelmeme 5km kala debraj halatım koptu ve çok sinirlendim 5km itmek durumunda kaldım uzun yolda 140-160i gördüm otobanda hafif ön takımda bi titreme söz konusuydu onuda hal ettim bacaklarını depoya daha yakın ve sıkı turunda titreme gidiyormuş ilk gün için o kadar güzel geçti 100km yaptım su debraj halatı kipmasaydı keşke yarın yapmayı düşünüyorum sizce kendim yapmalı miyim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Dostum verdigin bilgiler için çok teşekkür eserim çok yararlı şeyler olsu benim için su anlık motorun durumu iyi gözüküyor yapmam gereken bi kaç yeri yaglamak çünkü 3-4aya yakındır motor garajda yatıyormuş o yüzden zincir dekan yağsiz ama ebayden burdan alişveriş yapmak çok rahat o yüzden bu bilgiler çok yararlı olacak benim için saolaaın tekrardan

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Beyler debraj halatim koptu ve hala bulamadim sizce nasil bi çözüm bulabilriim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)