Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kız İçin Motor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    NRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar lafı çok uzatmadan konuya geleyim ankaraya yeni taşındım ve k.örende yaşıycam inş. evi tutarsam burdan hergün hastaneye işe gitmek ölüm. Daha önceden aklımda vardı motor fikri ama ailem riskli bulduğu için pekte sıcak baktıklarını söyleyemem.
    izmirden gelincede evi kurup düzeni oturttuktan sonrada motor alayım diyorum ama scooter tarzı bişeyide istemiyorum ha derseniz ki ömründe kaç defa motor kullandın bi elin beş parmağını geçmez o da acemice aldıktan sonra kursa falan giderim diye düşünüyorum işler bende biraz ters yürüyor farkındayım ama gerçekten sabahın köründe o trafiği çekip işe gelmek çok zor bir korktuğumda ankarının hava şartları olaya tamamen uzağım zaten en doğru bilgiyi de burdan alırım diye düşündüm, ha sizde şimdi kızsın yapamazsın sana uymaz demeyin öyle yada böyle alacam zaten siz bari destek olun biraz araştırdım ama rks 150 iyi gibi 2. el alıcam zaten başka fikriniz varsada paylaşırsanız çok makbule geçer. bu arada lafı yine çok uzatmışım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hız için racing'dir , hayabusa,zz1400, ve son dönemlerin popüler yahışıhlısı H2 kawa.

Ankaranın soğuğunda, ayazında, yolunun buzunda motosiklet tecrübesiz bi kadın için işkence olacak aklında olsun. Birazdan buralar karışır

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Bence vitesli yi boş verin.Alın fıddle 2 yolunuza bakın.
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Baslıkta kız için motor diyince ; yine mi kız tavlamak icin motorsiklet?? hic vazgecmeyecekler diyecektim lakin kız olan sizmissiniz

Kışın ekipmanınız tamsa termal iclikleri de çekince en azından denizli gibi bir şehir icin çok sorun yaratmıyor. Yani arabam olmasina karsin motorsikletle gelip gidiyorum okuluma.

Ancaaaaak Türkiye gibi bir ülkede kız motorsiklet sürücüsü olmak çook zordur.
    Kız kardeş sahibiyim oda benden görüp motorsiklet kullanmak istiyor ancak ben cok sıcak bakmıyorum açıkcası. Trafikte çok sayıda ormanda rastlamanız gereken çizgi romanlarda çok sevimli olan ancsk trafikte sıkıntılı Ayı kardeslerimiz mevcut. Her türlü sıkıştırılmaya tacize vs maruz kalabilirsiniz. Kız arkadasimla motorsikletime bindigimde bir adet sahin yaklasip ters ters bakmaların ardından söz dalasmaları yaşadım. Yanlış anlamayin ama o günden sonra bayanlara bu ulkede tek olacak aracın sadece 4x4 jeep oldugunu dusunuyorum.
    Ama illa almaya karar verirseniz yardimci olmaya calisirim diger konularda..
    Güzel Şale bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Keçiören'in tam neresinde ikamet ediyorsunuz bilmiyorum lakin orada bazı bölgeler rampalı. Ankara'nın kışında yerler buz pistine döner. Çok dikkatli olun derim. Ben olsam motor tecrübesi kazanana kadar bu kışı pas geçer ve biraz trafik çilesine katlanırdım. Sonrasında yazın iyice eğitim ve tecrübe edinip kışın öyle çıkardım yola. Ankara'nın ayazı da buzu da feci olur.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazım karakteriniz kıza pek benzemiyor. forumda sosyal deney mi yapıyosunuz yoksa
    dovahhkin, yürekçe, Potenza ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazım karakteriniz kıza pek benzemiyor. forumda sosyal deney mi yapıyosunuz yoksa
    lafı uzatmıcam diye konuya girip roman yazıp çıkıyorsa kadındır
    Olcay Avşar, SAZMAN, mrt20 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam tersi böyle bi konuda fake atıcak adam yazar bunu
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hız için racing'dir , hayabusa,zz1400, ve son dönemlerin popüler yahışıhlısı H2 kawa.
    Evet motor hakkinda pek bilgim olmadığından tek tek google amcaya yazip baktım gercekten cok guzeller ama acemi oldugumdan yol tutuşunn falan iyi olmasi lazim

Ankaranın soğuğunda, ayazında, yolunun buzunda motosiklet tecrübesiz bi kadın için işkence olacak aklında olsun. Birazdan buralar karışır
    Buzlu havalarda otobusle giderim diye dusunuyorum iste korkum yol da belde kalmayayım duz yolda bile dusen biriyim zaten kesin motordanda duserim ama en azindan en az hangisinden duserim onemli olan o

Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence vitesli yi boş verin.Alın fıddle 2 yolunuza bakın.
    Ya onuda sevmiyorum ama bu gidisle cesqretim kırılırsa oyle bisey alacam galiba

Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baslıkta kız için motor diyince ; yine mi kız tavlamak icin motorsiklet?? hic vazgecmeyecekler diyecektim lakin kız olan sizmissiniz

Kışın ekipmanınız tamsa termal iclikleri de çekince en azından denizli gibi bir şehir icin çok sorun yaratmıyor. Yani arabam olmasina karsin motorsikletle gelip gidiyorum okuluma.

