Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125cc ile seyahat

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun aleykum 30 agustos zafer bayraminiz kutlu olsun oncelikle.
    Ben 2 3 hafta icinde a1 ehliyetine sahip olucak bir kardesinizim. Okullar acilmadan 0 km ybr 125 esd yada 2013 model ve ustu az km cbr 125r alicam. Size sormak istedigim konu şu, sizce bu cc motosikletlerle gerek otobanda gerek diger yollarda keyif alinabilir mi? 100km sabit hizla gidermi bu motosikletler onlar hakkinda bilgi almak istedim. Bilgisi olan cevap verir ise sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Merhaba,
    Keyif alınır elbette. Sadece bazen süratli akan trafikte trafiğin akış hızının altında kalmak keyifsiz olabilir ve sıkıntı yaşatabilir.

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Ben 125 Mh driftle keyif alıyodum otoytolda hemde iki kişi ama şöyle bişey var benim kullandığım güzergah çok boş bi yoldu dakikalarca araç görmediğim oluyordu. ;)

Merhaba cbr 125r kullanıyorum. Alınıyor gayet iyi. Fakat kimi zaman "ulan şu aradan uzasam." Diyorsun. O zaman olmuyor. Herşeye rağmen sıkınti yaşamadım daha. Yavuz Sultan Selim koprusune bile girdim. Kaymak yol ve bitmiyor

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bu yaz 1400 kmlik eskişehir-izmir-çeşme-karaburun turu yaptım,eskişehirden izmire giderken 110 bazen 120yle sabit gittim arkada ağır çantayla ama ara hızlanmalar tırt doğal olarak. O yüzden arkayı sürekli kollayıp ona göre sollama yapmanız lazım. Kamyonları,tırları atlatmak kolay zaten başka sorun kalmıyor. Rüzgar ve motor sesinden kafayı yememek için kulak tıkacı almanızı şiddetle tavsiye ederim,keyif 2 katına çıkıyor direk.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Inzell diye bir abimiz dünya turu yapiyor bajaj boxerla cevabi umarim almissindir. 125 ss de sabit 90-100dur zaten. Cbr 125 zaten 115le rahatca sabit gidersin.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Cbr 125r kullaniyorum sele bi sure sonra agri yapmaya basliyor jel sele taktirirsan rahat edersin onun disinda motor uzun yolda bi sure sonra kendine geliyo 110 120 sabit gidebiliyo duz yolda bayir asagiya 130 140 en fazla gider

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200NS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)