Ancaaaaak Türkiye gibi bir ülkede kız motorsiklet sürücüsü olmak çook zordur.
    Kız kardeş sahibiyim oda benden görüp motorsiklet kullanmak istiyor ancak ben cok sıcak bakmıyorum açıkcası. Trafikte çok sayıda ormanda rastlamanız gereken çizgi romanlarda çok sevimli olan ancsk trafikte sıkıntılı Ayı kardeslerimiz mevcut. Her türlü sıkıştırılmaya tacize vs maruz kalabilirsiniz. Kız arkadasimla motorsikletime bindigimde bir adet sahin yaklasip ters ters bakmaların ardından söz dalasmaları yaşadım. Yanlış anlamayin ama o günden sonra bayanlara bu ulkede tek olacak aracın sadece 4x4 jeep oldugunu dusunuyorum.
    Ama illa almaya karar verirseniz yardimci olmaya calisirim diger konularda..
    4x4 icin malesef param yok gerci param olsa bile motor fikrinden pek vazgececegimi sanmıyorum kız olmamın tek dez avantajı trafikte sizinkadar soguk kanli olamayacagimdan korkuyorum onun disinda kış zaten kıyafetlerden ve kasktan pek kız oldugum belli olmaz diye dusunuyorum

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    motosiklete gönül vermeniz cok güzel ama zamanlamanızın yanlış oldugunu düşünüyorum önümüz kış enazından yaz başında almış olsanız hem ankarayı tanımış hemde tecrübe kazanmış olurdunuz iki katı risk alıyorsunuz birazda çıt kırıldımlardansanız seneye yaz başında almanızı tavsiye ediyorum tercih etdiğiniz motor hakkında bir bilgim yok maalesef

Alıntı agris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keçiören'in tam neresinde ikamet ediyorsunuz bilmiyorum lakin orada bazı bölgeler rampalı. Ankara'nın kışında yerler buz pistine döner. Çok dikkatli olun derim. Ben olsam motor tecrübesi kazanana kadar bu kışı pas geçer ve biraz trafik çilesine katlanırdım. Sonrasında yazın iyice eğitim ve tecrübe edinip kışın öyle çıkardım yola. Ankara'nın ayazı da buzu da feci olur.
    tam tersi böyle bi konuda fake atıcak adam yazar bunu
    Agris uyanışta ev buldum evet k.oren cok yokus ama benim sokağım pekte oyle it öldüren yokusuna sahip degil. Ayrica arkadaslar valla gayet ozenerek yazmıştım ((: ama pek bisey degismemis sanıyorum noktalama isaretleri icin soyluyorsanız pek aram yoktur sosyal deney mantığınıda severim aslında ama valla motor arastırmak icin geldim. hasta geldikce cvp yazamiyorum bu arada

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız için değil kız için istemiş allahım HAHAHAhahAHA
    Görmeye görmeye göz unutmuş tabi
    NRT bunu beğendi.

Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklete gönül vermeniz cok güzel ama zamanlamanızın yanlış oldugunu düşünüyorum önümüz kış enazından yaz başında almış olsanız hem ankarayı tanımış hemde tecrübe kazanmış olurdunuz iki katı risk alıyorsunuz birazda çıt kırıldımlardansanız seneye yaz başında almanızı tavsiye ediyorum tercih etdiğiniz motor hakkında bir bilgim yok maalesef
    Ya bu hatta şimdi bile alamam zaten bi iki ayı bulur almam tam kışın ortasına denk gelecek bende o zaman kadar araştıayım uygun bulursam alırım diye düşünüyorum eve çok riskli heleki hiç bilmeyen biri için ama bi şekilde öğrenirim diye düşünyorum .

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Hahaha ha tespitin kralı oldu.
    EmreKocyigit ve mavisipa bunu beğendiler.

Hayret, kimse ehliyetten bahsetmemis.

(Kamu Spotu)
    Once ehliyet alin.
    Ehliyetsiz motosiklet kullanmayin, kullananlari uyarin.
    (/Kamu Spotu)

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var

vay be

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    1 adet pcx veya nmax(daha güzel olur) , 1 adet kask , 1 adet korumalı mont,eldiven,dizlik ve ehliyetinde cebindeyse,

ister işe git istersen Karagöl e ,depon doluysa Ankara'nın yolları senin ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Trolum trolsun trol
    Trolüz, trolsunuz, troller.

Trol eyleminin çoğul ve tekil çekimleri.

Şunu yazan normal bir vatandaş olarak gelip yazsa formun eli sopalılari bir guzel maytap geçer etmediği alayı dalga geçmeyi birakmaz, didaktik formda araştır lafizlari , üzerinde cila niyetine bir ton laf ile sopa atar. Gönderirseniz.

Artık bu vatandaş güzel bir sosyal deney yapmis. Sizler üzerinde ben KİZİm yazınca olay %180 ters dönüyor.
    bagriacik bunu beğendi.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    zaten ehliyet alman 3 ay sürer ;
    motora gelince scooter candır ....
    pcx 150 , nmax 125 , fiddle 3 125 , peugeout django ..... büyük şehirlerde çok işe yarar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)